Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Sutra rano idem prvi put na jednu dužu turu do Niša sa suvozačem, sve ukupno oko 300km, pa javljam kako se poneo motor. Malo me grize crv sumnje pravo da vam kažem kako će motor to podneti, jer nema nedelju dana kako ga je bukvalno pregazio auto ali vizualno se ne vidi ništa pa sad Bože moj.. Najgore što može da se dogodi je da stane na putu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600n

Ako nekog bude zanimao zaista dobar i ocuvan Speed,neka se javi,resio sam da predjem sl. sezone na nesto jace,inace prezadovoljan njime vec 6 godina :) . Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600n

koliko ga cenis

 

600e,2007 kupljen nov u Mass-u,ja prvi vlasnik, Zamenio mu ovog leta lanac i lancanike,akumulator,prednju gumu Metzeler,zadnja prosle godine Metzeler,post-15470-0-11296700-1378540386_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600n

koliko ga cenis

 

600e,2007 kupljen nov u Mass-u,ja prvi vlasnik, Zamenio mu ovog leta lanac i lancanike,akumulator,prednju gumu Metzeler,zadnja prosle godine Metzeler,post-15470-0-11296700-1378540386_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Sutra rano idem prvi put na jednu dužu turu do Niša sa suvozačem, sve ukupno oko 300km, pa javljam kako se poneo motor. Malo me grize crv sumnje pravo da vam kažem kako će motor to podneti, jer nema nedelju dana kako ga je bukvalno pregazio auto ali vizualno se ne vidi ništa pa sad Bože moj.. Najgore što može da se dogodi je da stane na putu :D

Tebe nema da se javis, da nije zakazao moped pa ti ostao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

E ovako, put je prosao odlicno bez ijednog problema, ali sam mnogo toga i dobrog i loseg saznao o motoru tek sad.

 

 

-Potrosnja. Prvi i najveci utisak na mene je ostavila potrosnja. Krenuo sam sa punim rezervoarem i u Nisu posle 145km sipao ponovo do vrha za 450din! To je 2l na 100km sa suvozacem! Pa moj skuter od 50cc trosi 4.2l, kako ovaj Keeway izvlaci ovu potrosnju ne znam..

 

-Druga stvar koja nema bas neke veze sa motorom ( a mozda i ima :) ) su oni bajkerski pozdravi o cemu se ovde dosta prica.

Brdo motora mi je proslo u susret i na tamo i ovamo, svi do jednog dizu ruke i pozdravljaju, stvarno prelep osecaj koji me drzi i dalje,

to mi se nije desilo na skuteru za 8 godina, a isao sam vise puta do Nisa .

Izvinjavam se ovo prilikom jednom bajkeru u Knjazevcu, kasno videh coveka, bio je i mrak i neki saobracaj ispred mene, jbg..

 

-Kocnice. Opet sam se uverio da su lose. Ili je zbog tankih guma, ali se oseca da je motor jako nesiguran kada treba jace ukociti, zato sam Boga mi drzao povece odstojanje od vozila ispred sebe, i nisam se zaletao na mnogim nizbrdicama koje su se zavrsavale opasnim krivinama tamo negde oko tresibabe. Mnogo sam obracao paznju na to.

 

-Dupe. Dupe mi otpalo covece, malo malo pa izvodim neke akrobacije samo da opustim misice, jedno vreme sam sedeo na rezervoaru samo da se protegnem malo..

 

-Voznja sa suvozacem se mnogo razlikuje od solo voznje. Svaki pokret suvozaca se prenosi na motor, znaci nema mnogo mrdanja iza sem ako trne dupe. Max brzina je 60km/h na vecim uzbrdicama, ovako nekih 90km/h . U povratku nisam pustao pun gas jedno pola sata, kao da stignem pre mraka, ali nas brzo uhvatio pa mi se cak cinilo i da je lakse bilo po mraku. Ne znam kakva su vasa iskustva ovde.. 0stabre.gif

 

Da, umalo da zaboravim jednu situaciju, na brdu se vucem iza novog mercedesa, ne mogu da ga preteknem, brdo.. psujem, derem se u kacigu, sta koj moj radi 30km/h, nikakakav saobracaj nista, spustam u drugu, preticem polako, a ono vozi dete,

nema 5 godina devojcica drzi volan veci od nje, ja trubim i nestajem u daljini...

 

 

1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

to je to otprilike sve si rekao, imam ista iskustva kad vozim na nekoj duzoj relaciji, jedino da se presvuce sediste sa nekom navlakom, ako u opste pomaze kod utrnutosti dupeta, obrati paznju na gume ako su fabricke vise su plasticnije pa lose reaguju na mokar kolovoz, mada meni to nije smetalo i sa zadnjom fabrickom sam presao preko 25k km (ako se dobro secam), prednja tera jos, imam i problem da mi crkava svetlo (sijalica), crkne ili kratko ili dugacko

 

u zdravlju da se vozis :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Ja cu izgleda morati da prodam svoj kivi...nemam novca ni za registraciju vise,a kamoli da popravim par stvari..regler, semerinzi na viljusci, pukla ova plasticna...kako se zove, konzola jbg, pa ne radi vise km sat, radi samo obrtometar i svetla....poludeh..jednostavno nema para... treba stotinak evra za popravke, 9000 za registraciju..jbg..nikad necu skupiti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

nesic1 - imam u planu da preko ovog naseg sedista stavim deblji sundjer pa da presvucem eko kozom, da probam hoce li biti udobniji.

 

berserek - ti imas bas par popravk, ali ti nije sve pod hitno, ali cinjenica da svi stoje lose sa parama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Pa nije u sustini nista hitno sem tog reglera, ne vraca dobro struju, pa moram da ga palim na kurblu:D osim toga moze da se vozi normalno.. ne znam, postajem ocajan, celo leto skoro nisam vozio motor jer sve skupljam pare za registraciju koja je istekla u julu jos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ja sam mog dao za 650 E :D

Ti si bas ulagao u motor i na kraju ga prodao, mislim na miselin gume i jos neke stvarcice. Kupujes neki drugi motor ili mozda auto.

 

Sta je ovo, svi prodaju speed-a! E ja necu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Imam neke kolko tolko dobre vesti. Iz prve ruke informacija da, ukoliko vam prodje vise od 30 dana od isteka registracije, niste obavezni da odjavite tablice. Ja posao sa tablicama pod miskom do policije da odjavim, reko da ne platim jos i kaznu pored svega, al mi rece salterusa da ne radim to, da zadrzim tablice jer taj zakon koji to sankcionise i predvidja kaznu ukoliko se ne odjave nije jos donet..Tako da eto, ipak cekam jos neko vreme, pa ako skupim pare, regnucu ga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Nešiću, možeš malo da mi uporediš keeway-a sa banditom? Obožavam bandita, ali ne znam kako bi se smestio zbog visine (170cm). Jel mnogo teži za vožnju, manevrisanje itd...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja