Jump to content

Moto Zajednica

Moto kros staza 2 (dok ne postane auto put)

Recommended Posts

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Obilaznica koja se gradi oko bg a prolazi preko ibarske magistrale izmedju zeleznika i sremcice je trenutno odlicna staza za offroad voznju.

Nije preterano teska jer su je kamioni i masine koje rade dobro utabali ali ima dosta peska,sljunka a moze i po blatu i travuljini ko zeli :)

Ja se redovno vozim ali uglavnom sam pa rekoh da predlozim kao Najzli da odemo zajedno npr sad u subotu?

Ima li neko raspolozen za oranje kao prosle subote ?  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ekipa u sastavu Minja i Lana, (ukupno imaju oko 10 godina) za vikend dolaze da prevrnu tetkinu i tečinu kuću naopako, a tetka i teča se tome neopisivo raduju tako da nemam druge planove nego da podetinjim i pomognem im da razjebemo gajbu!

 

Ovog vikenda sam dete.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Lepo si to napisao,ali trebao si i da napomenes da je sav takoreci saobracaj koji ide iz sremcice ka gradu i obratno prolazi upravo tom destinacijom koju si naveo,to kazem jer zivim blizu i vidim koja je frekvencija vozila

ovuda ne prolaze VERUJ MI

samo masine koje rade na putu i mostovima (a oni ne rade vikendom-ili su uvek bili na pauzi za pivo kad sam ja prolazio  ;D)

bio sam 5-6 puta do sad na voznji i video sam ukupno 2 automobila

 

@najzli samo ti rasturaj kucu ne verujem da su toliko brzi pa da ce obilaznicu uskoro da zavrse.znaci mozemo i neki drugi dan, kad kome odgovara, sve jedno je samo da se skupimo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

To je taj put o kome sam pričao... Kad se stigne u Sremčicu, pa kod one pumpe se skrene u njive, i prođe se jedno 500 metara na suprotno brdo i tu su ostatci neke kros 'staze' .. Staza je stvarno istrasirana, gume su postavljene, imaju neki jumpovi... Ali je sve toliko zaraslo da se teško prepoznaje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

hehe, sluzilo je to i kao PSS za motornog zmaja.  ;D

a ova staza na ulasku u sremcicu je od drugara iz ASK sremcaja, inace ima ih i na auto trkama.

dobri momci, kad ih nesto potera, ne zaustavljaju se, krenulo se tu udarnicki, traktori, bageri, gume, pa bilo RM-ova, CR-ki, Husaberga, YZ-ua. bio i jedan nazovi buggy.

al kako ih potkaci, tako ih i raskaci. sad staza zarasla, mislim da godinu dana nisu protutnjali minimum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja