Jump to content

Moto Zajednica

moto zurka PECINCI

Recommended Posts

Guest farbach

Danas je u Pecincima moto zurka povodom osnivanja moto kluba Adrenalin.

Prva postava MC Srem je jedva nasla jednog clana sa polomljenom desnom rukom, posto svi imaju leve, tako da ima ko da salta. Sa njima niko normalan ni zdrav nece da sedne ni na motor ni u kola tako da su morali sami da se snalaze.

oeR2g_67773149nb1.th.jpg

Ma znaju Sremci da voze samo im rade crnu magiju da padaju sa motora. Moraju da nadju neku cigancicu da skinu cini sa sebe.

Domacini su se potrudili oko organizacije, cak je i sanitet bio parkiran.

404.jpg

Redosled je klasican: okupljanje, defile, potezanje, tockiranje pa klopa i alkohol. Posto sam morao da nahranim svinje vratio sam se ranije ,nadam se da je ostatak ekipe uzivao. Uostalom imaju tastature pa neka tipkaju.

404.jpg

Jedna zanimljiva prerada, kako sa malim budzetom napraviti dopadljiv motor.

404.jpg

trka potezanja, vise revijalnog karaktera

45tB4_48712228oc4.th.jpg

guzva na startu

01CeQ_90445197ry6.th.jpg

Boban i Deki raspravljaju po kom pravopisu se MT Yamaha cita IMT i zasto nije jaca od golf dizela a manje se vrti od bube.

 

404.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Puno pozdrava za Adrenalin iz Pecinaca.

Bilo je sve OK!!!

A tek gulas a tek pecenje a pivo, sokovi i ostalo sve gratis.

Zaista im cestitam na trudu i organizaciji 1. moto zurke ADRENALIN-PECINCI 2007

Ne kazu ljudi sto manje mesto organizacija bolja!!!!!

Zaboravih da kazem upad DZabica, samo osmeh na ulazu i dobro dosli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

fino,fino..jel vam to filijala u pecincima...mislim MC SREM ;D...hvala za izvestaj..a bobanova yamaha je bvruka lepa...a zvuk :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

sve je bilo OK cak je i BRZI IZ SAPCA visio umesto lustera izvesno vreme a niko ga nije opominjao ! bila je seoska slava u pecincima pa se sve lepo slozilo i ispalo ! SRETNO ORGANIZATORI pa da dogodine bude jos vise Motora !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Zurka je uspela 100%!Sve je manje-vise bilo u skladu sa imenom kluba,pa su tako veci deo voznog parka cinili "R"-ovi.Bilo je tu i par krseva,4-5 customa i naravno moj BMW.Defile je bio super.Ne predugacak,prosli smo kroz celo selo,mada su me malo smorile trke na obilaznici.Nije da je bilo dosadno,ali se valjda dosta ljudi prijavilo.Ulaz na zurku je bio dzabaka,klopa (i to kakva-pecenje i gulas od divljaci) dzabaka,pice dzabaka.Mogli bi ovi iz vecih klubova da posete neku zurku ovakvog tipa pa da nauce po nesto o pravljenju moto skupa.Bilo je to nekih decijih bolesti,mada sve u svemu bilo je ok.Cak je i policija svoj deo dobro odradila uz male propuste.Adrenalinci,svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

vidim da je b ilo lepo!steta sto nije bilo nigde u medijima objavljena da se odrzava!pozdrav MK ADRENALIN!

Pa kada biste se malo vozikali umesto da sve bude teorija uz vase KOMPIJUTERE mozda bi i vas ovi Narodski ljudi pozvali na ovo desavanje koje su sa obzirom da je prvi put Organizovali za 10 ! A VRATITI DOMACINIMA NESTO STO SU ONI NAMA PRUZILI PREKO MONITORA BAS I NEIDE  mislim na gulas pecenje itd  ! sajber rucak malo teze !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

vidim da je b ilo lepo!steta sto nije bilo nigde u medijima objavljena da se odrzava!pozdrav MK ADRENALIN!

Pa kada biste se malo vozikali umesto da sve bude teorija uz vase KOMPIJUTERE mozda bi i vas ovi Narodski ljudi pozvali na ovo desavanje koje su sa obzirom da je prvi put Organizovali za 10 ! A VRATITI DOMACINIMA NESTO STO SU ONI NAMA PRUZILI PREKO MONITORA BAS I NEIDE  mislim na gulas pecenje itd  ! sajber rucak malo teze !

Bas tako kako si naveo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Sta reci posle vaših komentara  ;D, srce mi je stvarno puno.Pokušali smo sa manjim brojem gostiju da probamo kako to ide.Komentari posle žurke su super što nam je stvarno drago i to nam je motiv da sledeće godine bude još bolje.

Ovako je počelo:

404.jpg

Valjda neće da vidi neko iz društva za zaštitu životinja

404.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Sta reci posle vaših komentara  ;D, srce mi je stvarno puno.Pokušali smo sa manjim brojem gostiju da probamo kako to ide.Komentari posle žurke su super što nam je stvarno drago i to nam je motiv da sledeće godine bude još bolje.

Ovako je počelo:

404.jpg

Valjda neće da vidi neko iz društva za zaštitu životinja

404.jpg

Cestitke i nadam se da cemo se videti i dogodine a dao bog i jos mnogo godina.

Trudili ste se do krajnjih granica i dali ste primer ostalima kako se organizuje moto zabava!!!

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

kao da se ceo forum oseca prozvanim na moje ,VOZITE SE" umesto sto samo ,PAMETUJETE" i kuckate po tastaturi, PA NEKOSTA LITRA BENZINA 100e, na primer moj svaki vikend je oko 1000 skromnih kilometara pa sam jos Fala bogu ziv (mislim na finansijsku stranu) NEBOLI TO NISTA PROBAJTE !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Malo slika

404.jpg

Deki još ljudi nemogu da veruju kako si vozio sa TRI devojke na zadnjem,svaka čast.

404.jpg

Znamo i mi pomalo (Aca Krokodil)

404.jpg

Moj sinovac i ja

404.jpg

Atmosfera uveče...

P.S.Marko imam snimljeno kako si ti vozio na zadnjem  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

Malo slika

404.jpg

Deki još ljudi nemogu da veruju kako si vozio sa TRI devojke na zadnjem,svaka čast.

404.jpg

Znamo i mi pomalo (Aca Krokodil)

404.jpg

Moj sinovac i ja

404.jpg

Atmosfera uveče...

P.S.Marko imam snimljeno kako si ti vozio na zadnjem  :o

ipak su tri TRI a fata je fata !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja