Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina pantalona na nevidjeno

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6846 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Hocu da kupim pantalone iz Louisa, ali nikako ne mogu da odredim broj, bas bi mi bio bedak da narucim pogresne :(

http://www.louis.de/_40b4962a10b6f5d30e09bdae39c96158d4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=100&wgr=764&list_total=14&anzeige=0&page=0&artnr_gr=206063

 

Visok sam 194cm i tezina mi varira od 100 do 110 kg. Malo sam jaci u kukovima, noge i dupe su fit skroz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Kupovina pantalona iz Louis-a je veoma zeznuta stvar.Mogu da ti odgovaraju oko struka, ali zato da ti zuljaju "aparat" tj da budu previse plitke.

Ovo ti pricam iz licnog iskustva.......pantalone ni u ludilu preko kataloga, suvise je faktora u igri da bi se sve potrefilo.

Znaci, samo ako si ih vec negde probao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja se nikako nisam usudjivao da uzmem preko louisa pantalone i rukavice. Ne dok ne probam, kao sto su ti rekli, neki su modeli plici, neki dublji, neki su pasent a neki se guzvaju na dupetu,neki se otkopcaju kad cucnes pa vidis odmah manu. Samo proba i nista drugo. Ja tako pazario u prodavnici pa se opet kajem sto nisam probao i broj 48(krenuo od 52 pa na 50). Inace sam visok 184-185, merio se zadnji put na apsolventskoj:)) Nekako se bojao da su tesne, kako da zajasem motor? Danas nosio pantalone i sve mi nesto padaju, samo ih zatezem u struku a one dole. Ebi ga, evo, vec sam dao rukavice na prodaju nove a velicina L. Kupio i all season a one XL. Bice da posle jedne voznje i njih dam na prodaju :)) Znaci jedno je proba u prodavnici a tek u voznji vidis da li ti odgovara a preko Louisa na nevidjeno, moze, imaju ljudi srece ili bi u svasta stali - po JUS-u su :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

MA nije sve tako crno, ako kupujes Hein Gericke,Klim ili RUKKA . Uzeo sam jaknu Heing Gericke na nevidjeno preko njihove stranice i savrseno mi pashe, imas na sajtu tabela sa detaljnim mjeram svega na tijelu tako da nema greshke. Normalno je da ima problema ako se kupuje ono smece iz Louisa. Vecina marki tamo je smece koje se pravi namjenski za njih, jedino onaj BUSE nije los ima svestenik jaknu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja