Jump to content

Moto Zajednica

Stitnici za kolena - novi

Recommended Posts

  • Drug član, 1179 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Narucio iz Louisa protektore za kolena. U medjuvremenu dobio na poklon druge. Louisove prodajem. Prednost Novi Sad, nema narucivanja, cekanja, kurirske sluzbe i dodatnih troskova, u Novom Sadu na kucnu adresu za jedan dan:))

http://www.louis.de/_40a0d50a85689d02fd180080d710a69670/index.php?topic=artnr&artnr=20019224

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Preporuka za ove stitnike, imam vec par godina, stalno ih koristim, jako su kvalitetni. Ako nekog zanima imam iz istog kompleta nove stitnike za laktove (brat ih greskom narucio umesto za kolena) na prodaju. http://www.louis.de/_30da0f318eedaf39982e4a9ae46bc4551e/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20019225&anzeige=0&ADTRACTIONSLOT=detail_kontext

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Nije tacno, diskriminisani su svi koji su van Novog Sada , zanimljiv sistem prodaje, prodaju se, ali bi bilo lepo da ostanu u NS-u. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1179 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Nema diskriminacije za ljude van Novog Sada. Ovo je samo prilika da oni kupe ovo najpovoljnije.Inace,narucis iz Louisa,cekas 10-20 dana(ode sezona:) pa platis kurirskoj sluzbi itd. A ovo,ja sam iz Novog Sada,hocu stitnike,nema problema i dobijes ih za pola sata :) Meni malo lakse da ne pakujem pa u postu pa salji pa posle po lovu. Ali ako se niko brzo ne javi iz Novog Sada odose oni van njega :))

Cena,bili 25 eura pa sada 17,ja ih dajem za 15 eura. zdravo da ih nosite.Velicina je univerzalna. Moj telefon 063 700 58 70.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja