Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZ6N

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Pozz svima ,

 

Kao sto tema govori , kao sto htedoh pre godinu dana , moja Yamaha ponovo na prodaju ..

 

Yamahu FZ6N , 2007.

Pređena kilometraža: 25000 sretnih i zadovoljnih , bez ikakvih problema ...

Registrovan: Da , do 07.07.2011.

 

Kupljena i servisirana u Yamaha Rodic NS , sva dokumentacija kao dokaz kupovine dostupna, servisi registrovani u data bazi servisa.

Tri kljuca , servisna kartica Yamaha , Servisna knjizica

 

Poslednji servis 21000 , Ulje i filter .. Servis po principu Uradi sam , odvrni i zavrni jedan shraf i filter ... YamaLube ulje kupljeno u Rodicu u Cvijicevoj ..

 

Gume Continental Conti Motion, od promene presle 9000 km ali ko dodje da vidi razumece zasto sam sa originalnim presao 16500 km ...

Uz umerenu vozanju kojoj sam ja bio opredeljen garantujem josh 9000 km , u suprotnom novi set istih guma od mene ...

 

Dodato :

Puig zatamljeni vizir, Nosac kofera i kofer od 36 L original Yamaha. to ide u kompletu sa motorom ...

Na slikama je race Exaust prodat u Subotici u leto prosle godine zbog homologacije nije mogao biti koristen u Nemachkoj, originali vraceni na motor .

 

Motor je zadnjih 6000 km presao u Nemachkoj, s njm sam isao u Umag i vratio ga u Srbiju .. 6000 km na kvalitetnoj chorbi u kojoj je uzhivao i preo ...

 

 

Cena 4000 EUR , ozbiljni kupci dobijaju znachajan popust , bez zamene molim i kakvih kombinacija , to me nezanima ni u kom sluchaju ...

 

Ja sam u Srbiji od 10og Juna do 15 Juna kada se motor moze videti , uzivati kao suvozach ili kao vozach uz 100 % depozita proverenog u Banci .

 

Sretni kupac od mene dobija na poklon tegice volana po izboru ....

 

post-2394-0-14546100-1305742508_thumb.jpg

 

post-2394-0-97822400-1305742500_thumb.jpg

 

post-2394-0-56342500-1305742660_thumb.jpg

 

POzdrav svima ..

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Pozz Svima ,

 

Motor prodat clanu foruma ..

 

Kupcu zelim puno sretnih i radosnih kilometara ...

 

Ljuti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja