Jump to content

Moto Zajednica

Transalp

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova

Eto,posle dugo vremena(10 meseci)resih i ja da prodam TA :)

Motor je '87 godiste,registrovan godinu dana,do Maja iduce godine,ja sam vlasnik,poseduje crash bar,centralni stender,kofer.

Zamenjeni lanac,lancanici,filter za ulje filter za vazduh,i ulje motorex. Potrebna zamena guma,ali idu i ove jos.

Cena 1400eur.()

Zamene dolaze u obzir,za dinare,dolare,funte...

Od opreme moguca prodaja kofera,stendera ili crash bara,bilo koji deo da neko kupi,cena je 1400eur i gratis dobija Transalapa(gore pomenutog) :D

Inace,uz motor ide i gajgerov brojac,za utvrdjivanje porekla motora(originalnosti,nije kineska kopija) :D

Tel 063/552-202

2lifv5t.jpgdvj30p.jpg

5oflsx.jpg157j0gm.jpg

2q3527m.jpg29mujbb.jpg2znmhq8.jpg300s9qe.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Ma ne prodajem nista posebno,motor vozim takav kakav je,i kad bi nesto prodao,samo bi posle mi to falilo :)

Pazi,ja motor prodajem,a molim Boga da ga ne prodam,zato i jeste ta cena,bio je on u oglasima i za 1100e prosle god,bez lanaca,lancanika,ulja,filtera,i bez reg.ali ko god je zvao,trazio je reg.motor :)

Sad je reg,pa je sad skupo. A za prednju masku,dzaba kad mi slab TA,a maska skupa tako da bi radije uzeo neku teneru 750,no to otom potom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

malo sale :zdravo: ,motor je u izuzetnom stanju ja sam ga video na moto skupu i indjiji

zato sve preporuke buducem vlasniku...:takoje:

Tad sam ga i ja zadnji put video :D

od tada ga nisam ni vozio,nemam kada,jebem ti posao :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja