Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Trebaju mi i jedne i druge. I da li ste videli da negde imaju one gumice gde bocne plastije upadaju u njih. Danas sam skinuo sve plastike i video sam da su popucale. A hocu zimus da ugradim digitalni termometar i mozda pokazivac brzina.

Pozdrav

koje gumice? to bi valjalo vech po meri da se uzme ako je to na shta ja mislim.

shto se tiche ovih chepicha ako budem ishao sad u subotu mogu da ti kupim pa poshaljem.. :zdravo:

Bas si drug. Ako ti je tesko da posaljes, sin mi studira u Beogradu i cesto je kod moje sestre na Obilicevom Vencu, pa mozete da se dogovorite da das njemi i da ti da novac. (on je jednom isao na buvljak ali nije nasao). Sto se tice onih gumica to su gumice u obliku torusa i nalaze se na ramu i u njih upada leva i desna velika plastika. Ima ih po dve sa svake strane rama.

skontah za gumice, al ne znam dal chu to nachi, u svakom sluchaju pogledachu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Jeste li zivi ?

zhivi zhivi! izvini, nisam bio do bubnja, smrzo asfalt pa mi nije do klizanja :lol:

eto da se pohvalim novitetom :)

post-13098-0-29266300-1385902511_thumb.jpgpost-13098-0-75204000-1385902514_thumb.jpgpost-13098-0-68409000-1385902515_thumb.jpg

i razlika izmedju halogenog i xenona :lol:

post-13098-0-46862600-1385902518_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Ajd' sto smo zivi i parkirani, nego sto je napravljena "TO DO" lista za zimu, cim se zavrse sezonski poslovi prelazi se na sredjivanje Suzane 1moto3.gif

Joj Charli, jes' mi nekad, samo nekad, krivo sto mi BG nije blize, zbog tebe bih centralno grejanje uveo u garazu da se zanimamo preko zime1lol.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ajd' sto smo zivi i parkirani, nego sto je napravljena "TO DO" lista za zimu, cim se zavrse sezonski poslovi prelazi se na sredjivanje Suzane 1moto3.gif

Joj Charli, jes' mi nekad, samo nekad, krivo sto mi BG nije blize, zbog tebe bih centralno grejanje uveo u garazu da se zanimamo preko zime1lol.gif0takoje.gif

ne treba brate grejanje samo dobra volja :)

ja sam bar pola stvari odradio po zimi na snegu :D

ne znash kad smo mi shtelovali ventile po kishi :lol: to je bio hit :lol:

 

samo daj shta treba, da pripremimo, banesh i nabudzhimo ;)

ja chu sad najverovatnije LEDalizaciju (sva svetla u LED zbog smanjenja potroshnje struje kako bih imao za gadgete :D )

pa onda :lud:

podizachi heblova

pancir creva

grejachi ruchki

voltmetar

sat

sirene

 

a sa kolegom pajom gledam neshto oko gadgeta da se par stvari spoji u jedno + zajednichki display (od nokije 3310) da se sve lepo na njemu ispisuje (voltmetar, vreme, stepen prenosa...)

ala ovo:

post-13098-0-19009300-1385924616_thumb.jpg

biche toga josh verujem kakva sam budala :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Charli, jesi siguran da nemas neke japanske krvi u sebi 1lol.gif? Svaka cast 0takoje.gif1care.gif

LEDalizacija je odlicna ideja, posebno kada imas dosta prikacenih potrosaca na motoru 0takoje.gif

Id' bre, 'ocu da dodjem u taj BG da te vidim i da srknem kafu, a ne da te upregnem oko motora da sredjujes, za to sam ti vec duzan gajbu piva 1lol.gif! Al' hvala brate moj, cenim pomoc 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja probao Led nazad i nisam zadovoljan.Posto imam kofer koji dosta zaklanja stop lampu koja se jos sa ledom slabije vidi odma sam odustao.Kako deluje ksenon napred obzirom da nema sociva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Charli, jesi siguran da nemas neke japanske krvi u sebi 1lol.gif? Svaka cast 0takoje.gif1care.gif

LEDalizacija je odlicna ideja, posebno kada imas dosta prikacenih potrosaca na motoru 0takoje.gif

Id' bre, 'ocu da dodjem u taj BG da te vidim i da srknem kafu, a ne da te upregnem oko motora da sredjujes, za to sam ti vec duzan gajbu piva 1lol.gif! Al' hvala brate moj, cenim pomoc 0takoje.gif

japanac :lol:

nisu mi se josh ochi zakosile :D

ajde ne zezaj, ovo nam je uz kafu chas posla ;)

taman posle toga u vozhnju do ralje :)

sve mi se neshto budzhi brate svrbe me ruke do laktova :lol:

 

Ja probao Led nazad i nisam zadovoljan.Posto imam kofer koji dosta zaklanja stop lampu koja se jos sa ledom slabije vidi odma sam odustao.Kako deluje ksenon napred obzirom da nema sociva?

nisam josh provozao, al bljeshti jache nego halogena. videchu vecheras ako ishta da isteram na ulicu i da slikam.

 

ovo ostalo kad bude vremena i para, al je u planu.

kofer sam napunio ledovima, al bukvalno :D

post-13098-0-74790300-1385985045_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Toga se i bojim video sam na nekim vozilima kad je montran pa jace bljesti na oko ali pu bude losije osvetljen zato sto je lose usmerenje koje je napravljeno za halogen ,a ne za ksenon,ljudi posle skidali.

 

Razmatrao sam i onu varijantu sto ima i socivo mada treba rasturati far.

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Motorbike-12v-35w-2-5-inch-hid-Bi-xenon-two-AE-projector-lens-bi-xenon-kit/1249756250.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Toga se i bojim video sam na nekim vozilima kad je montran pa jace bljesti na oko ali pu bude losije osvetljen zato sto je lose usmerenje koje je napravljeno za halogen ,a ne za ksenon,ljudi posle skidali.

 

Razmatrao sam i onu varijantu sto ima i socivo mada treba rasturati far.

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Motorbike-12v-35w-2-5-inch-hid-Bi-xenon-two-AE-projector-lens-bi-xenon-kit/1249756250.html

pazi, za xenon i projektore treba imati chist far, recimo na gs500 staklo fara je puno nekih linija za usmeravanje i presecanje svetlosti

headlightbulb0sm.jpg,

to je za halogeno ok al za xenon ne valja. nama je staklo fara providno tako da ne bi trebalo biti problema.

razmishljao sam o projektorima, al mi je to bila preskupa investicija trenutno, a i svidjaju mi se ovi double angel eyes prstenovi ali, to je kod nas zabranjeno. samo bela boja na prednjoj strani vozila je dozvoljena pa sam odustao..

chekam veche i odmah chu ti rechi dal je bolje i koliko :zdravo:

slikachu al dzhabe ti kad nemam sa halogenim. imam jednu al to je ispred zgrade i sijam u brdo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Prvo sto primecujem je da si sipao gorivo od kako si promenio na xenon 1lol.gif0takoje.gif

ahhahaha ludache, cepam se zadnjih 5 min :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

svetla su mi tukla mnogo dole, pa sam tek kad sam doshao pred zgradu podigao snop, malo rasipa al je definitivno bolje od halogena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Ne znam kako ti je bilo ranije, ali ovo deluje mnooogo bolje nego kod mene sto svetli, i usmereniji snop i osvetljeniji... Lako ces ga ti nacentrirati, bitno da on kvalitetno osvetli put 0takoje.gif

PS:nek' si se danas provozao, respect 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ma slika ne mozhe da dochara ni 50%. u sushtini vozao sam se u potrazi za mrakom da bi se lepo videlo koliko zapravo osvetljava, tako da su tu 3 slike sa razlichitih mesta.

 

ako se budem vozao malo van grada i nadjem neko mrak mesto slikachu i okachiti, za sada, ja sam zadovoljan, a slike su za vas ne za mene ;)

 

PS sezona je daleko od gotove, bar do deda mrazova, tad mogu i bombe padati ja idem :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Za pocetak ugradio sam digitalni merac temperature. Ugradio ga u instrument tablu, ni Inzinjeri Suzukija be bi to bolje utadili.

Slikacu i videcete. Cena sve ukupno 14 dolara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja