Jump to content

Moto Zajednica

GPS?

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ma puno je. Ima kod kineza za 500 kinti...

 

Jel ti to ozbiljno?

 

Nego? :)

 

A jel ima bolji nosac od Touratech-a ?

 

;D ;D ;D

 

Sve što valja treba da se plati ;)

 

Citat:

 

"Garmin" i "Info Team" dobitnici su ovogodišnje IT Globus nagrade čsopisa "Mikro-PC World" u kategoriji "mobilni navigacioni uređaji za GPS uređaj Garmin nuvi 765 sa SCG Route kartom". Nagrada je dodeljana 2. decembra u Kristalnoj dvorani hotela Hyatt.

 

info_team.jpg

 

Napredne funkcije prikaza 3D modela zgrada i fotorealistične navigacije na raskrsnicama i petljama, kao i najava implementacije ovih funkcija u detaljnu kartu Srbije žiri je prepoznao kao ključne prednosti ovog modela na tržištu portabilnih navigacionih uređaja. Detaljne informacije o "Garmin nuvi 765" uređaju možete pronaći na web adresi www.garmin.rs/nuvi765.

 

"Info Team" je od sada dva puta nagrađen IT Globusom za svoj rad na poljuGPS navigacije u Srbiji. U 2006. godini nagradu je dobio "Garmin StreetPilot C510" sa rutabilnom mapom SCG, koji nudi kvalitetno i jedino navigaciono rešenje u našoj zemlji. Godinu dana pre toga, 2005, " Info Team" je dobio IT Globus za razvoj mapa za Garmin uređaje, zbog omogućavanja pune primene GPS opreme i u našoj zemlji.

 

Trenutno je u toku promotivna novogodišnja prodaja osnovnih modela "Garmin" GPS uređaja iz nuvi serije 200 po izuzetno povoljnim cenama. Na novogodišnjem popustu su modeli sa običnim i širokim ekranom sa obe verzije kartografije: lokalne (SCG Route) i kompletne Evropske kartografije (CityNavigator Europe 2009 + SCG Route).

 

Kraj ciitata :)

 

http://www.ekapija.com/website/sr/page/207684/1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova

Sve što valja treba da se plati ;)

 

Citat:

 

"Garmin" i "Info Team" dobitnici su ovogodišnje IT Globus nagrade čsopisa "Mikro-PC World" u kategoriji "mobilni navigacioni uređaji za GPS uređaj Garmin nuvi 765 sa SCG Route kartom". Nagrada je dodeljana 2. decembra u Kristalnoj dvorani hotela Hyatt.

 

info_team.jpg

 

Napredne funkcije prikaza 3D modela zgrada i fotorealistične navigacije na raskrsnicama i petljama, kao i najava implementacije ovih funkcija u detaljnu kartu Srbije žiri je prepoznao kao ključne prednosti ovog modela na tržištu portabilnih navigacionih uređaja. Detaljne informacije o "Garmin nuvi 765" uređaju možete pronaći na web adresi www.garmin.rs/nuvi765.

 

cccc.... bice jednog dana a mozda i pre

 

"Info Team" je od sada dva puta nagrađen IT Globusom za svoj rad na poljuGPS navigacije u Srbiji. U 2006. godini nagradu je dobio "Garmin StreetPilot C510" sa rutabilnom mapom SCG, koji nudi kvalitetno i jedino navigaciono rešenje u našoj zemlji. Godinu dana pre toga, 2005, " Info Team" je dobio IT Globus za razvoj mapa za Garmin uređaje, zbog omogućavanja pune primene GPS opreme i u našoj zemlji.

 

Trenutno je u toku promotivna novogodišnja prodaja osnovnih modela "Garmin" GPS uređaja iz nuvi serije 200 po izuzetno povoljnim cenama. Na novogodišnjem popustu su modeli sa običnim i širokim ekranom sa obe verzije kartografije: lokalne (SCG Route) i kompletne Evropske kartografije (CityNavigator Europe 2009 + SCG Route).

 

relativno bi bolje pasovalo ovde

 

 

aj objasni sta tacno znaci end of lajf proizvod...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

EOL - End Of Life

Termin označava prestanak proizvodnje datog proizvoda. Za njega se i dalje pruža podrška i vrijedi garancija, ali se sam proizvod više ne pravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kupio sam Nuvi 550 pre nesto vise od mesec dana u GPS centru na Novom Beogradu, dobio sam uz aparat detaljnu kartu Z. Evrope plus SCG Rout 1.8. Zadovoljan sam. Malo mi je krivo sto nema Meni na srpskom, ali je barem glas nas.

 

Skini ovaj fajl, raspakuj ga i prebaci u txt folder na uređaju :)

http://www.pegaz-moto.rs/uploads/Nuvi550SRB.zip

 

Jedini problem je sto je u ovom trenutku nemoguce kupiti drzac za motor (Scooter Mount). U Infoteam - u su mi rekli bice u novembru, naravno drzac nije stigao, nisam ni ocekivao, u medjuvremenu sam pokusao da narucim preko ortaka u NY, medjutim nema ni tamo, rekli su mu tek u decembru.

 

Proverio i dobio odgovor:

Scooter mnt je i nama najavljen za novembar, ali je i dalje na back orderu, nije stigao do UK, tako da me ne čudi što ga nema u NY

 

Zovem danas opet u Infoteam, javlja se neki mnogo neljubazan tip, kazem kupio kod vas GPS, pitam ga za drzac, on mi odgovori, onako k'o sluzbenica na salteru u MUP-u, da se javim za deset - petnaest dana tada ce mozda imati neku informaciju i spusti slusalicu.

 

Nema mi druge nego da zovem ortaka u NY.

 

Jedino, dao sam neku relativno veliku lovu za taj uredjaj, racunajuci na taj dodatni deo, pa sad ako ga vec nema, mogli su da budu malo ljubazniji tipa, izvinite, javicemo vam cim dobijemo bilo kakvu informaciju, stavicemo vas na listu, i slicne ljubaznosti koje ne kostaju bas mnogo, a znace... Pa ti dodjes opet da kupis, ovako ne znam bas... samo ako budem morao.

 

I ovo sam proverio... će da bude sređeno ;)

Neki ljudi jednostavno ne kapiraju šta je mušterija. Ali onda firma reaguje. Ovo su i meni, a i njima u BG korisne informacije.

 

Moja firma ima 10 zlatnih pravila:

 

1. Naši kupci su nam najvažniji. Bez obzira da li su u našim prostorijama ili nas zovu telefonom, pišu mail i sl.

2. Naši kupci ne zavise od nas. Mi zavisimo od naših kupaca.

3. Naši kupci ne mogu da nam prekinu posao, oni JESU naš posao. Mi njima ne činimo uslugu time što ih poslužujemo već oni čine uslugu nama što žele da ih uslužimo.

4. Naši kupci nisu autsajderi u našem poslu, oni su deo našeg posla.

5. Naši kupci nisu statistički podatak ili redni broj. Oni su ljudi od krvi i mesa sa potrebama i emocijama kao što ih i mi imamo.

6. Naši kupci nisu ljudi sa kojima treba da se raspravljamo, niko nije pobedio u svađi sa kupcem.

7. Naši kupci imaju svoje prohteve. Naš zadatak je da te zahteve ispunimo što efikasnije ukoliko je to ikako moguće.

8. Naši kupci zaista zaslužuju najveću pažnju.

9. Mi odgovaramo na pitanja i mailove detaljno i u što kraćem vremenu.

10. Mi zovemo naše kupce ukoliko nam treba vremena da nešto proverimo ili pripremimo informaciju u dogovoreno vreme ukoliko kupac neće da ostavi svoj telefon.

 

Naglašavam ovo su pravila moje firme u NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sve što valja treba da se plati ;)

 

Citat:

 

"Garmin" i "Info Team" dobitnici su ovogodišnje IT Globus nagrade čsopisa "Mikro-PC World" u kategoriji "mobilni navigacioni uređaji za GPS uređaj Garmin nuvi 765 sa SCG Route kartom". Nagrada je dodeljana 2. decembra u Kristalnoj dvorani hotela Hyatt.

 

info_team.jpg

 

Napredne funkcije prikaza 3D modela zgrada i fotorealistične navigacije na raskrsnicama i petljama, kao i najava implementacije ovih funkcija u detaljnu kartu Srbije žiri je prepoznao kao ključne prednosti ovog modela na tržištu portabilnih navigacionih uređaja. Detaljne informacije o "Garmin nuvi 765" uređaju možete pronaći na web adresi www.garmin.rs/nuvi765.

 

cccc.... bice jednog dana a mozda i pre

 

Interesantno, to su mi neki govorili i za kartu Srbije pre 5 godina  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

touratech nije namenjen nama sirotinji, to je rezervisano za vas iz centra, mi sa periferije smo za jeftinije varijante ;)

 

NE PADA MI NA PAMET DA DAM 100e ZA NOSAC >:(

 

Da se preciznije izrazim ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

S'a mislis kolko ce Givijev da kosta? Plus ja mislim da ono moze samo na skuter da se montira. A ove Touratech imaju mehanizam za eliminaciju vibracija, koje mogu da presude uredjaju. Pa ti sad vidi 'de je tu struja, gde telefon i infostan :D :D

A moz i da stavis lepo u tank torbu i klaj klaj bog da te vidi ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

touratech nije namenjen nama sirotinji, to je rezervisano za vas iz centra, mi sa periferije smo za jeftinije varijante ;)

 

NE PADA MI NA PAMET DA DAM 100e ZA NOSAC >:(

 

Da se preciznije izrazim ;) ;D

 

Vidiš... Interesantno pitanje?

Ima li tih Touratech-a da se nabave u Srbiji? Da li bi bilo kupaca za to kada bi neko krenuo da uvozi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

touratech nije namenjen nama sirotinji, to je rezervisano za vas iz centra, mi sa periferije smo za jeftinije varijante ;)

 

NE PADA MI NA PAMET DA DAM 100e ZA NOSAC >:(

 

Da se preciznije izrazim ;) ;D

 

Vidiš... Interesantno pitanje?

Ima li tih Touratech-a da se nabave u Srbiji? Da li bi bilo kupaca za to kada bi neko krenuo da uvozi?

 

Pa ako ima ti ces ih naci ;D ;D ;D

Elem dajte neki predlog za nosac al da ne kosta 100 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 690 Enduro

Kupio sam Nuvi 550 pre nesto vise od mesec dana u GPS centru na Novom Beogradu, dobio sam uz aparat detaljnu kartu Z. Evrope plus SCG Rout 1.8. Zadovoljan sam. Malo mi je krivo sto nema Meni na srpskom, ali je barem glas nas.

 

Skini ovaj fajl, raspakuj ga i prebaci u txt folder na uređaju :)

http://www.pegaz-moto.rs/uploads/Nuvi550SRB.zip

 

Jedini problem je sto je u ovom trenutku nemoguce kupiti drzac za motor (Scooter Mount). U Infoteam - u su mi rekli bice u novembru, naravno drzac nije stigao, nisam ni ocekivao, u medjuvremenu sam pokusao da narucim preko ortaka u NY, medjutim nema ni tamo, rekli su mu tek u decembru.

 

Proverio i dobio odgovor:

Scooter mnt je i nama najavljen za novembar, ali je i dalje na back orderu, nije stigao do UK, tako da me ne čudi što ga nema u NY

 

Zovem danas opet u Infoteam, javlja se neki mnogo neljubazan tip, kazem kupio kod vas GPS, pitam ga za drzac, on mi odgovori, onako k'o sluzbenica na salteru u MUP-u, da se javim za deset - petnaest dana tada ce mozda imati neku informaciju i spusti slusalicu.

 

Nema mi druge nego da zovem ortaka u NY.

 

Jedino, dao sam neku relativno veliku lovu za taj uredjaj, racunajuci na taj dodatni deo, pa sad ako ga vec nema, mogli su da budu malo ljubazniji tipa, izvinite, javicemo vam cim dobijemo bilo kakvu informaciju, stavicemo vas na listu, i slicne ljubaznosti koje ne kostaju bas mnogo, a znace... Pa ti dodjes opet da kupis, ovako ne znam bas... samo ako budem morao.

 

I ovo sam proverio... će da bude sređeno ;)

Neki ljudi jednostavno ne kapiraju šta je mušterija. Ali onda firma reaguje. Ovo su i meni, a i njima u BG korisne informacije.

 

Moja firma ima 10 zlatnih pravila:

 

1. Naši kupci su nam najvažniji. Bez obzira da li su u našim prostorijama ili nas zovu telefonom, pišu mail i sl.

2. Naši kupci ne zavise od nas. Mi zavisimo od naših kupaca.

3. Naši kupci ne mogu da nam prekinu posao, oni JESU naš posao. Mi njima ne činimo uslugu time što ih poslužujemo već oni čine uslugu nama što žele da ih uslužimo.

4. Naši kupci nisu autsajderi u našem poslu, oni su deo našeg posla.

5. Naši kupci nisu statistički podatak ili redni broj. Oni su ljudi od krvi i mesa sa potrebama i emocijama kao što ih i mi imamo.

6. Naši kupci nisu ljudi sa kojima treba da se raspravljamo, niko nije pobedio u svađi sa kupcem.

7. Naši kupci imaju svoje prohteve. Naš zadatak je da te zahteve ispunimo što efikasnije ukoliko je to ikako moguće.

8. Naši kupci zaista zaslužuju najveću pažnju.

9. Mi odgovaramo na pitanja i mailove detaljno i u što kraćem vremenu.

10. Mi zovemo naše kupce ukoliko nam treba vremena da nešto proverimo ili pripremimo informaciju u dogovoreno vreme ukoliko kupac neće da ostavi svoj telefon.

 

Naglašavam ovo su pravila moje firme u NS.

 

 

Prosla me ljutnja. Sve ok. Dobar je uredjaj, ma sta Dane rekao. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 690 Enduro

Kad god sam kupovao jeftine stvari, tj. trudio se da prodjem jeftinije, uvek sam na kraju kupio umesto jedne - dve stvari. Dakle sto se mene tice Turatech nosac, nema dileme. Cini mi se da kada ga jednom kupis traje vecno.

 

Markone, ja sam kupac za Turatech. Ako mi se isplati, jer imam mogucnosti nabavke u Minhenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ubacio Srpski u GPS. Radi. Hvala Markone.

 

Nema na čemu... sledeći put vidi gde ćeš da kupuješ ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Info za korisnike Garmina Mobile XT da verzija 5.10 za Symbian 3rd ed FP1 sigurno guta bateriju ubrzano čak i kada ste van Garmina.

Nisam siguran da li je bila ta pojava sa ver 5.0 ali sa prethodnim verzijama skoro da sam siguran da nije, mogao bih da proverim.

Garmin startuje proces Tsautostart koji ostaje u pozadini i posle izlaska iz programa i drenira bateriju lagano ali sigurno.

Danas sam to otkrio pa ću testirati telefon narednih dana u praksi mada sam odmah na grafikonu video da je to drastično manje skoro duplo sa 0.14w padne na 0.07w.

Računica je laka 1500ma*3.7v=5500mw

5.5w/0.07w=78.571

Teoretski telefon bi trebao da ima autonomiju 78h mada će to u praksi biti drugačije ali mora da bude mnogo bolje nego što je bilo.

Trenutno rešenje koje koristim je da zatvorim proces posle izlaska iz Garmina i to je to. Garmin ga ponovo kreira pri ulasku u program.

U najavi je verzija 5.20, zanima me da li će ovo biti iskorigovano....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja