Jump to content

Moto Zajednica

trebinje 12 moto susret defile

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Stigao u Trebinje u subotu oko 7 uveče i tražio mi na ulazu odma 5 evra ja mu rekao da je to puno i da su najskuplji u regionu i on mi prelomi ulaznicu sa bonom za dva piva 3 evra trebao bi da sam dobro prošao ali jbg nepijem pivo pa sam poklonio bon. Najviše sam se obradovao Laciki iz Čopera a meni su se obradavale mlade Trebinjanke u nevidjenom broju, od onolike kasarne mali je prostor za skup i kamp i bilo je dosta divljanja i pucanja čak se i Ijan svetski putnik mrštio koji tu bio s nama .

 

 

77EA0CFD-89C3-9742-84EB-FD0A9887F961_thumb.jpg

 

D1BCE012-EA8F-1846-B45E-468F8B1CF3AD_thumb.jpg

 

FDC37E3F-216A-924C-9986-0E67C5DBC31E_thumb.jpg

 

5CF2AA73-656D-B843-9667-1484FE7ABA7C_thumb.jpg

 

62F04794-F552-DB4A-9C91-7EF7F981C531_thumb.jpg

 

EB2B7E33-758F-144B-AB33-C24323A3231F_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Bio i ja , mesto odrzavanja skupa predivno ali domacini nikakvi. U nadelju ujotro ustali nigde nikoga od domacina ni vode a kamoli kafe za pare. Sve u svemo nas petnaestak razocarani i ako smo dali po 5 evra.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Bio i ja , mesto odrzavanja skupa predivno ali domacini nikakvi. U nadelju ujotro ustali nigde nikoga od domacina ni vode a kamoli kafe za pare. Sve u svemo nas petnaestak razocarani i ako smo dali po 5 evra.

 

Nemoj tako Deda, ja sam bio u nedjelju ujutru. Bili smo tamo, bio je i dorucak, bilo je vode, bili smo sa Ianom, Englezom itd. 0takoje.gif Ako treba postavicu slike od nedjelje ujutru ! 1zvizduk.gif

I, nije mi jasno, posto sam procitao na par mjesta u vezi tih pet evra za ulaz, ja ne vidim gdje je tu problem ?! Ja sam bio u I. Sarajevu, Uzicu, Visegradu, svugdje je pet evra ! 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Zeljko u pravu si, zaista mi je zao ali ovo se dogodilo 2010godine. Dolazili smo uvek rado u Trebinje jos dok je bilo na starom mestu izvan grada na putu prema Niksicu i uvek bilo super sve do te godine. Jako sam se iznenadio pa me je cak bilo i sramota jer sam doveo petnaestak ljudi sa devet motora iz Beograda i Novog Sada. Od ranije znam da su to dobri i ljudi i drugari i zato je moje razocarenje i bilo veliko, zbog kojeg nismo ni isli 2011godine. Verovatno cu im to oprostiti jer na moto skupove neidem zbog jela i pica vec da se druzim sa dobrim ljudima.:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ma nema problema, brate, javite se ove godine, ja cu se licno pozabaviti vama, pozvao sam i ostale bajkere da navrate kod mene u Nevesinje, moze prenociste, kamp u mom dvoristu, na jezeru itd. Vazno je drugarstvo ! 0takoje.gif

Evo moje brace, TNT Trebinje, prilikom slave kluba, Nikoljdana. Ja sjedim drugi sa desna na lijevo, u kratkim rukavima.

 

 

 

2YFIV_img1809copy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Hvala na pozivu, bice nam zadovoljstvo jer smo planirali ove godine da prokrstarimo kroz celu Bosnu. Deca su mi bajkeri pa hocu da im dokazem da su Srbija i Bosna lepse od Alpa , Transilvanije, Pirineja i ostalih planincina. Momcine ste nema sta, mozda bi trebalo dovesti jedan zenski autobos u Nevesinje.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Hvala na pozivu, bice nam zadovoljstvo jer smo planirali ove godine da prokrstarimo kroz celu Bosnu. Deca su mi bajkeri pa hocu da im dokazem da su Srbija i Bosna lepse od Alpa , Transilvanije, Pirineja i ostalih planincina. Momcine ste nema sta, mozda bi trebalo dovesti jedan zenski autobos u Nevesinje.:zdravo:

 

E super, ocekujem vas u sto vecem broju i u Nevesinje, kod mene i na motorijadu u Trebinje. 0takoje.gif Djevojaka imamo za izvoz...1aha.gif Samo vi dodjite. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Bio sam prošle godine u Trebinju sreo sam se sa dosta poznanika sa raznih strana. bilo je lepo organizovano ,jelo je bilo izvrsno. nadam se da ćemo se videti i ove godine. pozdrav.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Hvala na pozivu, bice nam zadovoljstvo jer smo planirali ove godine da prokrstarimo kroz celu Bosnu. Deca su mi bajkeri pa hocu da im dokazem da su Srbija i Bosna lepse od Alpa , Transilvanije, Pirineja i ostalih planincina. Momcine ste nema sta, mozda bi trebalo dovesti jedan zenski autobos u Nevesinje.:zdravo:

 

E super, ocekujem vas u sto vecem broju i u Nevesinje, kod mene i na motorijadu u Trebinje. 0takoje.gif Djevojaka imamo za izvoz...1aha.gif Samo vi dodjite. 1zdravo.gif

pozdrav Doci ce i jato vrana iz Vojvodine ako bog da Podrav MC KISADH CROWS janko.demro.st

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Mene ocekujte ove godine medju prvima!!! Moram da ispostujem moju bracu iz TNT-a, da njih nije bilo u septembru kada sam krenuo na put po balkanu... Presao bih samo 800km od ukupnih predjenih oko 3500km. :moto3:

 

Veliki pozdrav za bracu i svako dobro!!! :zdravo:

 

Da li je moguce da se vas moto skup poklapa sa skupom u Sarajevu ? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Vazi brate. Samo za taj skup, ne znam, prosle godine je bila razlika sedam dana. U Trebinju je bio 11.06 a u I. Sarajevu 18.06, e sad ove godine mozda bude malo ranije, jer vikend dodje oko devetog, ne znam, obicaj je sredina sestoga mjeseca, vidjecu ja jos, pa cu javiti, ima vremena. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Vazi brate. Samo za taj skup, ne znam, prosle godine je bila razlika sedam dana. U Trebinju je bio 11.06 a u I. Sarajevu 18.06, e sad ove godine mozda bude malo ranije, jer vikend dodje oko devetog, ne znam, obicaj je sredina sestoga mjeseca, vidjecu ja jos, pa cu javiti, ima vremena. 1zdravo.gif

 

Ja sam bio 2009, 2010... 2011 sam preskocio, ali uvek je bila druga sedmica juna.

Pozdrav vidimo se!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja