Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

pa i ja sam morao da budzim brate,pretpostavljam da imamo isti nosac (kao za neke vece tablice),te sam busio na njemu dve rupe.A kazi mi jel ti taj nosac metalni,mislim ako je nesto kao hromiran? to mora da lepo izgleda, samo mislim da ce biti najjaca fora ovo sto je Pablo najavio BJB nosaci! Onda cemo moci da se i prepoznajemo kad se sretnemo negde,ko prava BJB sekta  ;D

 

Vi cete dobiti specijalne ramove za tablice sa Kineskim natpisom BJBikers....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

携手同心 共度难关 ---- 情系四川地震,爱心无国界

 

;D  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

pa i ja sam morao da budzim brate,pretpostavljam da imamo isti nosac (kao za neke vece tablice),te sam busio na njemu dve rupe.A kazi mi jel ti taj nosac metalni,mislim ako je nesto kao hromiran? to mora da lepo izgleda, samo mislim da ce biti najjaca fora ovo sto je Pablo najavio BJB nosaci! Onda cemo moci da se i prepoznajemo kad se sretnemo negde,ko prava BJB sekta  ;D

 

Vi cete dobiti specijalne ramove za tablice sa Kineskim natpisom BJBikers....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

携手同心 共度难关 ---- 情系四川地震,爱心无国界

 

;D  ;D  ;D  ;D

 

 

Zabranjeno psovanje na forumu.....

 

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

e da, pozdrav R.I.P.  :)

 

 

Hvala hvala i tebi pozdrav forrest gump. Vidimo se u subotu?

 

Sto se tice mog kieza za tri nedelje sam presao 1500 km. Bio sam i u Jagodini na skupu. Za sada se jos nista nedesava za mojim kinezom, nista nije otpalo, ispalo, otkacilo, zakacilo, ako i tako dalje ostane bice dobro. Za sada sam generalno zadovoljan. U Jagodini sam pricao sa likom koji je prosle godine kupio Princa i do sada je presao oko 14000 km sa ekstremnom voznjom i kaze da je neunistiv videcemo kako ce nasi da se pokazu. Nadam se da su svi agregati dobro uradjeni a ne po principu kako ti zapadne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala hvala i tebi pozdrav forrest gump. Vidimo se u subotu?

 

Sto se tice mog kieza za tri nedelje sam presao 1500 km. Bio sam i u Jagodini na skupu. Za sada se jos nista nedesava za mojim kinezom, nista nije otpalo, ispalo, otkacilo, zakacilo, ako i tako dalje ostane bice dobro. Za sada sam generalno zadovoljan. U Jagodini sam pricao sa likom koji je prosle godine kupio Princa i do sada je presao oko 14000 km sa ekstremnom voznjom i kaze da je neunistiv videcemo kako ce nasi da se pokazu. Nadam se da su svi agregati dobro uradjeni a ne po principu kako ti zapadne.

Boze zdravlje druze,ako mi nesto ne otpadne do tada  ;D  ( a el ide sa nama neko,ko se bar malo razume u mehaniku  ;D,mislim,dobro bi bilo-zlu ne trebalo).Salim se naravno, cujemo se u petak svakako!

 

1500km za tri nedelje! :o pa ti ga druze bas vozis,svaka cast! Ma kad nije dosad,i nece sigurno.Sve u svemu,nisu to uopste lose masine.Mojih par drugara je probalo motor,i svi su prijatno iznenadjeni(jedan od njih vozi Burgmana 650),kazu,jako je lepa voznja i osecaj ( ajde Gremline udri )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

forest,izvini brate za off,ali moram da te pitam za tvoj avatar.da li je to slika iz onog filma kad je taj gari onaj retard sto ima proteze na nogama? :D

svaki put se pocepam od smeha kad vidim sliku hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

forest,izvini brate za off,ali moram da te pitam za tvoj avatar.da li je to slika iz onog filma kad je taj gari onaj retard sto ima proteze na nogama? :D

svaki put se pocepam od smeha kad vidim sliku hahaha

jeste druze,u pravu si,toje iz tog filma,ma da nesto ne bih rekao da je na kraju ispao bas retard  ;D,meni najjaca scena kad otvara postu,i drzi u ruci pismo sa Apple logom.Tada kaze ono sto je u mom potpisu.

Izvinjavam se i ja za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Boze zdravlje druze,ako mi nesto ne otpadne do tada    ( a el ide sa nama neko,ko se bar malo razume u mehaniku  ,mislim,dobro bi bilo-zlu ne trebalo).Salim se naravno, cujemo se u petak svakako!

 

 

Sa nama najverovatnije ide moj brat sa skuterom, znaci lagana voznja i prijatelj sa intruderom 1800 ali covek nevozi brzo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ovo vazi samo ako je razgovor o idenju u ns sad na ovaj skup :D

ja cu tamo obavezno biti i posto ne znam kako izgledate moracu da spopadam sve ljude sa princom....tako da ako vas spopadne nekabudala,taj sam  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

ovo vazi samo ako je razgovor o idenju u ns sad na ovaj skup :D

ja cu tamo obavezno biti i posto ne znam kako izgledate moracu da spopadam sve ljude sa princom....tako da ako vas spopadne nekabudala,taj sam  8)

Vidimo se u ns, moj motor cesh prepoznati (pogledaj na 4 strani) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

opet ja,al' mozda nekom bude od koristi(posebno vlasnicima Challenger-a,mislim da nas ima ovde par).Juce krene masina da cima,stuca,gasi se na leru :o.Na kraju se ugasi na raskrsnici u Cvijicevoj,i nece ni da mrdne,popizdim,a vrucina uzas.Izguram ga na trotoar,i pozovem ortaka koji radi u servisu.Pita on,u kom ti je polozaju slavinica na rezervoaru? :o :o .Kakva slavinica? Kaze,ima slavinica(za rezervu) ispod sive plastike sa leve strane.Sagnem se ja,kad stvarno slavinica! Prebacim je nagore(skroz na dole je rezerva),upalim i sve normalno.Dodjem do njega,a on se smeje,naravno.Rekoh,ne mogu da verujem da je samo to bio problem! Eto,Ispadoh glup u drustvu,al nema veze,covek se uci dok je ziv  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

2 forest A jbg sad desava se.I meni se desilo par puta,al znas ono palis motor razmisljas o ko zna cemu i onda....... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

opet ja,al' mozda nekom bude od koristi(posebno vlasnicima Challenger-a,mislim da nas ima ovde par).Juce krene masina da cima,stuca,gasi se na leru :o.Na kraju se ugasi na raskrsnici u Cvijicevoj,i nece ni da mrdne,popizdim,a vrucina uzas.Izguram ga na trotoar,i pozovem ortaka koji radi u servisu.Pita on,u kom ti je polozaju slavinica na rezervoaru? :o :o .Kakva slavinica? Kaze,ima slavinica(za rezervu) ispod sive plastike sa leve strane.Sagnem se ja,kad stvarno slavinica! Prebacim je nagore(skroz na dole je rezerva),upalim i sve normalno.Dodjem do njega,a on se smeje,naravno.Rekoh,ne mogu da verujem da je samo to bio problem! Eto,Ispadoh glup u drustvu,al nema veze,covek se uci dok je ziv  :D

meni se to desilo milion puta..skoro svaki put kada vozim drugov motor to mi se desi :D

a zna da se gasi,cim ga upalis,kada ti je nzica spustena.i to bas na princu :D

sry za off...ali mora se  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Princa mozes da upalis dok je nozica spustena,al zato ukoliko ga ubacis u brzinu odmah se gasi.Dok Keeway Superlight nemoze ni da se upali,mora se podici nozica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

ovo vazi samo ako je razgovor o idenju u ns sad na ovaj skup :D

ja cu tamo obavezno biti i posto ne znam kako izgledate moracu da spopadam sve ljude sa princom....tako da ako vas spopadne nekabudala,taj sam  8)

 

Izvinite za off.

Dogovor je da idemo u Smederevo. Ako hoces mozes sa nama, svakog saputnika primamo pogotovo ako ima dugu plavu kosu i ako je zensko. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Princa mozes da upalis dok je nozica spustena,al zato ukoliko ga ubacis u brzinu odmah se gasi.Dok Keeway Superlight nemoze ni da se upali,mora se podici nozica.

Sta pricas bre?! Mog mozes upaliti cak i ako stoji "naglavacke"! Ne znam ko ti je to rekao ali te laze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Jutros sam Princem krenuo za Temerin kod PeterPana, takodje sam se u temerinu nasao i sa farkasom. Sto se tice samog puta sve je proslo ok, kilometraza nije neka velika negde oko 270 km. Elem ovo pisem zbog potrosnje goriva. Sprint Prince pri brzini od oko 80 km/h otvorenog puta je u proseku trosio oko 3,1 l odnosno sa 6 litara benzina sam presao 193 km. U povratku sam vozio brzinom od oko 60 km i tada je potrosnja pala od 2,2 do 2.5 l. Takodje desio se i prvi kvar na Princu a to je merac goriva sve vreme je pokazivao da sam na debeloj rezervi. Do sada sam sa princom presao 1800 km.

Mala informacija o potrosnji goriva.

Veliki pozz za PeterPana i Farkasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Nisam jos vozio otvorenim putom duze od 20km,tako da neznam potrosnju pri konstantnoj brzini..

Ali znam da moj trosi oko 4L pri mesanoj voznji,ne teram ga preko 80km/h.

Vi se bar vozite i uzivate,ja kada god stignem ali to je retko. Non stop neka guzva...

Pozdrav momci !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ja,drug i njegov cale danas trebali da idemo na moto skup na tvrdjavi.i taman da krenemo,kad ono princ nece da povuce...ovaj daje gas,gas dere se motor al ni da krene...dodjem ja tu da pogledam u kojoj je brzini kad ono,jeste prva.....a motor nida se pomeri....cackali smo koji sat kad nista...nesto se u cilindru cuje...neki cudan zvuk...kaze drugov cale da se mozda ventil otkacio...qrac ce ga znati....eto samo da ubelezim i taj slucaj kad se princ prvi put pokvario posle 8000km :o  za kineza...MERACLE :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Sta pricas bre?! Mog mozes upaliti cak i ako stoji "naglavacke"! Ne znam ko ti je to rekao ali te laze.

 

Uh sorry Wolflord ja pomesao onda,mada znam da mi je neko na skupu to rekao za svoj motor,mozda je to bio dzax nisam siguran.

 

E pozdrav dzax. ;D

 

2 Vladanaselje e javi sta je bilo sa Princom cim saznas detalje.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja