Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo u sudaru automobila i motora (06.08.2011)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

BEOGRAD - U sudaru motora i automobila, koji se sinoć oko jednog sata posle ponoći dogodio u ulici Vojislava Ilića, život je izgubio vozač motora, star 25 godina, izjavila je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

 

Ako neko zna jos neki detalj neka dopise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Au, pa dokle bre vise!? R.I.P. kolega... Nema niceg u novinama, samo neki lik koji je motorom udario policajca, cini mi se u Krusevcu, to je glavna vest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd Karaburma
  • Motocikl: Dominator 500 & Transalp 700

Na zalost crna hronika se nastavlja,prosao sam nocas tuda scena je bila jeziva.Momak je lezao na samom uglu Vojislava Ilica i Zage Malivuk a motor je otklizao nekih 100 metara napred.Po svoj prilici da je vozilo VW koje je skretalo iz pravca uciteljskog naselja ka plavom mostu zakacilo motocikl,u pitanju je crveni Suzuki GSX,rekao bih godiste oko 2000.Cini mi se da je decko tu negde iz okoline posto je na licu mesta doslo nekoliko momaka i devojaka,video sam da su bili uplakani i tesili su jedni druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 603 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

bilo je na pinku veceras,ako se dobro secam momak je imao 23 godine,vozio suzuki..nosio je kacigu. navodno se kretao velikom brzinom,sudar je bio sa autmobilom,detalja se ne secam a i zar je to sad vazno...jadnik tek je poceo da zivi.nek mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ovo kao da je postalo normalno da uvek kazu/napise "kretao se velikom brzinom", znam da mnogi od nas vole da jure, ali sam isto tako siguran da je nemoguce da je bas svako jurio! Nikada ne pise automobil presekao put!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ne znam sta se desilo, nazalost je zavrsio kako je zavrsio :(, samo sam hteo da kazem da mi je stvarno cudno da je svaki put (po novinarima itd) motorista kriv, pogotovu od kako je meni prosle godine onaj kreten presekao put sa sleperom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Vest sa TV St B":

 

Miloš P.(23) poginuo je rano jutros na Voždovcu.

 

 

Kako studio B nezvanično saznaje, nastradali motociklista je velikom brzinom prošao kroz crveno svetlo u Ulici Vojislava Ilića i na raskrsnici udario u automobil koji je dolazio iz Mis Irbijeve ulice.

 

Miloš P. je nastradao na licu mesta, a tokom obavljanja uvidjaja saobraćaj u tom delu grada odvijao se otežano oko tri sata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Vozač automobila pobegao sa lica mesta pa se kasnije javio policiji. Nadam se da je ta raskrsnica pokrivena kamerama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Vozač automobila pobegao sa lica mesta pa se kasnije javio policiji. Nadam se da je ta raskrsnica pokrivena kamerama.

 

 

 

 

Pa pobegao bi i ti da su hteli da te lincuju..... citaj malo pazljivije....

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Pod ovakvim okolnostima istina je uvek "negde tamo" ..... tuga je sto ljudi gube zivot na ovakav nacin, al uvek moramo biti svesni i pazljivi jer se sranja ne desavaju uvek "nekom drugom"... .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

R.I.P. Svaka smrt je teška a najteža za one koji ostaju iza nje. sudbina? nekada da a nekada ne. izaizivanje sudbine do krajnjih granica, da sigurno. nadam se da neki mlađi pored drugih rubrika i tema procitaju i ovu katkad jer neki mali klik u glavi može je spasiti bolje od najbolje kacige.

spokoj duši neznanom kolegi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja