Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko semeninga viljuske

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: Yamaha XT500

Potrebni su mi novi semeninzi na prednjoj viljusci, mereno sublerom debljina kraka je 40mm

Vec sam narucivao iz Luisa, ali nesto ne mogu da se snadjem oko ove stavke (koja je sifra). Ili ako neko to ima novo ili zna gde drugacije da se nabavi.. svaka pomoc dobrodosla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

koji motor posedujes,marka,model,godiste?ko je proizvodjac viljuske koju ima tvoj motor?nacices ime na unutrasnjoj strani viljuske blizu tocka.pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

koja viljuska je u pitanju?od kog proizvodjaca,na kom mootrciklu se koristi?moras mi dati te informacije inace nema svrhe da pises dimenzije semeringa.takav isti mozda ide i u tenk,otkud znas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

aco majstore,stizu ti semerinzi.sunce ti samo sam za tebe coveka lansirao u vasionu da ih nadje :).nego cuj,nisam ih dobio dok sam bio u italiji ali mi ih salje po jednom mom drugaru sto radi sa kolima pa ide gore dole jednom nedeljno samo sto cu morati u sabac po njih,jesi spreman da mi izadjes u susret za trosak puta do tamo i nazad?ja ti to posaljem brzom postom kasnije,jel ok tako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Veliko Gradiste--Srebrno jezero
  • Motocikl: Gsx-R 600

Prijatelji da ne otvaram novu temu i ja trebam da zamenim semeringe na viljusci iscurelo mi je ulje pa lupka preko rupa i nervira me strasno. U pitanju je suzuki GSX-r 600 K2 da li neko zna dimenziju semeringa koja ide kod mene, i koje se ulje koristi za to ? Naravno i kolicina ulja posto to nikada nisam menjao. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

viljuske su ti tradicionalne jel,43-trojka su,to je unutrtasnja dimenzija.idem za italiju za nekih 10 dana,ako te zanima,mogu da ti donesem samo bi morao nesto da mi kazes u skorije vreme da narucim odavde jer magacini tamo zatvaraju za godisnje odmore jos malo ako neki vec nisu.Vlada 063319224 pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

viljuske su ti tradicionalne jel,43-trojka su,to je unutrtasnja dimenzija.idem za italiju za nekih 10 dana,ako te zanima,mogu da ti donesem samo bi morao nesto da mi kazes u skorije vreme da narucim odavde jer magacini tamo zatvaraju za godisnje odmore jos malo ako neki vec nisu.Vlada 063319224 pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Prijatelji da ne otvaram novu temu i ja trebam da zamenim semeringe na viljusci iscurelo mi je ulje pa lupka preko rupa i nervira me strasno. U pitanju je suzuki GSX-r 600 K2 da li neko zna dimenziju semeringa koja ide kod mene, i koje se ulje koristi za to ? Naravno i kolicina ulja posto to nikada nisam menjao. Hvala

 

Semering ti je izgleda 45x57x11 (za 2002 godiste). Evo ti ispod link gde sam nasao dimenzije, i gde trayim i ya svoj motor. Pretrayi malo kataloge i s leva, ili na desnoj strani ekrana odaberi tacno svoj motor, ako sam ja pogresio. Imas tu sifre za sve zive delove.

 

http://www.motomike.eu/vertus/category/10202000000/vehicle/52444

 

Koristite ovaj link, vec vise puta sam ga ovde postavljao, jako je koristan jer poseduje sifre za gomile delova za sve zive tipove motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja