Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Prince 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Na prodaju Sprint Prince motor, kruzer,250 kubika.

Kupljen je nov marta meseca ove godine, registrovan krajem marta.

Presao 3500 km i dalje se vozi.

Motor je bez mana i falinki, sve kineske mane otklonjene.

Potrosnja minimalna. . . prosek 3,5 do 4 litara maximalno u gradu.

Idealan je i za duze voznje, najvise za jedan dan sam presao sa njim oko 450km i to bez ikakvih problema.

 

 

Ima garanciju 2 godine.

Uz njega dajem i jednu kacigu sa slika, tu su i kozne bisage i kozne resice, led diode na rol baru.

Nov motor sada kosta 166000 dinara.

 

Zamena moze za neki jaci sportski motor (cbr 600f2 ili f3) uz moju doplatu naravno.

 

Cena 1150 evropljana.

 

Ponude saljite na mob ili mail cakired87@gmail.com. Pozdrav svima !

 

060 55 11 007

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Ajmo ljudi motor je ponovo aktuelan...motor i dalje kao nov, bez greske sa nekih 4300km ;)

 

Uz motor dajem jet kacigu, kozne resice + resice za kvacilo i kocnicu, ima stopku sa led diodama, na rol baru ima led diode (lepljive,mogu se skinuti),dajem i oko 100 nitni kupljenih u Luisu za bisage itd...

 

1000e sitnica za ovakav motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Evo kratko mog iskustva sa "dotičnim". Pre nekih mesec i nešto dogovorimo sa momkom kupoprodaju princa. Dogovor je bio da ga doveze do BG-a za tu cenu ili da mi dođemo tamo uz plaćene troškove BG-ZA-BG što je prodavac i prihvatio. Dan pred naš polazak za Zaječar dečko javlja da odustaje iz razloga što je sa drugim kupcem u međuvremenu dogovorio višu cenu ( po njegovim rečima 50eur preko naše ponude :zbunjen: ). Naravno zahvalimo se uz komentar da se takve stvari ne rade ni kada su u pitanju mnogo veći novci ali računam mlad je dečko shvatiće i ako ništa naučiti najvažniju životnu lekciju a to je da se dogovor i obraz ne "menjaju" u zavisnosti od okolnosti.

 

Ne prođe ni 24h javlja se i izvinjava kako ga sada grize savest što je tako reagovao i da se ne obaziremo na jučerašnji razgovor kao da se nije ni desio te stoga dogovor još uvek stoji i jedva čeka da dođemo i da se upoznamo kao i da će se on javiti čim se vrati sa odmora. Naravno da se nije javio. Odlučan da isteram stvari na čistinu pokušam ponovo da ga kontaktiram bez uspeha.

 

Sledeće što se dešava je...stiže SMS u kome stoji: " Pa ko ovde kupuje motor ti ili tvoj drug? Šta hoćete od mene? Mislili ste da možete da uzmete motocikl za džabe itd :stabre: ". Progutam knedlu i odgovorim, koliko je to bilo moguće civilizovano u tom trenutku da ćemo se, nadam se, sresti negde na putu gde ću mu uz piće objasniti gde greši.

 

Da ne bude sve tako crno hvala mu na neozbiljnosti jer smo u međuvremenu kupili neuporedivo kvalitetniji motocikl za iste novce takođe od kolege sa foruma koji je kao i velika većina ovde prisutnih čovek od reči...

 

P.S. Ponuda za piće i razgovor stoji...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Xingyue XY 400 GY

Potvrdio bih sve gore navedeno i ostale clanove foruma upozrio da se doticni koji je otvorio ovaj oglas ne drzi dogovora i nije od reci, pa ko hoce sa njim da posluje da ima to u vidu.

Covek koji me je upozorio na pravopis kad sam mu preko SMSa rekao da nije od reci nakon sto sam organizovo kombi uzeo slobodan dan i pozajmio pare da bi zavrsili dogovor, znaci poznaje i vazan mu je pravopis ali zato data rec i obraz nisu bitni niti te kvalitete poseduje.

 

Toliko o "coveku".

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

svaka cast na civilizovanosti od mene +

i sa srecom sa motorom i gore navedenom sa prodajom i valda ce se opametiti

uz pomoc kolegijalnih saveta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Hvala,spasili ste me od nerviranja,za ovaj oglas je bio zainteresovam moj drug ali sad i begamo.Imao sam dosta iskustva sa ovakvim tipom prodavaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Kao prvo sa vama nisam imao nikakav dogovor...a drugo mislili ste klinac pa hajde da ga pretupamo i uzmemo gotovo nov motor za 950e...hajdete bre ljudi.

Ovi komentari su iz ciste pakosti,ali kao sto rece peca, oprosti i zaboravi.

Ne znam samo kada smo se mi to dogovorili da ja dovezem motor heheh,ali ok.

 

JA I DALJE STOJIM IZA TOGA...motor je kao nov, besprekoran, svako ko resi moze da ga vidi,provoza i prosudi da li uopste vredi tih 1000e...plus sto dajem gomilu stvari za njega u vrednosti oko stotinak evra.

 

Naravno sto ljudi sto cudi, pa nema veze...nije prodat vama, Boze moj, naci ce i on vlasnika.

 

Tad mi je bila frka za pare zbog drugog motora koji sam pazario pa da se razduzim, tako da ako neko iskreno hoce da kupi ovaj motor, izvolite pogledajte, probajte pa onda da pricamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

toliko od njegovog prodavanja motora. Rasteraste mu kupce :)

 

ali ako je takav covek stvarno,onda i hvala svim ljudima dobre volje koji upozoravaju na ovakve stvari. :takoje:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Pa da li su to stvarno kupci ili su njihovi profili :)

Svaki ozbiljan kupac se javi pa dodje da vidi :)

Svaka cast na upozorenja i to, ali ni ja nisam raso na dud pa da me neki navodno iskusni biker pretipa da mu poklonim motor...pre bih vozio i taj i ovaj sto sam kupio nego da ga poklonim, a znam da vredi ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Xingyue XY 400 GY

Ti ”momcino” stvarno nemas mere, kako pametni ljudi kazu mudri uce na tudjim greskama a manje mudri na svojim a ti izgleda ne ucis ni na svojim greskama.

 

Ti da i malo razmisljas rekao bi npr: : Jeste pogresio sam zajebo sam ljude desilo se, nece vise Izvinite jebiga…” Al ne ti nastavljas da lazes i to nevesto.

 

Zar smo ja i Peca lazovi nisi imao nikakav dogovor sa nama?! Ili smo te hteli prevariti? Kako?

 

Pa mi smo ti verovali na rec da je motor u stanju u kome si tvrdio da jeste a pokazalo se da tvoja rec vredi ni koliko NULA manje od nule nista a ako covek nema rec onda je zivi organizam koji se hrani senom (biram reci).

 

Zar te nismo kontaktirali na nacin :”Ovaj motor nam se dopada, ne trazimo drugi, toliko novaca imamo da ti ponudimo, polako razmisli pa javi.” I ti se javis posle deset dana sa pricom dosadile su mi ponude za menjazu prihvatam ponudu. I kad smo se culi zar nisi rekao : Dogovoreno vidimo se u Ponedeljak kad dodjes u Zajecar idemo u sud da napravimo kupoprodajni ugovor. Ili sam ja to sanjao da sam pricao sa tobom?

 

Ako ti ponuda nije odgovarala normalni ljudi obicno kazu nesto tipa: Ne hvala ili sl.

 

To po tebi nije dogovor? Nismo imali dogovor!!!!!?

 

Na stranu sto sam ja uzeo slobodan dan, rezerviso kombi I uzajmio lovu da bi bilo sve po dogovoru zato sto je tebi odgovaro Ponedeljak!

 

 

 

Ocigledno da tvoj problem nisu tvoje godine kojih usput nemas malo ili nije imao ko da te nauci ili ti sam ne zelis da se ponasas korektno. Nauci da ti nemas biznis sa motorom nego sa LJUDIMA i shodno sa time trebao bi se ponasati ljudski. Problem nije u 50 evra vec u glavi.

 

 

 

Ovo sve ne pisem zbog tebe jer ti se ociglednoi i dalje drzis svoje miki maus filozofjie bez kicmenjaka, nego da bi ostali forumasi imali jasnu sliku o cemu se radi.

 

 

 

Dal sam ja bio pravi kupac ili zajebant neka forumasi sude, kad si nas zajebo posle deset dana uzeo sam pet puta bolji motor Xingyue 400 GY za iste pare, slobodno proveri ima samo jedan na forumu I taj je sada moj, J. Bogu hvala.

 

 

 

Na svu tvoju sramotu kad sam ti poslao SMS da nisi od reci ti si mi odgovorio kratko: “Ne moze se pise odvojeno “. Medjutim ni pravopis ti bas nesto ne ide kaze se: Nisam ja rastao na dudu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Dudu ti je majstor u vokativu a na dud lokativ...bistri ume :)

 

E brate zajebi me vise molim te :D

 

Smorili ste vise...

 

Srecno sa novim motorom...

 

No, ja ne vidim gresku u svom postupku, jer se sa tobom nista nisam dogovarao...ne znam ni ko je zeleo da kupi motor :D

 

Mislim, ako ti nemas dovoljno godina da zoves i dogovaras se, onda jbg. I sve preko poruka, tako se ne radi...

 

Ja stojim iza toga da je motor kao nov itd...ko zeli videce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CBR 929

Nasao auto koji zelim da kupim...sad je vec hitno za kintu, pa eto kome treba dobar i pouzdan motor za samo 900 evra, javljajte se :)

Ova cena je dok se ne snadjem za parice na drugu stranu...060 55 11 007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja