Jump to content

Moto Zajednica

Donji Milanovac - Majdanpek

Recommended Posts

  • Integrisan, 8205 postova

Zaboravih da napomenem...Puno lepe prirode, lepih krivina, ali najlepsa voznja bila danas od Kuceva do Petrovca na Mlavi, heheheh. Malo smo ispitivali granicu drzanja guma po ovom prohladnom asfaltu. Osecao sam se kao dete na ringispilu. I mogu reci da jos uvek moze bas leeeepo da se lomi 1jee1.gif.2jee5.gifonhishead.gif1moto3.gif2jee3.gif

 

Moram i ovako javno da ti kazem - fino to ti lomis... Ta deonica je inace bas onako SJAJNA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg... 0plac.gif

Stvarno nisam mogao. Sve sam spremio i morao da presecem u 19,30... Vala, sledeci put mi Anlave dezura kuci... 1hmm.gif Sve najbolje petorici jahaca, neopisivo mi je krivo sto nisam isao sa vama posle toliko ostrenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Zaboravih da napomenem...Puno lepe prirode, lepih krivina, ali najlepsa voznja bila danas od Kuceva do Petrovca na Mlavi, heheheh. Malo smo ispitivali granicu drzanja guma po ovom prohladnom asfaltu. Osecao sam se kao dete na ringispilu. I mogu reci da jos uvek moze bas leeeepo da se lomi 1jee1.gif.2jee5.gifonhishead.gif1moto3.gif2jee3.gif

 

Moram i ovako javno da ti kazem - fino to ti lomis... Ta deonica je inace bas onako SJAJNA!

 

0takoje.gif bice prilike za jos mnogo toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg, jbg... 0plac.gif

Stvarno nisam mogao. Sve sam spremio i morao da presecem u 19,30... Vala, sledeci put mi Anlave dezura kuci... 1hmm.gif Sve najbolje petorici jahaca, neopisivo mi je krivo sto nisam isao sa vama posle toliko ostrenja...

 

Evo i ja se vratih sinoc sa puta. Pratio sam sta se desavalo... Kada vidim sta sam propustio i kakva je bila ekipa (vecinu vec licno upoznao), bas mi je krivo :gaa: ..., Ali sta da radim, morao sam da se pomirim sa tim, jer mi je ovo bio poslovni put isplaniran jos krajem avgusta, jbg jbg jbg!!!

 

Momci super ste... bas se vidi da ste uzivali. Eh sto ne pade kisa, pa da se vidimo za naredni vikend :D . Slike su super. Pozdrav "nesalomivima" :care: .

 

@Lucky Vladano

Steta druze sto nisi mogao da im se pridruzis, toliko si se "ostrio", planirao rutu, telefonirao oko ovoga, onoga. Potpuno te razumem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

To je zato sto ja nisam bio sa vama. Da sam i ja na slikama, vi bi izgledali kao Tvigi :lol: :lol: :lol:

@Unas odvozacu ja vala ovu turu iduce godine, samo mi nije jasno kakav tucanik i sljunak pominje Usamljeni Jahac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

 

samo mi nije jasno kakav tucanik i sljunak pominje Usamljeni Jahac

 

Izmedju Donjeg Milanovca i Majdanpeka, put kroz šumu, sjajan, fenomenalan ali moj RT je malo proklizavao. Ostali su bili spremni za tu avanturu. Da nisam prošao, bilo bi mi žao. Preporučujem svima pa makar i ne vozili enduro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Eto i ja da se javim. Mnogo mi je zao sto nam vremenski uslovi nisu dozvolil da realizujemo prvobitni plan, ROSTILJANJE. Nadam se da vam je bilo prijatno u nasem gradicu, ima jos stosta da se vidi, ali nekom drugom prilikom.

Sto se tice UPOTREBE DOMACICE, neizvodljivo je, ali nadam se da vam nece smetati smestaj sa cimerkama, podelicete troskove nocenja.

 

 

Puno pozdrava

MK Kladovo

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Eto i ja da se javim. Mnogo mi je zao sto nam vremenski uslovi nisu dozvolil da realizujemo prvobitni plan, ROSTILJANJE. Nadam se da vam je bilo prijatno u nasem gradicu, ima jos stosta da se vidi, ali nekom drugom prilikom.

Sto se tice UPOTREBE DOMACICE, neizvodljivo je, ali nadam se da vam nece smetati smestaj sa cimerkama, podelicete troskove nocenja.

 

 

Puno pozdrava

MK Kladovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Za učesnike vožnje, a i šire, fotke možete pogledati i skinuti sa sledeće adrese:

 

http://gallery.mac.c...or=black&sel=17

 

Skinuo sve, odlične su...a snimke mogu samo da zamislim :takoje:

 

PS. Jesi li se naspavao? :lol:

 

Ha,ha spavao sam kao beba, a upravo sam gledao snimke sa GoPro. Kao da se ponovo vozim, super izgleda. Za ozbiljniji prikaz trebaće mi par dana da probam da izmontiram nekih 5 minuta, a za ljubitlje postaviću ceo snimak na YouTube.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

Brate Mimi, pa ti si prava umetnička duša...svaka čast za fotke :takoje:,

nego ja i Papa Stalin izgledamo malo punije na njima :zvizduk::lol:

 

sta je bre ovo sa foto aparatima, na svakoj sliki izgledam ko da imam 130 kila :lol:

 

sori, nisam se odma javio, bio kod devojke

 

kao prvo, jedno veliko HVALA i respect za momke iz Kladova ! znaci bukvalno su nas docekali ko rod rodjeni, nasli nam smestaj, izveli u grad...

 

bas mi je legla ona voznja po Omanu i dalje prema Petrovcu na Mlavi.

 

ja i jutros na posao otisao motorom, nije bilo hladno kad smo se izvezbali za vikend :)

 

hvala za fotke ljudi !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Lepa tura, fenomenalne fotografije a učesnicima :care: jer je u nedelju na Staroj planini pada sneg tako da samo mogu da predpostavim kako im je bilo i u kom agregatnom stanju su se vratili. Što reče Mimi ko hoće nađe načina i stvarno sam zaprepašćen šta je sve čovek učinio tj. šta je sve odložio da bi se vozio, svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Rille hvala u ime ekipe, vidimo sledeci put na startu neke ture.

 

Kolegama sa foruma, koji su nam pruzili podršku želimda se zahvalim, a drugarima koji su podelili ove kilometre samnom i mojom ST-arom želim samo da kažem ..MOMCI BILA MI JE ČAST..... SA VAMA DO KRAJA SVETA....retko dobri ljudi.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

samo mi nije jasno kakav tucanik i sljunak pominje Usamljeni Jahac

 

Izmedju Donjeg Milanovca i Majdanpeka, put kroz šumu, sjajan, fenomenalan ali moj RT je malo proklizavao. Ostali su bili spremni za tu avanturu. Da nisam prošao, bilo bi mi žao. Preporučujem svima pa makar i ne vozili enduro.

Naravno da nisi bio spreman, kad nisi stavio enduro-gume na RT-a ! :P

 

 

p.s. slike su super, kad cemo da vidimo "Go Pro"?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

samo mi nije jasno kakav tucanik i sljunak pominje Usamljeni Jahac

 

Izmedju Donjeg Milanovca i Majdanpeka, put kroz šumu, sjajan, fenomenalan ali moj RT je malo proklizavao. Ostali su bili spremni za tu avanturu. Da nisam prošao, bilo bi mi žao. Preporučujem svima pa makar i ne vozili enduro.

Naravno da nisi bio spreman, kad nisi stavio enduro-gume na RT-a ! :P

 

 

p.s. slike su super, kad cemo da vidimo "Go Pro"?

 

 

 

 

Ogromni su fajlovi sa GoPro tako da mi treba malo više vremena a i treba nešto da radim.1Mina.gif Najverovatnije, postaviću ceo put od Donjeg Milanovca do Majdanpeka ali malo strpljenja.

 

Enduro gume na RT-u.1nanana.gif !!!! Može, ali sledeće godine.1zvizduk.gif1zdravo.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Rille hvala u ime ekipe, vidimo sledeci put na startu neke ture.

 

Kolegama sa foruma, koji su nam pruzili podršku želimda se zahvalim, a drugarima koji su podelili ove kilometre samnom i mojom ST-arom želim samo da kažem ..MOMCI BILA MI JE ČAST..... SA VAMA DO KRAJA SVETA....retko dobri ljudi.:takoje:

 

 

 

 

Heheheh, ali obavezno sa ST-arom (novom), sa malo vise kuba i konjica, a malo manje godina. Samo nemoj da me ispalis, moj je crno-beli. 1nanana.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja