Jump to content

Moto Zajednica

LED Stop Svetlo i secenje repa

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR-750 k8 & Cpi popcorn 50

to će samo vreme da pokaže :neznam:

 

ali relano gledano i previse je vidljiva... nadao sam da ce bolje da legne ovako je poprilicno vidljiva kad se pogleda od pozadi iz nekog normalnog polozaja... i 100% sam siguran da je i dalje hvataju kamere :(

 

moraću da smislim nešto pametnije ili da je skinem skroz :stabre:

 

ovo nama treba :D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

a pocelo je i kod nas da se valja... oko 100e a iz USA je okvirno 60-70... al ko ce jos i na to da daje pare :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Biće ovo i naslov za moju temu :zvizduk:

I ja bih skratio rep, da bude skroz ravan, a onda bi morao naravno i novu štopaljku da turim ispod. Baš kao i ŠOE :takoje:

Tablicu sam bušio već par puta, a zadnja varijanta mi je ovakva- trenutno samo jednim šrafom se drži za plastiku

post-10142-0-24717500-1307616855_thumb.jpg

post-10142-0-91630300-1307616855_thumb.jpg

Ako uklonim originalni rep, em ću se kvasiti po leđima em će se sve videti...Najbolje rešenje mi je da kad nabavim rezervni deo njega ću i operisati, pa šta bude bude!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

to je bila i moja ideja, al rezervni pod rep 50e :) malo mi zao da dam 50e da ih secem i busim :) bolje ovako da kasapim ovo sto imam pa kad pokvarim i nevelja onda kupim novi :) barem kazem sebi.. jeste probao si zajebo si se daj da zakrpimo novim :) kad ono ispade odlicno* na kraju! :takoje:

 

 

 

*dok ne naidje bara >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

Evo čisto da apdejtujem temu... Na danashnji dan dobih kaznu za nepravilno postavljenu tablicu...

Uplatnica na 3000din... Dzaba sam ja tvrdio da se vidi lepo, i da se vidi na kamerama... Njih 4 (gsxr presretac, 2shivera i dzip) su bili neumoljivi... Prihvatanje kazne je bio laksi deo, tezi deo je bio odvesti motor... Vozilo je tehnicki neispravno za ucestvovanje u saobracaju i ne moze se upravljati njime... Opcije suda skinem tablicu i montiram je lepo na locu mesta????? Ostavim motor parkiran ili oni da ga odvezu??? Nakon fosta preganjanja i njihovog insistiranja da tablica mora biti postavljena pod uglom od 90 stepeni? (neiko ne pominje sto nije osvetljena i sto je probusena) predlozih da je rucno iskrivim do njima prihvatljivog polozaja... Sad tako stoji slikacu sutra cak i nije lose valjda mi nece puci i odpasti :) razmotricu neko alternativno kacenje pod uglom od 90 stepeni >:(

 

Moram naglasiti da ovo nisu prvi koji su me zaustavili ali su prvi koji su mi pisali i prokomentarisali tablicu :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo ja zavrsih + fibrin automat migavaca i sad je ovako

 

 

Kakvi su to automati koji proizvode te svetlosne efekte, i gde ih nabaviti...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

evo i od mene nesto zanimljivo,vama bar za dostavu nije problem

mala je para, lijepo izgleda a od jos vece koristi

http://www.motomax.rs/e-shop/index.php?productID=1966

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

hmm e pa da ga jebem... sta zna dete sta je 300 kila...

 

u svakom slucaju tablcia mi je u -30 te mi se isto vata za koji stepen gore dole :)

 

 

elem ortak poceo proizvodnju ovakvih podrepova ako nekog zanima mogu da povezem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Da osvezimo jos malo...

Drugar i ja smo juce na Fazer-a 600 ugradili LED lampu od R1. :) Zvuci malo debilno, bolje je da smo nasli lapmu za Fazer-a i nabacili, medjutim nema, moze da se poruci ali skupo, a ovu smo nasli za normalne pare kod nekog drugara. Bila mu visak.

 

E sad... motor je kupio juce (juce mu je stigao kuci popodne) i odmah smo ga napali, ugradili alarm, nosac za kofer, ispolirali ceo, namontirali lampu i od svog tog posla, nismo slikali medju korake. Slikacu kad budem stigao, pa cu okaciti da vidite kako izgleda finalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja