Jump to content

Moto Zajednica

Nastradao motorciklista

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac
BEOGRAD - Tokom noći u Beogradu desile su četiri saobraćajne nesreće, od kojih je jedna imala fatalan ishod za tridesetogodišnjeg motociklistu, izjavila je danas portparol Hitne pomoći Nada Macura.

 

Macura je u izjavi za agenciju Beta precizirala da se nesreća u kojoj je poginuo mladić desila oko 02.00 na Slaviji - na uglu Nemanjine i Svetozara Markovića. Motociklista je zadobio teške povrede glave sa velikim razderotinama, zbog kojih je prevezen na reanimaciju u Urgentni centar gde je umro, rekla je Macura i dodala da ga je ekipa Hitne pomoći zatekla bez kacige na glavi.

 

 

Jel zna neko nesto o ovome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Uzas!

 

Ovo je komentar na vest objavljenu na .b92

 

Kakava bruka! Ja i ortaci smo bili tamo decko je nosio kacigu, ali ne fullface nego onu kao slemce... Hitnu pomoc smo zvali u u 1:54 dosli su u 2 i 10... A bolnica im je na 1km...SRAMOTA KOLIKO LAZU!!!!!!!!

(cHeseeCake, 15. maj 2011 11:25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Drugar moje drugarice... Malopre je sretoh i rece mi za pogibiju. Ne zna nikakve detalje...

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzas!

 

Ovo je komentar na vest objavljenu na .b92

 

Kakava bruka! Ja i ortaci smo bili tamo decko je nosio kacigu, ali ne fullface nego onu kao slemce... Hitnu pomoc smo zvali u u 1:54 dosli su u 2 i 10... A bolnica im je na 1km...SRAMOTA KOLIKO LAZU!!!!!!!!

(cHeseeCake, 15. maj 2011 11:25

 

Vozila hitne pomoci se ne nalaze u bolnicama, tacnije ni jedna bolnica nema vozilo hitne pomoci, tako da ako se desi nesreca 100 metara od bolnice, nemaju ni vozila ni opremu, a ni slobodne ljude da dodju po povredjenog. Vozila hitne pomoci su u bazama, koje se nalaze u raznim mestima u gradu, u okviru baze ne postoji bolnica vec se za bazu koriste uglavnom stare napustene apoteke, ili neki drzavni lokali koji nisu u upotrebi. U bazi obicno ima samo koja stolica i sto i vozilo koje parkiraju isped. Za reon Slavije je nadlezna baza u Ruzveltovoj, ako je ekipa slobodna, ako nije, salju verovatno kola iz hitne sa auto-puta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Moj cale je radio uvidjaj ovom decku..mogu sutra da saznam sve detalje ako vas bas zanima...samo cale je jednu stvar rekao...da je imao full face kacigu preziveo bi-samo bi se malo ugruvao...tako da pamet u glavu a jet kacige u kante.....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja