Jump to content

Moto Zajednica

3000+ KM Velika tura Italija!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

To je Positano blizu Napulja. Proglaseno za jedno od najlepsih moto puteva. Dainese organizuje tu neka svoja takmicenja itd. A vikendom na tom potezu od nekih 40+ km bude bukvalno preko 1000 motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Svaka cast za voznju i putopis.Procitao sam ga jos onda kad je i napisan a sad ga osvezavam iz razloga sto planiram ovakvo putovanje,samo sto bi iz Rima krenuo ka Pescari i nazad u Bari. Da li je isao mozda neko tuda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Mi smo mislili i tu stranu da obidjemo ali nismo imali vremena bas za sve. Lepsa je mediteranska od jadranske strane. Ali posto okreces nazad za Bari onda je bolje da ne ides istom stranom i vidis sto vise. Samo da zans da je i unutrasnjost prelepa. Ja nisam cak ni stavio sve slike i opisao sve krajeve a ima toliko mali i prelepih mesta izgubljenih u vremenu kao iz neke bajke ili nekih filmova. Izbegavaj autoput obavezno. Jesu dobri ali onda dzabe putovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Evo jedan video, jedva sam i njega uspeo da stavim.

 

Odličan putopis, lepe fotke, također video. Ali... način na koji si snimao nije baš najbezbedniji.

Bolje fiksiraj kameru pa ćeš izbeći sve one bliske susrete, koje si nam dokumentovao.

Srećno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

To je moj kum snimao ;) To je najobicniji aparat koji on drzi u ruci. Na zalost tada nisam imao Gopro kameru. Sada hocu da se pojedem sto je nisam kupio tada. Ali sada imamo i to. Samo jos da bude lepih putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

To je moj kum snimao ;) To je najobicniji aparat koji on drzi u ruci. Na zalost tada nisam imao Gopro kameru. Sada hocu da se pojedem sto je nisam kupio tada. Ali sada imamo i to. Samo jos da bude lepih putovanja.

 

Snimak je odličan!!

Samo molim te (a pogotovo kuma) ne snimaj iz ruke, to je sve što sam hteo da kažem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Mi smo mislili i tu stranu da obidjemo ali nismo imali vremena bas za sve. Lepsa je mediteranska od jadranske strane. Ali posto okreces nazad za Bari onda je bolje da ne ides istom stranom i vidis sto vise. Samo da zans da je i unutrasnjost prelepa. Ja nisam cak ni stavio sve slike i opisao sve krajeve a ima toliko mali i prelepih mesta izgubljenih u vremenu kao iz neke bajke ili nekih filmova. Izbegavaj autoput obavezno. Jesu dobri ali onda dzabe putovanje.

Autoput nismo ni planirali a savet da idemo malo u unutrasnjost prihvatam.

Secas li se koliko je kostao trajekt?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

@nemo

Imamo jos takvih i iz Rumunije ali kao sto sam rekao sada kada imamo gopro toga vise nema.

@Simon69

110Euro tacno. Kabina za spavanje i mesto za motor.

A unutrasnjost je stvarno prelepa. Mi smo isli i nekim putevima vina, kroz silne vinograde i mala seoca kao iz bajke. Meni je i lepsa za voznju od obale. Njihova obala je manje vise ruzna i dosadna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja