Jump to content

Moto Zajednica

25 avgust moto susret Sombor,gratis pecenje za sve bikere

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: DRZ400SM

Nije sala,sad su mi javili da je klopa za sve bajkere gratis,pasulj,prasici na raznju(nemogu lale bez mesa).....3 benda,defile ulicama zelenog grada,divlja trka ubrzanja,street fight i sigurno dobar provod,ima i devojaka po gradu pa ko bude imao srece moze nesto i nabosti :D

Uglavnom ja nisam organizatori ali pozivam sve prijatelje motora i licne prijatelje ako neznaju gde bi se vozali da dodju i da se druzimo zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Nije slepo crevo!  :D Prolazim ja ponekad kada idem za Apatin, a i vojsku sam sluzio u blizini. Sto se susreta tice, meni je kasno da menjam planove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

ja obicno jednom mjesecno prozuim kroz sombor kava nesto se gricne pa dalje,i sad bih rado ali za vikend ima nekoliko susreta,prevagli su otpisani oni su mi kao braca,ipak cu pokusati da navratim neko je bio iz sombora u bijeljini na moto susret nazalost samo smo popili pice i nismo se upoznali,momak sa djevojkom kao da je dosao sa woodstocka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Znaos sam da je Sombor slepo crevo,ali da niko za dva dana nije ni pitao sta ce biti nemogu verovati,valjda je zbog godisnjih (nadam se)

Nije Sombor slijepo crijevo...do prije tri-četiri godine je tamo bilo dobrih susreta,na bazenu uz Mostongu,ali ne bi bilo loše da organizatori susreta u Vojvodini malo i sarađuju,jer u krugu od par sati vožnje ima u isto vrijeme nekoliko zanimljivih okupljanja.

MK KNEZ ovoga vikenda ne planira ni jedan susret,dajemo pomen našem dragom Ducanu i u subotu u 13,00 krećemo do Han Pogleda ( u blizini je Sokolac ) gdje je Dule imao koban udes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: DRZ400SM

Bilo je nas cetvorica iz Sombora u Bijeljini i culi smo da je jos neko bio iz naseg grada ali se nismo sreli,iskoristicu priliku da pohvalim taj susret,stvarno je za svaku pohvalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: DRZ400SM

Eto bar po necemu da je nekom drag Sombor,znam da mozda nije bas kulturno zenski rod pitati ali ni ja bas nisam mlad pa mozda ste i od mene kupili motor,mislim jel bas jako jako davno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja