Jump to content

Moto Zajednica

Prerade, caferacer-i, fighteri sa stilom

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

@ mohiganjc

Ako si stvarno uložio više para u svoju "preradu", nego bi potrošio na vraćanje u fabričko stanje ti nisi samo glup(kao što sam do sad mislio) nego si i izuzetno nesposoban(mislio sam i ovo, al to nisi tako često dokazivao).

A tema je "Prerade sa stilom", a ne "Srbijanac sa kompleksima", tako da kad urednici ovo pobrišu mogao bi da se pridržavaš toga.

 

 

 

Opet crnogorcina pocela da pametuje,sta ti znas sta je pametnije kad ni svoj motor nisi mogao da preradis,nego ti je drugar sve radio...

 

Pogledaj malo prerade po svetu,recimo pogledaj u nemackoj prerade tipa mog yzf-a su skoro duplo skulje od standardnih motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

@ mohiganjc

Ako si stvarno uložio više para u svoju "preradu", nego bi potrošio na vraćanje u fabričko stanje ti nisi samo glup(kao što sam do sad mislio) nego si i izuzetno nesposoban(mislio sam i ovo, al to nisi tako često dokazivao).

A tema je "Prerade sa stilom", a ne "Srbijanac sa kompleksima", tako da kad urednici ovo pobrišu mogao bi da se pridržavaš toga.

 

 

 

Opet crnogorcina pocela da pametuje,sta ti znas sta je pametnije kad ni svoj motor nisi mogao da preradis,nego ti je drugar sve radio...

 

Pogledaj malo prerade po svetu,recimo pogledaj u nemackoj prerade tipa mog yzf-a su skoro duplo skulje od standardnih motora...

Prave prerade su skuplje, a ne ovakve zbudžotine ko što je tvoja :lol: . Ja moj motor nisam ni prerađivao, nego ga dovodio u ispravno-upotrebljivo stanje, upotrebljivo za svaki dan, a ne za lječenje kompleksa.

I samo ti sebe laži da si sposoban za nešto, jer si ti sam "preradio" svoj motor, a ja sam (u tvojoj glavi :lud: ) odveo moj motor u "majstora za prerađivanje"(Pimp my Bike :moto3: ) i došao poslje 25min da pokupim moju skocaknu spravu koja služi za poziranje :goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

@ mohiganjc

Ako si stvarno uložio više para u svoju "preradu", nego bi potrošio na vraćanje u fabričko stanje ti nisi samo glup(kao što sam do sad mislio) nego si i izuzetno nesposoban(mislio sam i ovo, al to nisi tako često dokazivao).

A tema je "Prerade sa stilom", a ne "Srbijanac sa kompleksima", tako da kad urednici ovo pobrišu mogao bi da se pridržavaš toga.

 

 

 

Opet crnogorcina pocela da pametuje,sta ti znas sta je pametnije kad ni svoj motor nisi mogao da preradis,nego ti je drugar sve radio...

 

Pogledaj malo prerade po svetu,recimo pogledaj u nemackoj prerade tipa mog yzf-a su skoro duplo skulje od standardnih motora...

Prave prerade su skuplje, a ne ovakve zbudžotine ko što je tvoja :lol: . Ja moj motor nisam ni prerađivao, nego ga dovodio u ispravno-upotrebljivo stanje, upotrebljivo za svaki dan, a ne za lječenje kompleksa.

I samo ti sebe laži da si sposoban za nešto, jer si ti sam "preradio" svoj motor, a ja sam (u tvojoj glavi :lud: ) odveo moj motor u "majstora za prerađivanje"(Pimp my Bike :moto3: ) i došao poslje 25min da pokupim moju skocaknu spravu koja služi za poziranje :goodluck:

 

A hajde budi ljubazan,sta sam ja zbudzio na mom motoru cisto da znam,samo molim bez izbegavanja odgovora..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

A hajde budi ljubazan,sta sam ja zbudzio na mom motoru cisto da znam,samo molim bez izbegavanja odgovora..

Prednju masku, auspuh, nosače repa, nemaš suvozačevo sjedište...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Prednja maska mozda nije po tvom ukusu,dobro to je ok,koje nosace repa,oni su ispod i nevide se,mozda mislis ma fabricku konstrukciju,a ja sam imao 3 auspuha i sva 3 sam prodao i napravio ovaj i namestio jer mi se najvise svidjao,jer je nekako oldshool,a sediste sa namerom nisam pravio,motor vozim sam,ako cu da vozim nekog tu su kola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Vama nije važan razlog za svadju. Kad su prerade u pitanju imam poštovanja prema svačijem radu makar meni lično i bio ružan, da je pravljen po ukusu većine bila bi to konfekcija ili kič. No poštovanje je obrnuto proporcionalno utrošenom novcu jer se kreativnost dokazuje stvaranjem nečeg interesantnog sa minimumom resursa a ne nasumičnim slaganjem preplaćenih aftermarket delova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

:zdravo:

Forumsko prepucavanje

 

Ono na šta naletiš kada tražiš informaciju kako da rešiš neki problem. Prvo kreću dva ili tri intelektualca od kojih svaki iznese svoje rešenje koje je najčešće samo njemu jasno. Narednih 180 postova je klasično prepucavanje od kojih je u 50 postova hvaljenje ko se duže bavi tom strukom, ko koliko diploma ima, neizostavna konfiguracija kompa i ko ima jačeg tatu. Narednih 50 postova kreće lično vređanje, pretnje i takođe uključenja drugih korisnika koji daju do znanja koga podržavaju. Zadnjih 80 postova obuhvataju informacije ko je šta čuo i pročitao negde drugde. 181 post biva od onog koji je i postavio samo pitanje za problem sa komentarom "E nema veze, uspeo sam sam da rešim problem."

Vikajlija

:Mina:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Pa čemu inače služi forum :jee: (barem ovaj)

Ja mislim da se jedino u but i guz ne svađaju...nije to to, daj da raspalimo i tamo pa da "Moto-zajednica-sve-bi-te-utepao" ima nekog smisla :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa čemu inače služi forum :jee: (barem ovaj)

Ja mislim da se jedino u but i guz ne svađaju...nije to to, daj da raspalimo i tamo pa da "Moto-zajednica-sve-bi-te-utepao" ima nekog smisla :jee:

Ne posjećuješ "but & guz" dovoljno često, da vidiš kad krenu "meni ove mršave nikakve, meni ove debele odvratne, je ne mogu da smislim crnke, ja mislim da su plavuše glupe, ovoj ružna frizura, vidi kakve su joj cipele..." :jee:

Nemaju ljudi shvatanja jedni za druge...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Rg i da je nov je njesra...

 

Ova r6 mora biti ovakva,jer sluzi za stunt.....

 

A od cega sam ja uradio moj motor,prosvetli me.... meni licno je bilo lakse da uradim kakav je fabricki bio,ali ja to nisam zeleo,vec sam ulozio duplo vise para i vremena,da bi napravio kako je meni odgovaralo...

evo i ovde cu da ti napisem da ne mora i nije svima sve lepo i upotrebljivo kao tebi... svima, ali BAS SVIMA, su ukusi razliciti...

naslov teme je "prerade, caferacer-i i fighteri sa stilom" i ne vidim koje mesto zauzima ta skrsena R6... daleko je ta yamaha i od stunt motora a pogotovo od "prerade sa stilom"...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ograniceni,duhovito nema sta...:)

 

Dečko, ti si najpametniji ovde, svi voze sranje motore osim tebe, Ducati Sport Classic je krš...

 

Omašio si temu, kačiš neke lomine od motora, stil je za tebe samo pojam.

 

Svaka ti čast, divim ti se :care:

 

 

:staa:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ograniceni,duhovito nema sta...:)

 

Dečko, ti si najpametniji ovde, svi voze sranje motore osim tebe, Ducati Sport Classic je krš...

 

Omašio si temu, kačiš neke lomine od motora, stil je za tebe samo pojam.

 

Svaka ti čast, divim ti se :care:

 

 

:staa:

 

Nemam stila,sta cu kad sam cigan...:):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

Nisi imao ni jednu drugu temu nego u jedinu koja se bavi ovim stvarima? 99% foruma je konfekcija.

 

Nisam bas razumeo. To meni upuceno? Maknucu sliku, najmanji problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ma šalim se, ionako se slika ne vidi, risajzovala se u jedan piksel :) A stoji da a da na forumu nema baš obilje budževina, neko pomenu podforum za to a teško će i jedna tema opstati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

Polako i strpljivo bro, doci ce sve na svoje ;) zavrsicemo sa podforumom kao Mzejci

 

evo necega sto me odusevljava sto ga vise gledam. i onda ga gledam jos vise. D monster. ovaj u nekom mad max fazonu.

 

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Custom%20Bikes/black_dogo.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ograniceni,duhovito nema sta...:)

 

Dečko, ti si najpametniji ovde, svi voze sranje motore osim tebe, Ducati Sport Classic je krš...

 

Omašio si temu, kačiš neke lomine od motora, stil je za tebe samo pojam.

 

Svaka ti čast, divim ti se :care:

 

 

:staa:

 

Aj da vidimo kakvog ti ukusa imas i kakvu lepotu od motora vozis..haha..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Aj da vidimo kakvog ti ukusa imas i kakvu lepotu od motora vozis..haha..

Mogao bi da pokreneš još jedno glasanje :lol:

Šta je bolje, YZF ili Jawa :jee:

Pa kad i tu izgubiš onda se posvađaš sa nekim skuterašem, pa novo glasanje

Šta je bolje, YZF ili Peda? :nanana:

 

Nemoj da te neko ubjeđuje da ne možeš pasti niže, bitna je samo jaka volja i svaki cilj je ostvarljiv.

 

:moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja