Jump to content

Moto Zajednica

Madison pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova

Evo vec mesec ipo kako cekam da mi osiguranje isplati stetu,nisam iskoristio najbolji period za voznju >:(

Situacija je takva da mora viljuska da se ispravlja,ali bi je najradije stavio novu (sto je sigurno sigurno ),pa me zanima zna li iko koliko od prilike iznosi cena nove viljuske za Madisona 2001 godiste,japanska masina...

I ovo bi svi trebali valjda da znate,posto mi je prvi put da registrujem nesto,koliko kosta registracija za skuter od 250 kubika i sta sve treba,da li idaljemogu agencije sve da zavrse ili moram sam?

Hvala unapred :takoje:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Registracija za 250 sa novim tablama i saobracajnom ove godine kosta oko 14000RSD. Sto se delova tice sutra bih mogao da ti nabavim broj od nekog lika iz Trstenika, valjda. Drugaru skoro zakovao Madison pa je isao kod njega po radilicu. Kaze da ima dosta delova za to. Vidi ako mozes da stavis neku sliku te viljuske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ako ne nadjes nove viljuske te tvoje ce ispraviti majstor Dragan na Dusanovcu.Kod njega ispravljaju viljuske i R-ovci tako da ne brines za kvalitet.Savija na hladno tako da ne moze doci do neke termicke deformacije itd. Ja ispravljene vozim vec 20000 i nista im brate ne fali. poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Ako ne nadjes nove viljuske te tvoje ce ispraviti majstor Dragan na Dusanovcu.Kod njega ispravljaju viljuske i R-ovci tako da ne brines za kvalitet.Savija na hladno tako da ne moze doci do neke termicke deformacije itd. Ja ispravljene vozim vec 20000 i nista im brate ne fali. poz

 

Hvala na odgovorima,jbg sad je kasno za Dusanovac,skuter je u Mimotu,oni daju garanciju na ispravljennu viljusku,pa predpostavljam da je to ok,dobro je da bar neko kaze pozitivno,ovo mi je prvi motor pa ne znam toliko,a svi koje sam pitao do sad su bili u fazonu nikako da je ipravljas,samo novu itd... Mada broj bi mi trebao i za neke druge delove pa bio bih zahvalan ako mozes da das,a registracija,ko za Juga :bljak::jee:

Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5774 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Registracija za 250 sa novim tablama i saobracajnom ove godine kosta oko 14000RSD. Sto se delova tice sutra bih mogao da ti nabavim broj od nekog lika iz Trstenika, valjda. Drugaru skoro zakovao Madison pa je isao kod njega po radilicu. Kaze da ima dosta delova za to. Vidi ako mozes da stavis neku sliku te viljuske

 

SYM GTS 250 sam registrovao u aprilu i koštalo me sa svim haračima 10600 din a Atlantic 500 u maju 13600 sve đuture. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Versity 300

Ako si pogledao na kalkulatoru registracije vozila (link koji sam ti dao), kaze 9.448,00 RSD + tehnicki. Znaci u zavisnosti od toga koliko platis tehnicki (verovatno 1.500,00 RSD) bice ukupno oko 10.948,00 RSD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja