Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 109 postova

Našao sam gde mi krmača podriguje benzin...nije "pipa" na rezervoaru nego smrdlja iz čantre filtera vazduha...i jebe ko ciganin konja ono na malim obrtajima.Kad je hladan sve ok,čim uhvati gužva i digne temperaturu radi ko fap uz rudnik dok se ne dočepa 4000 obrtaja,nakon toga leti i na otvorenom putu nema nikakvih problema...potrošnja je ok.Dal da nađem dobar posao u jakoj firmi,dignem kredit i kupim neki novi suzuki ili ima leka 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Našao sam gde mi krmača podriguje benzin...nije "pipa" na rezervoaru nego smrdlja iz čantre filtera vazduha...i jebe ko ciganin konja ono na malim obrtajima.Kad je hladan sve ok,čim uhvati gužva i digne temperaturu radi ko fap uz rudnik dok se ne dočepa 4000 obrtaja,nakon toga leti i na otvorenom putu nema nikakvih problema...potrošnja je ok.Dal da nađem dobar posao u jakoj firmi,dignem kredit i kupim neki novi suzuki ili ima leka :nanana:

 

e,,znam sta mu je :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Našao sam gde mi krmača podriguje benzin...nije "pipa" na rezervoaru nego smrdlja iz čantre filtera vazduha...i jebe ko ciganin konja ono na malim obrtajima.Kad je hladan sve ok,čim uhvati gužva i digne temperaturu radi ko fap uz rudnik dok se ne dočepa 4000 obrtaja,nakon toga leti i na otvorenom putu nema nikakvih problema...potrošnja je ok.Dal da nađem dobar posao u jakoj firmi,dignem kredit i kupim neki novi suzuki ili ima leka :nanana:

 

e,,znam sta mu je :nanana:

 

Nisam ni sumnjao,ko će da zna ako ti ne0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Smed Palanka
  • Motocikl: Gilera Runner

Doktore,interesuje me dali cete biti u ordinaciji izmedju 5 i 10 sledeceg meseca ( nisam siguran kad cu ja moci da zapucam u tom pravcu ),da malko istresete karburatore iz gaca na ovom mom raritetu? Naravno uz telefonsko zakazivanje tacnog datuma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Doktore,interesuje me dali cete biti u ordinaciji izmedju 5 i 10 sledeceg meseca ( nisam siguran kad cu ja moci da zapucam u tom pravcu ),da malko istresete karburatore iz gaca na ovom mom raritetu? Naravno uz telefonsko zakazivanje tacnog datuma

bicu,i onako ne izlazim iz garaze,:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

neznam sta je ovo,al u glavnom sad je period prednjih viljuski i tako tih grubljih radova,, er6 moram iz dve faze da odradim,,glupave klapne...ah,, a viljuske sam stancujem

6uwv3bvjfuenip6niwks_thumb.jpg wnhrqeej050oqskebg8d_thumb.jpg ohoaqbyddmpri23pawa_thumb.jpg 5xirlmfno2lyfu60pgo_thumb.jpg qe6b8tua0evquhosh8k_thumb.jpg

a kawa,,,zeka,,lupava slavina,,aaaaa poludecu na ovoj vrucini,samo da stavim vrata na novu garazu i da turim klimu...jedini spas,:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ah,ovi na slovo k,me ubise u pojam,guzzi sklpoljen, pali radi ide, jes da nidzo ume da okrene sibere kontra al da se resiti problem :nanana:

a po nekad,padne i neki kotlic,desava se,mnogo ubav bio :moto3: u cast guzzija, a ima i egzoticnih motorica..tu..ebem ti colovnjake...

sad moram da se napunim tim alatom...colovnim svim i svacim :moto3:

alprednje vile,,,vec danima nepustaju....vrci temi kalburatoreeeeeee :moto3:

 

 

ncbc4zc5azg2pp3bufp_thumb.jpg uqk6y0jgsngfkj695kce_thumb.jpg vwiowf3e8ney9zyq6k6l_thumb.jpg 1fdveodntvlt7t00jn_thumb.jpg mghhlkrfk8ghjpsgjrz_thumb.jpg pn4vek8fouyge58u0wh0_thumb.jpg rlk0sps95et3v5p22x5d_thumb.jpg zsgzkkordew7i6p6u1j_thumb.jpg e3xbajocnwxjrp464581_thumb.jpg nw117eughew4mokxu4hs_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pozdrav sa Tasosa! :zdravo:

 

Iznajmljivao sam razne motore ali su moji daleko bolji :nanana:

 

No, pred put sam šrafio MZ pa sam iserao auspuh iz grane. Svratiću čim dođem, smučili mi se iznajmljeni krševi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

em su egzoticni,em su isli u paketu sa kafom..:moto3:

skoro nisam imao ovako prljave karburatore..pune kafe..to jest rdje fine sitne,,suzuki je u pitanju,stari dobri mikuni karbovi,,doduse mototrce ima i neki maler sa strujom,ali smo barem nesto resili...:takoje:oprali ustelovali,retki karbovi, ali dobri...:takoje:

kogpfnzctozdg5m4zjcs_thumb.jpg v9dyczs2piqo8spnga1v_thumb.jpg f8bskqk1v1jcyott7mjl_thumb.jpg fk3wfo0sao7m5c7h4zpb_thumb.jpg z7v8a60k6cir0g47mnvf_thumb.jpg 0v9x67xax3ddagyky0z_thumb.jpg mzma1on3bn02mt06m809_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Neznam sta ste svi zapeli pa hvalite Bokilica toliko :zvizduk:

Meni napravi problem :nanana: Elem,oterah burazerovu Katanu(jedva).Nece preko 6 000rpm za boga,nema lera a pali na gurku(anlaser zveknuo).Ostavismo mu motor a sinoc odosmo po njega.I sad zamislite sta je covek uradio :staa2: Pali kao i svaki normalan motor na cvrgu,vuce do crvenog a oce cak i malko vise i kad stanes on jos uvek radi,nece da se ugasi :moto3: oce bre na zadnji posto-poto :staa2:

Mislim,Boki stvarno nema smisla :nanana: natera me na zlo kad sam ga terao kuci :hej: da me neki radar savata...puj puj.

Eto i vi ga hvalite i dalje :lol: Oteram mu krs on ga napravi da radi,stvarno nije u redu :takoje:

Pozdrav Boki :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa znas da to za dobro jutro radim :takoje:

elem,kaze prodavac kupcu da su sredjeni ocisceni karbovi,,malo cure,,valjda zaboravio da mu kaze kad ih je ocistio sredio...

no dobro,sredih ih ja,,jos slavinu ujutro da mu sredimo i sve ce biti cakum pakum,R5 ....

g98s6xe0qc9hmtyzday8_thumb.jpg fvkv88dp9gpvuodeko8a_thumb.jpg xgz5xsts24vo88dvm3c1_thumb.jpg se0dtjtb9jzbe0cs3ox_thumb.jpg 1fnd8y3m343ukrrrnh_thumb.jpg 88s20nqe4zu9mtlzg6t_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CM125,GPz 550 Uni-trak

Boki da li je moguce da se ja nekako uglavim u toku naredne nedelje (kad se smiluju u SUP-u da mi daju tablice), da se na gpz550 unitracku zamene semerinzi na viljusci i da se zameni pokidani brezon na izduvnoj grani, i koliko evropljana da spremim otprilike.Motor mi je na Zvezdari i ceka me vec mesec dana, ko zna da li ce upaliti uopste

PS.Treba da padne i ispravljanje drzaca maske jer ga je budala oborila i polomila mi retrovizor,migavac i usinula nosac pa sad sam koci kad skreces levo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a,bogme i jednu starovremensku jamahu smo valjda uspesno odradili,spakovali karbove,malo se pomucili,ima tu,,razlokani tu i tamo..ali rade,

najgore je potrefiti dobar ler gas na razlokanim klapnama i osovinama,,ali nekako se snalazimo :takoje:

g0xot317o0ilyyedzgz_thumb.jpg nqqxcxj7irpv5gqavpxc_thumb.jpg oivqkvjed4ktgovnd68_thumb.jpg nkhb9akvfobp3ugs6jm1_thumb.jpg d9wqdonqx21dbvrs7dko_thumb.jpg 7086ym1qu4wb3zeejw8h_thumb.jpg twka4bzb4vdwm10rb6l9_thumb.jpg qti483k6nymi5jm37k6o_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Boki da li je moguce da se ja nekako uglavim u toku naredne nedelje (kad se smiluju u SUP-u da mi daju tablice), da se na gpz550 unitracku zamene semerinzi na viljusci i da se zameni pokidani brezon na izduvnoj grani, i koliko evropljana da spremim otprilike.Motor mi je na Zvezdari i ceka me vec mesec dana, ko zna da li ce upaliti uopste

PS.Treba da padne i ispravljanje drzaca maske jer ga je budala oborila i polomila mi retrovizor,migavac i usinula nosac pa sad sam koci kad skreces levo

ma sam se javni dan ranije i sve cemo resiti :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a i gs 500 usesno resen,mislim da ovako nije iso ni kad je kupljen :takoje:

karbovi sredjeni,lanac u agregatu naspanovan, to jet,,,sredjen da potraje jos malo,mnogo ubavo motorce za moj ukus :takoje:

w7n4vb2wzrurkhabmtn_thumb.jpg 1bljtcx9y5p8pqrhfy27_thumb.jpg dlgt74hsy2mt7sbh7deg_thumb.jpg 3ghel3yyw4te6ow5vep2_thumb.jpg 41adw5px00rzne9zhcrk_thumb.jpg 1dja79tiblb8s6jplw8b_thumb.jpg 4kmnb2a0dg6c4h9fgr2a_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

em su egzoticni,em su isli u paketu sa kafom..:moto3:

skoro nisam imao ovako prljave karburatore..pune kafe..to jest rdje fine sitne,,suzuki je u pitanju,stari dobri mikuni karbovi,,doduse mototrce ima i neki maler sa strujom,ali smo barem nesto resili...:takoje:oprali ustelovali,retki karbovi, ali dobri...:takoje:

kogpfnzctozdg5m4zjcs_thumb.jpg v9dyczs2piqo8spnga1v_thumb.jpg f8bskqk1v1jcyott7mjl_thumb.jpg fk3wfo0sao7m5c7h4zpb_thumb.jpg z7v8a60k6cir0g47mnvf_thumb.jpg 0v9x67xax3ddagyky0z_thumb.jpg mzma1on3bn02mt06m809_thumb.jpg

 

To je taj egzotični mlogo prljavi karb :) motorče samo prede, samo da sredimo struju i biće u fulu. Pozdrav za majstora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

em su egzoticni,em su isli u paketu sa kafom..:moto3:

skoro nisam imao ovako prljave karburatore..pune kafe..to jest rdje fine sitne,,suzuki je u pitanju,stari dobri mikuni karbovi,,doduse mototrce ima i neki maler sa strujom,ali smo barem nesto resili...:takoje:oprali ustelovali,retki karbovi, ali dobri...:takoje:

kogpfnzctozdg5m4zjcs_thumb.jpg v9dyczs2piqo8spnga1v_thumb.jpg f8bskqk1v1jcyott7mjl_thumb.jpg fk3wfo0sao7m5c7h4zpb_thumb.jpg z7v8a60k6cir0g47mnvf_thumb.jpg 0v9x67xax3ddagyky0z_thumb.jpg mzma1on3bn02mt06m809_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: u potrazi za motorom

Sta reci....? Covek mi pre nedelju dve sredio karbove...pedantno i znalacki..bas kao sto se i ocekuje od dobrog majstora , cak i vise od toga...i sad ti isti karbovi rade besprekorno, guraju motor mnogo bolje i sto je najstrasnije covek mi skinuo potrosnju za citav LITAR na 100 km., na poslednjoj voznji pre stelovanja motor mi potrosio 6,5 lit,...a, posle jucerasnje voznje do Kladova i nazad 5,5 lit, sa dvoje na motoru....

 

Nema veze, Boki...vraticu ti to kad-tad :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Išao sam do Kosovske Mitrovice za vikend. nas dvoje na motoru, natovareni. Kawa je radila kao sat. Bez i jednog jedinog štruckanja. Izvinjavam se, jednom sam morao da zavrglam kratko dva puta ;) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Išao sam do Kosovske Mitrovice za vikend. nas dvoje na motoru, natovareni. Kawa je radila kao sat. Bez i jednog jedinog štruckanja. Izvinjavam se, jednom sam morao da zavrglam kratko dva puta ;) .

 

Samo da se nadovežem. Takođe isao do Kosovske Mitrovice bez vecih problema jedino u glavi opterecuje lupkanje iz motora a sve ostalo super. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

majstore,,kaze servisirani ventili,karbovi,a motorce neradi,,

no dobro,sredjeno..bmw samo prede,,na plus 38,,a bogme jedan dan i 40c....pocecu nocu ko vampir da radim a danju da spavam :moto3:

samo da zavrsim novu garazu,momentalno useljavam klimu unutra,a bbnjaru na plin doduse za zimu :takoje:

v9d3t1elhilwbzvxupp_thumb.jpg ieqz5af8wsi2eilhy9f7_thumb.jpg i7ay40waqdqckbxai3fw_thumb.jpg qyel1210926nv5ach59_thumb.jpg x2g0yz905sqhgwvygdd_thumb.jpg ask4vyfzwe249x2qq9_thumb.jpg ckmarpmlge7mqvuqmft_thumb.jpg f1l28521zctssuq5221_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Išao sam do Kosovske Mitrovice za vikend. nas dvoje na motoru, natovareni. Kawa je radila kao sat. Bez i jednog jedinog štruckanja. Izvinjavam se, jednom sam morao da zavrglam kratko dva puta ;) .

 

Samo da se nadovežem. Takođe isao do Kosovske Mitrovice bez vecih problema jedino u glavi opterecuje lupkanje iz motora a sve ostalo super. :zdravo:

 

I ja takođe išla na Kosovo odmah posle remonta kod Bokilića i radi kao sat. Potrošnja 5,3L 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja