Jump to content

Moto Zajednica

Saputnik motocikliste poginuo prilikom preticanja na jednom točku (03.08.2011)

Recommended Posts

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

I ja sumnjam da je krenuo u preticanje na zadnjem, to rade samo u filmovima. R sa jacom masinom, kratkim medjuosovinskim i krupnijom osobom pozadi lako iskipuje suvozaca koji ne ume da se drzi, bojim se da je u pitanju neiskustvo i jednog i dtrugog.

 

Nemam komentar na temu. Svim porodicama najiskrenije saučešće. Nadam se samo da ko god je od novinara ovo zapisao nije bio maliciozan.

 

Što se preticanja tiče, vozio sam se kolima uzbrdo prema restoranu "9", pored Hajdučke česme. Malo širi kolovoz u jednom smeru. Vozio sam srećom uz desnu ivicu kolovoza kada je pored mene prozujao lik na XT-u, dok je njegov drugar na KTM-u točkario odmah iza njega. Da sam nisam video, ne bih verovao da bilo ko tako pretiče. Da je pao u toj situaciji ni njemu ne bi bilo spasa. Ljudi izgleda nemaju čime da razmisle ponekad.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

I ja sumnjam da je krenuo u preticanje na zadnjem, to rade samo u filmovima. R sa jacom masinom, kratkim medjuosovinskim i krupnijom osobom pozadi lako iskipuje suvozaca koji ne ume da se drzi, bojim se da je u pitanju neiskustvo i jednog i dtrugog.

 

Nemam komentar na temu. Svim porodicama najiskrenije saučešće. Nadam se samo da ko god je od novinara ovo zapisao nije bio maliciozan.

 

Što se preticanja tiče, vozio sam se kolima uzbrdo prema restoranu "9", pored Hajdučke česme. Malo širi kolovoz u jednom smeru. Vozio sam srećom uz desnu ivicu kolovoza kada je pored mene prozujao lik na XT-u, dok je njegov drugar na KTM-u točkario odmah iza njega. Da sam nisam video, ne bih verovao da bilo ko tako pretiče. Da je pao u toj situaciji ni njemu ne bi bilo spasa. Ljudi izgleda nemaju čime da razmisle ponekad.

 

 

sta je tu cudno, jedan tocak ili dva, isti Q

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Ova Crna hronika je bezveze i samo napominje koliko jos ima budala na ovom svijetu. Shvatite da se masa ljudi nece nikad promijenti i da ce uvijek ginuti jer ne postuju zivot, masa njih. Tom brunu ne znam sta bi rekao. Pretjecati na zadnjem tocku sa covjekom koji je poluziv od secera. Malo glup nacin za eutanaziju. Sto mu nije platio skok padobranom ili Javnu Kucu ako mu je do Adrenalina, I sad ce dobiti 10 godina robije i jbg....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Najgora stvar koja se mogla dogoditi i jednom i drugom.

Svako od nas bar po nekad donese neku "glupu" odluku u nekom trenutku. Neko prodje bez posledica a nekome se dese ovakve stvari...

Samo glup covjek moze misliti da mu se ne moze desiti "nesrecan splet okolnosti"...

Ko zna sta se zapravo tu dogodilo ali svi su spremni da osude...

Zao mi je i jednog i drugog...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Najgora stvar koja se mogla dogoditi i jednom i drugom.

Svako od nas bar po nekad donese neku "glupu" odluku u nekom trenutku. Neko prodje bez posledica a nekome se dese ovakve stvari...

Samo glup covjek moze misliti da mu se ne moze desiti "nesrecan splet okolnosti"...

Ko zna sta se zapravo tu dogodilo ali svi su spremni da osude...

Zao mi je i jednog i drugog...

 

Ovakvu glupu odluku može da donese samo budala .Kakav splet okolnosti staviti bolesnog čoveka na motor i dići na zadnji točak.Ako ima takvih koji razumeju to i oni su u velikom problemu :stabre:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Najgora stvar koja se mogla dogoditi i jednom i drugom.

Svako od nas bar po nekad donese neku "glupu" odluku u nekom trenutku. Neko prodje bez posledica a nekome se dese ovakve stvari...

Samo glup covjek moze misliti da mu se ne moze desiti "nesrecan splet okolnosti"...

Ko zna sta se zapravo tu dogodilo ali svi su spremni da osude...

Zao mi je i jednog i drugog...

 

Ovakvu glupu odluku može da donese samo budala .Kakav splet okolnosti staviti bolesnog čoveka na motor i dići na zadnji točak.Ako ima takvih koji razumeju to i oni su u velikom problemu :stabre:

 

Vjerovatno si u pravu...ali taj bolestan covjek nije bio maloljetan i znao je s'kim sjeda na motor. Ocigledno su se poznavali,druzili a mozda vec i vozili...ko zna...

Velika je nesreca sve sto se dogodilo....a sa ove distance sve i izgleda kao "glupost".

Ja nikada ne dizem motor na zadnji. ako nista drugo,zao mi motora...ali nemamo svi isti rezon....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom
Najgora stvar koja se mogla dogoditi i jednom i drugom.

Svako od nas bar po nekad donese neku "glupu" odluku u nekom trenutku. Neko prodje bez posledica a nekome se dese ovakve stvari...

Samo glup covjek moze misliti da mu se ne moze desiti "nesrecan splet okolnosti"...

Ko zna sta se zapravo tu dogodilo ali svi su spremni da osude...

Zao mi je i jednog i drugog...

 

Moje iskreno saučešće.

 

Ja sam pre 35 godina ispao na semaforu kod "Beograđanke" u Beogradu, ali sam imao sreće da je auto koji je bio iza uspeo da ukoči. Prošao sam samo sa lakšim povredama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

I ja sumnjam da je krenuo u preticanje na zadnjem, to rade samo u filmovima. ................

:care: :care: :care::lol: :lol: :lol:

 

Sve se to dešava i najiskusnijima.. Tuga za porodicu----- Glupo je sada kritikovati.... >Nije ovo tema za to :zbunjen: :zbunjen: ...

Dugujem izvinjenje, video sam tipa kako na zadnjem pretiče u sred bela dana preko centra šapca izmdju dve kolone auta relativno uzanom ulicom. Samo je falila kokoška pozadi da drži balans.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja