Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo mladić na magistralnom putu Čačak - Požega, u mestu Riđage

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 437 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Danas posle podne, sam se vraćao sa jezera kolima, i

video nekoliko ljudi u crnini koji kupe neke deliće, srču pokraj puta.

Kasno sam usporio, ali učinilo ,mi se da sam video i retrovizor, po kome sam mogao da pretpostavim da je od motora.

Naježio sam se, jer je to bila slika, koja je ukazivala da se desila neka tragedija.

 

Sada čitam da je izgubljen još jedan mladi život:

http://www.blic.rs/V...acajnoj-nesreci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

pozdrav vujo!!

žao mi je što takve vesti idu na netu ali to se izbeći nemože!! mi smo sa 18 god sanjarili o motorima a ovi sa 16-18 kupuju rakete-----

e ebi ga žalosno ali istinito

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 93 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Na zalost jos jedan mladi zivot se ugasio.Cacani ga verovatno znaju kao Pujdo,radio u piceriji Sandy,super momak.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Moje saucesce porodici i prijateljima.

 

Procitam link i prodje mi kroz glavu da je mozda izvrsio i samoubistvo.

Omladina nam je na ivici ludila.

Skacu sa mostova,ubijaju roditelje,zbog droge,zbog nesrecnih ljubavi,nemastine a motor mu dodje kao idealno resenje za skracenje sopstvenih muka.

Omladina je bez perspektive,posla nema,zene gledaju samo materijal(chast izuzecima) a od medija i tehnickih dostignuca ne vide lepotu zivota.Nista me ne chudi vise.

Nadam se da gresim i da se sudar dogodio nesrecnim slucajem ali morao sam da pomenem da mi je proradio crv sumnje.

Strasno

 

Zna li neko nesto vise?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e

Moje saucesce porodici i prijateljima.

 

Procitam link i prodje mi kroz glavu da je mozda izvrsio i samoubistvo.

Omladina nam je na ivici ludila.

Skacu sa mostova,ubijaju roditelje,zbog droge,zbog nesrecnih ljubavi,nemastine a motor mu dodje kao idealno resenje za skracenje sopstvenih muka.

Omladina je bez perspektive,posla nema,zene gledaju samo materijal(chast izuzecima) a od medija i tehnickih dostignuca ne vide lepotu zivota.Nista me ne chudi vise.

Nadam se da gresim i da se sudar dogodio nesrecnim slucajem ali morao sam da pomenem da mi je proradio crv sumnje.

Strasno

 

Zna li neko nesto vise?

 

Sigurno je nesrecan slucaj.

A te ribe koje gledaju matreijal mogu samo da nas povuku za .!.

pa ne moze ni svaka da se vozi u BMW-u, Mercedesu i Audiju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Moje saucesce porodici i prijateljima.

 

Procitam link i prodje mi kroz glavu da je mozda izvrsio i samoubistvo.

Omladina nam je na ivici ludila.

Skacu sa mostova,ubijaju roditelje,zbog droge,zbog nesrecnih ljubavi,nemastine a motor mu dodje kao idealno resenje za skracenje sopstvenih muka.

Omladina je bez perspektive,posla nema,zene gledaju samo materijal(chast izuzecima) a od medija i tehnickih dostignuca ne vide lepotu zivota.Nista me ne chudi vise.

Nadam se da gresim i da se sudar dogodio nesrecnim slucajem ali morao sam da pomenem da mi je proradio crv sumnje.

Strasno

 

Zna li neko nesto vise?

 

Ja sam nekada nesto i imao i zaradjivao, a sada zivim kao pas,odbacen od svih poslodavaca zbog godina, ali ako je za neku jadnu utehu, bar sam kao mladic video 20x Trst i Solun, a ova deca sa primanjima njihovih roditelja i svojim platama od par stotina eura mogu samo da propadaju. To sto si na trenutak pomislio da nije slucajno samoubistvo u pitanju nije uopste za cudjenje jer je deci i momcima koji vec treba da se zene i stvaraju porodicu sve teze da trpe ovakav usran zivot.

 

Neka mu je laka zemlja i moje najdublje saucesce neutesnim roditeljima i njegovim prijateljima...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Moj prijatelj mi malopre isprica za ovu nesrecu,gledao je svojim ocima...Kaze da je momak bio na nekom skuteru i bez kacige.Bila ja blaga i pregledna krivina i da je motociklista na samom izlasku iz krivine nastavio samo pravo presao u supratan smer i udario u prednji deo kamiona nakon cega je od siline udarca odleteo desetak metara u nivu pored puta,poginuo je na licu mesta...Kaze da je bio stravican prizor,i da nije seo na svoj motor narednih pet dana...

 

Nek mu je laka zemlja!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Moj prijatelj mi malopre isprica za ovu nesrecu,gledao je svojim ocima...Kaze da je momak bio na nekom skuteru i bez kacige.Bila ja blaga i pregledna krivina i da je motociklista na samom izlasku iz krivine nastavio samo pravo presao u supratan smer i udario u prednji deo kamiona nakon cega je od siline udarca odleteo desetak metara u nivu pored puta,poginuo je na licu mesta...Kaze da je bio stravican prizor,i da nije seo na svoj motor narednih pet dana...

 

Nek mu je laka zemlja!

 

Nesreca je bila 23 maja, danas je 27 maj ( prosla cetiri dana ), a tvoj prijatelj vec pet dana od nesrece nije seo na svoj motor. Kako sad da mu verujemo da je to sto ti je ispricao sve istina ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

@drumska lisica Jesi ti neki pandur? Ako nisi dobro bi ti islo... :takoje:

 

Izvinjavam se,ja sam se pogresno izrazio, napisavsi vise metaforicki 5 dana, evo da se ispavim 4 dana ili koliko vec je proslo od tad.... A ako on mene laze ja lazem vas. Mada, iole normalan covek ne bi imao potrebu da laze a kamoli da postavlja pitanje da li je nesto istina ili ne u ovakvim slucajevima,tako da.... :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@drumska lisica Jesi ti neki pandur? Ako nisi dobro bi ti islo... :takoje:

 

Izvinjavam se,ja sam se pogresno izrazio, napisavsi vise metaforicki 5 dana, evo da se ispavim 4 dana ili koliko vec je proslo od tad.... A ako on mene laze ja lazem vas. Mada, iole normalan covek ne bi imao potrebu da laze a kamoli da postavlja pitanje da li je nesto istina ili ne u ovakvim slucajevima,tako da.... :lud:

 

Nisam pandur, ali u podnaslovu Crne hronike lepo pise : " Vesti o fatalnim nesrećama koje su se desile motociklistima, uz analizu uzroka... " .

Pa mislim da ipak informacije koje se ovde postavljaju treba da budu tacne.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

pricao sam sa momkom koji drzi firmu ciji kamion je bio akter

vozac kaze da je momak samo presao na levu stranu

vozac je pokusao da pobegne desno sisavsi skroz sa puta u kanal, ali nije imao vise prostora

momak se bez ikakve promene pravca i kocenja zapucao u kamion

 

necu nista da potvrdjujem i bilo koga ocrnjujem, ali se prica po gradu da je bio jako cudan

kako bilo, RIP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja