Jump to content

Moto Zajednica

Dunlop Trailmax Gume

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E

Menjam gume uz doplatu od 130 e + vase gume istih dimenzija ne bitno u kakvom su stanju.

Gume su bukvalno nove ,tek sto su im otpale "sisice" :) Platio sam ih 160 e i vise.

Zadnja je 110-80-18 , a prednja 80-90-21 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E

Odlicno, krivine sam peglao sa njima jako lepo.Gume su 60% za put ,40 % za off. A probao sam i van puta i tu su solidne. Sad bih kupio iste gume za xt ali steta sto ih vise ne prave. U svakom slucaju prezadovolijan sam njima. Ko god kupi nece pogresiti niti ce mu biti zao para garantujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Gume jesu odlčne ! Vozim isti model drugu sezonu - odlična na asfaltu, po gradu i na putu.

Vozio sam ih i po deliblatskoj peščari i ok su se pokazale iako nisu namenjene peščanoj podlozi.

 

Kako to da ih više ne prave ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Procitao sam negde da se vise ne prozivode. Ako neki domaci sajt sa opisom ovih guma baci link. :)

 

Gde si pročitao da se više ne proizvode ? Takva guma ima široku primenu i ne mogu da verujem da se više ne koristi u svetu. Pre nje se sličan model proizvodio pod brojem K506 ako se dobro sećam imao sam zadnju koja je inače prva fabrička na DR350.

 

Ne znam da je neki domaći sajt opisivao ovu gumu a objektivno nema ni potrebe - dugo se proizvodi, mekana (dugo ostane takva), lepo se "hvata" za asfalt, dobar dizajn šare...

 

Ako je prave duže od 10 godina to valjda nešto znači.

 

Nadam se da ću opet moći da kupim nov set kada ove potrošim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E

Ne znam ,daj boze da ih ima jos. I ja planiram da turim na xt-a kad zgulim ove. Vrede svaki dinar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja