Jump to content

Moto Zajednica

Stalna kontrola kod Ade

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

-Evo vec drugi dan za redom kako stoji saobracajna policija u poslepodnevnim satima pre ulaza na Adu Ciganliju i kontrolise sve zivo na dva tocka sto prolazi ili ulazi na Adu. Posebna poslastica su im usisivaci i fenovi...

Svaki dan tu prolazim Africom i samo su me gledali psiholoski, a danas me zaustave na Liberiju 125 radi kontrole. Imam kacigu, BG table, motor registrovan, imam A... Potpuno besmisleno i neinventivno sa moje strane :)))

 

-Takodje je aktivan i po koji marsovac duz staze za bicikle.

 

toliko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

eto a ja lepo dao savet pre dva  ipo meseca o pandurima na adi!!!Nemoj te voziti po stazi pisu kazne jer moraju da skupe sto vise kazni da nose kod sefova da pokazu da rade svoj posao!!!zato pame u glavu i kacigu NA glavu!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

eto a ja lepo dao savet pre dva  ipo meseca o pandurima na adi!!!Nemoj te voziti po stazi pisu kazne jer moraju da skupe sto vise kazni da nose kod sefova da pokazu da rade svoj posao!!!zato pame u glavu i kacigu NA glavu!!

 

Nepisu se kazne zbog toga vec zato sto se motorno vozilo NESME upravljati na pesackoj ili biciklistickoj stazi.  Zato se i tako zovu: Pesacka i Biciklistacka staza, ne Moto Staza ili slicno.  Mnogo se bre nesto bunite, sve vam nevalja kad vas kaznjavaju sto krsite zakon.  Drkaju za kacigu drkaju kad parkiras na trotoar, drkaju kad vozis po zelenoj povrsini drkaju kad dizes na zadnji itd.  Postuj zakon i niko te drkati nece a kad te zaustave rutinski neces morati da se znojis i nerviras.

Opet ponavljam probaj tako da vozis na zapadu pa da vidis kako ode dozvola na par meseci a ako si ponavljac moze i dozivotno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

 

U pravu si , ali u pravu je i Funduk. pandur dobije domaci koliko haraca treba da sakupi. To svi zamo posto svako ima nekog svog pandura. A znamo i koliko " zarade" preko leta na auto putu. Toliko da kada treba da ide na godisnji odmor place od muke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

problem je sto onda ne mozes motorom na Adu...ili rizikujes da se vratis bez njega jer su svi parkinzi van vidokruga i mogu se opisati sa "izvol'te" za lopove. Ostatak je jasan, ovaj samo deo je sporan. Doduse, alternativa je da na 35+ stepeni ostavis motor ispred kuce i kolima odes u duuugo cekanje kolima za parking i sa parkinga pa si miran na Adi dok se kupas...ako lopovi ne provale da je samo motor kod kuce a ti na Adi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

alternativa je da na skoro svaki kafic na makiskoj strani mozes da udjes preko onih malih putica  uz put,i to svi pameni koriste.Dodjes do kafica kog hoces,cup preko stazice i parkiras motor u svom vidokrugu.Za to nekaznjavaju(bar ne jos),zato sto jure one koji se voze stazom.Znam to jer svaki dan idem dva puta dnevno tamo sa usisivacem da razvozim neke krosancice na Speak Easy kucice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

alternativa je da na skoro svaki kafic na makiskoj strani mozes da udjes preko onih malih putica  uz put,i to svi pameni koriste.Dodjes do kafica kog hoces,cup preko stazice i parkiras motor u svom vidokrugu.Za to nekaznjavaju(bar ne jos),zato sto jure one koji se voze stazom.Znam to jer svaki dan idem dva puta dnevno tamo sa usisivacem da razvozim neke krosancice na Speak Easy kucice

 

Bila je jedna tema o voznji po stazi ... i ja sam nevernim tomama isto to ispricao da svaki kafic ima put i parkiras ga kod kafica ... al mene ne *ebe niko 5%  ;D Nadam se da ces ti uspeti .

 

Vidjao sam te par puta na adi ... ako vozis beli free sa punoooo krofni pozadi i nosis crnu noshu na glavi  :) Jednom sam te prestigao gore na putu obrenovackom i reko da ti se javim al si bio nesto smoren maximalno pa reko neki drugi put  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Da bas taj sam!!!!Sledeci put se slobodno javi,nisam ja nikad smoren nego sam verovatno razmisljao kako jos ove iz firme da izjebem za pare!!!A ako ti nekad nedaj boze neki motor rikne mogu opusteno u onu korpetinu nazad da ga spakujem

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, naravno...kada ne bi bilo parkiranih automobila ili onih koji ce se tek parkirati na te prolaze, ali i kada bismo svi vozili motore koje mozemo bas tim stazama proterivati itd. Da zaboli glava od zelje za kupanjem u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

U pravu si , ali u pravu je i Funduk. pandur dobije domaci koliko haraca treba da sakupi. To svi zamo posto svako ima nekog svog pandura. A znamo i koliko " zarade" preko leta na auto putu. Toliko da kada treba da ide na godisnji odmor place od muke.

TAKO JE!!! ...bilo do ove godine! Ove godine su nakon zvanične žalbe od strane EU, da su putarine previsoke, da SVE ŽIVE sa stranim tablama nemilosrdno zaustavljaju na svakom mogućem ''punktu'' i deru kožu s ledja i saznanja da šoferi polako ''obilaze'' Srbiju na putu ka jugu, uljudili svoje pit-bulove na auto-putu, pa se retko vidi situacija da se neko sa stranim tablama drži za glavu na sred auto-puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

U pravu si , ali u pravu je i Funduk. pandur dobije domaci koliko haraca treba da sakupi. To svi zamo posto svako ima nekog svog pandura. A znamo i koliko " zarade" preko leta na auto putu. Toliko da kada treba da ide na godisnji odmor place od muke.

TAKO JE!!! ...bilo do ove godine! Ove godine su nakon zvanične žalbe od strane EU, da su putarine previsoke, da SVE ŽIVE sa stranim tablama nemilosrdno zaustavljaju na svakom mogućem ''punktu'' i deru kožu s ledja i saznanja da šoferi polako ''obilaze'' Srbiju na putu ka jugu, uljudili svoje pit-bulove na auto-putu, pa se retko vidi situacija da se neko sa stranim tablama drži za glavu na sred auto-puta...

Lepo kaze cika Velja Ilic: "Da kraduckate po malo, pa i da vas tolerisemo, ali ovako...." :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

eto a ja lepo dao savet pre dva  ipo meseca o pandurima na adi!!!Nemoj te voziti po stazi pisu kazne jer moraju da skupe sto vise kazni da nose kod sefova da pokazu da rade svoj posao!!!zato pame u glavu i kacigu NA glavu!!

 

Nepisu se kazne zbog toga vec zato sto se motorno vozilo NESME upravljati na pesackoj ili biciklistickoj stazi.  Zato se i tako zovu: Pesacka i Biciklistacka staza, ne Moto Staza ili slicno.  Mnogo se bre nesto bunite, sve vam nevalja kad vas kaznjavaju sto krsite zakon.  Drkaju za kacigu drkaju kad parkiras na trotoar, drkaju kad vozis po zelenoj povrsini drkaju kad dizes na zadnji itd.  Postuj zakon i niko te drkati nece a kad te zaustave rutinski neces morati da se znojis i nerviras.

Opet ponavljam probaj tako da vozis na zapadu pa da vidis kako ode dozvola na par meseci a ako si ponavljac moze i dozivotno!

 

A kako onda ja da stignem do red suza i ostalih mesta gde ima dobrih cica ako ne biciklistickom stazom bre :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Odgovor su ti oni putici sa strane preko onog brdasceta ako motor tvoj moze uopste tu i da prodje,posto se mnogo njih bas tu zaglavi i izgrebe motor . ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja