Jump to content

Moto Zajednica

RELI 2011

Recommended Posts

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

I kao što reče Bandolero biće ih još.... :Navijac:......čim pribavimo još video materijala sa Relija od ostalih učesnika! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Dakle omladino svaka Vam cast. Da Vas nije bilo bilo, bi kao da nismo bili na reliju. Posebno se zahvaljujem zenskom delu Bandolera kao i moja supruga koja je odusevljena atmosferom i ponasanjem ucesnika. Posebno je odusevljena ponasanjem policije i predlaze da se uputi jedno pismo Komandi MUP u kome posebno pohaliti pratioce i komandira i sa video prilogom. To bi mozda trebalo uputiti Saveznom i Rep MUP, da vidi birokratija kako se to radi. Posebno hvala svima koji su uspeli da prenesu deo atmosfere sa relija preko svojih kamera.Imam svoje favorite ali ne bih da ih izdvajam od ostalih fotografa.

Pozdav od Miska.

PS.Stali ce moj unuk da kaze sledece godine kada vidi snimke svoga dede na crvenom Suzukiju GSX.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala Vam puno na lepim rečima!!!! :zdravo: Zadovoljstvo je bilo voziti i družiti se sa Vama i apsolutno smo svi zajedno doprineli svojim pozitivnim stavom da nam bude tako lepo!! :takoje: Na čelu sa Natašom, Severianom i Dakijem :care:....bilo je i očekivati da će nam biti super......genijalci su!!! :jee1: A ovo što ste rekli za MUP.... da, zaista su bili odlični!!! :sampion:

 

A što se Vašeg unuka tiče biće ponosan na Vas sigurno!!!! :aha:

 

Veliki pozdrav za Vas dvojeeeeeee :zdravo:.....vidimo se na nekoj sledećoj vožnji!!!! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

Unuk ce misliti isto ono sto sam i ja mislio za svog dedu kada mi je pokazao slike sa dugom sedom kosom do ramena (osedeo sa 25), kako kao "profi" fudbaler jos pre onog rata pozira na terenu, takodje u KG.

 

Ukratko titlovano: bio sam ponosan kako mi je deda cool;).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Dakle omladino svaka Vam cast. Da Vas nije bilo bilo, bi kao da nismo bili na reliju. Posebno se zahvaljujem zenskom delu Bandolera kao i moja supruga koja je odusevljena atmosferom i ponasanjem ucesnika. Posebno je odusevljena ponasanjem policije i predlaze da se uputi jedno pismo Komandi MUP u kome posebno pohaliti pratioce i komandira i sa video prilogom. To bi mozda trebalo uputiti Saveznom i Rep MUP, da vidi birokratija kako se to radi. Posebno hvala svima koji su uspeli da prenesu deo atmosfere sa relija preko svojih kamera.Imam svoje favorite ali ne bih da ih izdvajam od ostalih fotografa.

Pozdav od Miska.

PS.Stali ce moj unuk da kaze sledece godine kada vidi snimke svoga dede na crvenom Suzukiju GSX.

 

Hehe, nema vise Saveznog...ostao nam samo republicki :aha: ali svejedno...zaslužuju sve pohvale, zaista. I da napišem i to, odmah sutradan po završetku Relija upućeno je pismo zahvalnosti u ime organizatora i učesnika na sve instance MUP-a: Ministru lično, pa dalje redom, državnom sekretaru, načelniku Uprave za bezbednost saobraćaja i ostalima na dole.

 

Onoliko koliko ste vi zadovoljni asistencijom pripadnika MUP-a na samom Reliju toliko smo, ako ne i više, i mi iz organizacije zadovoljni saradnjom koju smo imali sa njihovim kolegama u toku pripremanja Relija. Zaista smo imali vrhunski profesionalan i stručan odnos svih ljudi iz MUP-a sa kojima smo komunicirali, uz maksimum tolerancije i razumevanja sa njihove strane za naše potrebe i probleme koje smo imali u pogledu priprema cele manifestacije. Suvišno je govoriti koliko zakona, uredbi, propisa treba ispoštovati da bi se organizovala ovakva manifestacija i u tom pogledu su nam zaista mnogo pomogli.

 

Ono sto je najvrednije u celoj toj priči o saradnji sa MUP-om je to što smo imali prilike da se uverimo da u MUP-u a pre svega u Upravi za bezbednost saobraćaja, što u kancelarijama što na policijskim motorima i u ''presretačima'' sede ljudi koji zaista razumeju problematiku motociklista, pre svega po pitanju bezbednosti, i imaju dobru volju da sa motociklistima zajedno, rešavaju tu problematiku...

 

i naravno da se sa nama zajedno voze :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Globalno gledajući sve je bilo za čistu desetku. :takoje:

 

Što se MUP-a i njihovog posla tiče, dovoljno je da kažem da umalo da dreknem u jednom momentu negde u jednom zaseoku, onako ispod kacige "Tuđe nećemo - Svoje ne damo!" Dizao sam ruku i odmahivao masi kao Broz :moto3::lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Joška i ja smo bili skoro sve vreme na začelju druge grupe i vodili "očinsku brigu" :) o nekoliko učesnika Relija koji ili nisu bili dovoljno iskusni da prate ritam Relija ili nisu imali dovoljno jake motore...uglavnom, nikog nismo ostavili samog da "klipše" za Relijem već smo prilagođenom brzinom, po žestokom pljusku uredno odveli drugare do mesta gde smo se sastali sa glavninom Relija.

 

Najbitnije je da smo svi u sreći i veselju završili Reli 2011 :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Slušati Leonov i moj izduv 1100 km nije lako. Arakisu i Joški za rođendane antifone (obavezno) do sledećeg relija.:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Joška i ja smo bili skoro sve vreme na začelju druge grupe i vodili "očinsku brigu" :) o nekoliko učesnika Relija koji ili nisu bili dovoljno iskusni da prate ritam Relija ili nisu imali dovoljno jake motore...uglavnom, nikog nismo ostavili samog da "klipše" za Relijem već smo prilagođenom brzinom, po žestokom pljusku uredno odveli drugare do mesta gde smo se sastali sa glavninom Relija.

 

Najbitnije je da smo svi u sreći i veselju završili Reli 2011 :moto3:

 

E ovo je apsolutna istina i zato smo svi mi međusobno komentarisali još tamo na Reliju, a sada ću to da kažem i javno, svaka čast Arakisu i Joški na takvom odnosu!!! :care::care: Zaista jedan "očinski" odnos prema svima nama i pogotovo prema onima koji nisu bili dovoljno iskusni a nisu ostavljeni ni u jednom momentu da se sami snalaze!!! E to je zaista za poštovanje!!!! :takoje:

 

Svaka Vam čast!!!! :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Veliki pozdrav Arakisu i Joshki .... pre svega hvala na drustvu, hvala na skoro pa profesionalnom odnosu prema svojim redarskim obavezama i veliko HVALA na staranju za nas.

 

Nadam se skorijoj prilici da se oduzimo :givemebeer: svim nasim redarima.... :haha1: ..... i organizatorima.... i nama ucesnicima ..... i daj da napravmo neku zurku...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

Kada smo kod redara, moram i ovo da kazem: svi redari (kao i apsolutno svi iz organizacije) su platili punu cenu kotizacije i sve svoje gorivo, tacno isto kao i svi ucesnici (ili i vise, kada su se vracali po zaboravljene torbice ponekog veselog ucesnika :zdravo: ). Samo su dodatno radili sve vreme;)).

 

Ovo sam morao da napisem, jer zasluzuje jedno veliko postovanje! A bez te "donacije", Reli finansijski ne bi bio moguc.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ovo sam morao da napisem, jer zasluzuje jedno veliko postovanje! A bez te "donacije", Reli finansijski ne bi bio moguc.

 

Svaka čast :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Eh ti redari... :zvizduk:

 

Nego jeste da su bile samo dve grupe, ali niko još nije pomenuo da su ZELENI bili najbolji :nanana: :nanana: :nanana:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Eh ti redari... :zvizduk:

 

Nego jeste da su bile samo dve grupe, ali niko još nije pomenuo da su ZELENI bili najbolji :nanana: :nanana: :nanana:

Redari - Respect! :care:

 

 

Khm, khm....e pa sad :zvizduk: ....CRVENIIIIIIII...kudeste bre...kad smo najbolji!!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

nesto se ne secam da smo imali zelenu grupu!! :moto3: kao da je celo vreme crvena bila dominantna!!!! :nanana:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja