Jump to content

Moto Zajednica

Bosna na dva dana!!

Recommended Posts

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Šta da ti kažem Tomo..... to ti je umeće življenja :) ...da se iskoristi svaki trenutak, da se primećuju male stvari koje te čine srećnim.....a ovde je zaista bilo puno događaja i doživljaja tako da su nama ta samo dva dana bila apsolutno ispunjena! Razmenjivala se jedna dobra pozitivna energija među nama. Mislim da je jako lepo potruditi se da sve to što ti je ispunilo dušu i napunilo baterije preneseš i podeliš....a mi smo se potrudili.....nadam se da smo uspeli.... :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

BRAVO!

 

PS: I ne jedoste bosanske pite;))). Da sam se ja pitao, ne bi to moglo tako da prodje;))

 

PPS: A koncerat: sto bi Daki rekao -26;)))). Mada i to je vredelo videti;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Severian, trebalo se ba ić na neki drugi koncerat... Tamo u Doboju, pa još u Dobojskoj tvrđavi :neznam: Al ja "ćevabdžija" bih u manjini prilkom glasanja.... :( ajde, ajde.... akteri priznajte :staa:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1900 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

da sve to što ti je ispunilo dušu i napunilo baterije preneseš i podeliš....a mi smo se potrudili.....nadam se da smo uspeli.... :zdravo:

 

Bolje nije moglo. Volim ovakve putopise gde se prica i o sitnicama koje obeleze putovanje a ne samo slike i suvi podaci kao iz knjige za geografiju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

bravo ekipica, ljepo ste uživali u svemu. svo vrjeme razmišljam, gledajuci Dakija, kako bi bilo dobro da se mogu kupovati motori po mjerama vozaca. Daki bi tada imao motor dug 3.05 m, visok u sicu 1.42m i sa 3264 ccm. pozdrav još jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Severian, trebalo se ba ić na neki drugi koncerat... Tamo u Doboju, pa još u Dobojskoj tvrđavi :neznam: Al ja "ćevabdžija" bih u manjini prilkom glasanja.... :( ajde, ajde.... akteri priznajte :staa:

Dobro bre Deni, evo sve priznajemo!!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

bravo ekipica, ljepo ste uživali u svemu. svo vrjeme razmišljam, gledajuci Dakija, kako bi bilo dobro da se mogu kupovati motori po mjerama vozaca. Daki bi tada imao motor dug 3.05 m, visok u sicu 1.42m i sa 3264 ccm. pozdrav još jednom.

 

:lol:....u prvu si druže :takoje: .....samo još da vidimo šta će Nataša reći na predlog!!!

 

 

Veliki pozdrav za tebe!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

bravo ekipica, ljepo ste uživali u svemu. svo vrjeme razmišljam, gledajuci Dakija, kako bi bilo dobro da se mogu kupovati motori po mjerama vozaca. Daki bi tada imao motor dug 3.05 m, visok u sicu 1.42m i sa 3264 ccm. pozdrav još jednom.

 

:lol:....u prvu si druže :takoje: .....samo još da vidimo šta će Nataša reći na predlog!!!

 

 

Veliki pozdrav za tebe!!! :zdravo:

 

Mile, a svi me zezaju sto mi malo kisno odelo, a ja uzeo najvece na svetu. Kazem im ja, ni motori se ne prave za ovolike, pa sto bi pravili kisno odelo.:neznam: Odo da igram pikado

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

našli bi mi sve u Trstu ali vi nikako do Pule.

Mile,orijantacioni smo u Puli oko 5.8. ako nas primash.... Isli bi Plitvickih jezera pa do tebe,hm?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Конечно, мой друг. javite mi ranije ( koliko je to god moguce tocan datum dolaska i koliko ce vas biti da uzmem godišnji na vrjeme ) vec sada sam nestrpljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Bili u Doboju (tu zivim), prolazili kroz Modricu (i tu zivim), lijepo se proveli, a niko se nije javio! :( Trinity, ako vec tako cesto dolazite, slijedeci put se javnite, pa da vam i ja pokazem par lijepih mjesta u okolini... :) Vi ste meni na reliju 2010 bili fini domacini, pa rekoh da uzvratim bar dio toga!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Bili u Doboju (tu zivim), prolazili kroz Modricu (i tu zivim), lijepo se proveli, a niko se nije javio! :( Trinity, ako vec tako cesto dolazite, slijedeci put se javnite, pa da vam i ja pokazem par lijepih mjesta u okolini... :) Vi ste meni na reliju 2010 bili fini domacini, pa rekoh da uzvratim bar dio toga!

 

Sledeci put se obavezno gledamo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

našli bi mi sve u Trstu ali vi nikako do Pule.

 

Ma bice, Mile i to uskoro. Samo da uskladimo vreme i eto nas :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Bili u Doboju (tu zivim), prolazili kroz Modricu (i tu zivim), lijepo se proveli, a niko se nije javio! :( Trinity, ako vec tako cesto dolazite, slijedeci put se javnite, pa da vam i ja pokazem par lijepih mjesta u okolini... :) Vi ste meni na reliju 2010 bili fini domacini, pa rekoh da uzvratim bar dio toga!

 

Sledeci put se obavezno gledamo :zdravo:

 

Držim te za riječ Daki! ;)

P.S. Imaš PP!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Tuzla
  • Motocikl: CB 900F Bol D'or '82. / CBR 1000F '96.

odlican putopis, i odlicna voznja. Kad opet budete prolazili kroz Tuzlu planirajte pauzu i zovite da se vidimo. I ako zatreba kakva pomoc kao sto je bio slucaj sa gumom u Tuzli i okolini na raspolaganju sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja