Jump to content

Moto Zajednica

Karting 100cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Prodajem takmicarski karting,sasija je marke MBA,motor DAP 100cc ICA od 30 ks,vodeno hladjenje,u odlicnom stanju,sa tek promenjenim klipom.Zadnja osovina je 50mm.Odlicna zajebancija i ko nije probao ne zna sta je propustio!!!Cena 1100e,moze zamena za motor,skuter,auto...063/421-604

post-5821-0-39970600-1322319401_thumb.jpg

post-5821-0-96203500-1322319462_thumb.jpg

post-5821-0-41405200-1322319508_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

tesko to druze ide..i ja ga prodajem

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66166-bokilic-servis-prodaja-delova/page__p__1085937__hl__karting__fromsearch__1#entry1085937

ali slabo se i raspituju...

no dobro jel vozis ti to,da izadjemo negde na stazu da se jurcamo malo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Ima novih narastaja valjda koji bi krenuli u tom smeru,na kraju i ja sam ga letos pazario,bio kilometre da ga doteram,iznajmljivao adekvatan prevoz...nadam se da nisam jedini koji tako razmislja.Nazalost,daleko smo da bi se probali nas dvojica,a bez uvrede,moj karting je dosta ozbiljniji... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

sve je to lepo ali poslednji karting koji je neko uspeshno prodao je chovek prodao za 5 puta manju cenu od one koju je stavio , a i ta pochetna je bila prihvatljiva ... znachi ako prodajete da vam ne smeta to je jedno , ali ako mislite da vratite ishta od ulozenog teshko , jako teshko ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pali na gurku naravno,dvotaktni je(koristi najskuplja i najkvalitetnija ulja),nije dizel,nema plin,ne trosi malo i nije za javni saobracaj,ne moze se sa njim na more.Nije ni radna masina,ne zaradjuje,dakle,nije isplativ.To znaci da je za takmicare ili smekere koji vole nalete adrenalina.Podrazumeva se da secikesama nije uopste interesantan..A sto se cene tice takva je jer mi se nudi razna furda,ako se bude pojavio neko ozbiljniji sa parama reci cu mu i cenu.Pravu cenu,ne zadnju,prednju,bochnu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

chovek prodao za 5 puta manju cenu od one koju je stavio , a i ta pochetna je bila prihvatljiva

 

onda je platio nekom da ga kupi? :D

 

 

Elem, ja sam zainteresovan, kolika je to prava cena za keš.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja