Jump to content

Moto Zajednica

Potrebni djelovi za Hondu CPI arn 125ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

pozdrav narode, predstavio sam se prije minut i sad odma moram da pitam ako iko zna ista vezano za ovaj motor ili ako ga neko ima ili sta god bilo bi super jer me zanima dje mogu da nabavim ili preko koga djelove za njega? moj motor je 2001 godiste ili 02 nisam siguran ja sam mu drugi vlasnik od 2006 i bio mi je u kvaru 2 godine i ove godine sam odlucio da ga popravim i to sam uradio juce i sad sam zadovoljan sa njim jer imam nov klip, karike, pumpu od goriva, membranu na karburatoru i dosta toga... intersuje me dje bih mogao da narucim ili kupim polovne ocuvane farove za nejga i instrument tablu jer su moji pozuceli od sunca i ispucali? kazu mi ljudi da od keewaya arn 125 sve isto pase na ovoga pa je ipak bolje sa vama da se konsultujem ako ima uopste iko raspolozen da mi pomogne oko ovoga. trebali bi mi farovi, instrument tabla, amortizer zadnji i prednja 2 i eto eventualno ako bih uspio da nadjem neke nove sijalice da ubacim u farove da budu jaci mada otom potom to je vec laksi dio. pozdrav od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja