Jump to content

Moto Zajednica

golija 2011

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Procitao sam negde na forumu da se planira voznja GOLIJA . Neznam kad je.

 

Radujem se. Ja sam tu podno Golije, upoznacu nove ljude.Mogao bih i zeleo da neke i ugostim.Pre svega ove iskusnije, vremesnije.

 

Njih valjda mogu da pratim u voznji, jelu, picu... npr DANE DEDA......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Mišo, ništa da se ne sekiraš. Biće sigurno bez veze. Vreme će, takođe, biti sranje. Društvo očaj. Predeli po kojima ćemo voziti užas.... MA NIŠTA NEĆE VALJATI!

 

Tako da, ne propuštaš ništa, veruj mi!

 

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1211 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Skoro sam bio tu blizu tebe, u Studenici kod blizanaca Marka i Milosa . Popela me deca na onu cuku jedva sam bembaru spustio do asvalta. Izasao sam na Usce pa preko Kopaonika, Brusa za Kraljevo kod MK. Kingsa ispod Goca na specijalitete u talandari a pivo iz Ribnice. U voznji jos mogu da se nosim sa ovom nasom decom, al u jelu i pivu dosta zaostajem. Nije nikakav problem da ponovo dodjem dole, ja i ovako nista neradim osim vozikanja i druzenja sa svim generacijama pa i sa vama starijima. Stavim iza ledja zenu i dzak sa cergom i picim. Ima jos kilometara ove godine da se predje, tek sam blizu 20000km. a norma za sezonu je u proseku 25000.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Nemojte mnogo da mislite o gumama i gumicama nego pozurite jer tradicionalno na Goliji imaju pripreme odbojkasice, chehinje. Bar su bile 2008., a za klopu (meso) i pice se dogovorite sa Ivanjicanima pa udrite po rostilju gore kod planinarskog doma gde cete valjda i da spavate. Ko pak ponese sator, rizikuje da mu se u vrecu uvuce ili vuk, ili medved, a mozda i neka vrela chehinja :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Nemojte mnogo da mislite o gumama i gumicama nego pozurite jer tradicionalno na Goliji imaju pripreme odbojkasice, chehinje. Bar su bile 2008., a za klopu (meso) i pice se dogovorite sa Ivanjicanima pa udrite po rostilju gore kod planinarskog doma gde cete valjda i da spavate. Ko pak ponese sator, rizikuje da mu se u vrecu uvuce ili vuk, ili medved, a mozda i neka vrela chehinja :) :) :)

 

A, ti se zinat potrudi da dođeš !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja