Jump to content

Moto Zajednica

zensko stene staforda

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

zuto-belo staro 2,5-3 meseca

jaoooo super ja imam muskog ima 4 meseca b as bi mu dobrodosla jedna zenkica,ajde da vidim na slici kakva je,a care sto poklanjas jel joj sve ok??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

zuto-belo staro 2,5-3 meseca

 

Ako vec moras da se odreknes ljubimca, pokloni je nekom detetu.

Na taj nacin ces usreciti neko dete, a istovremeno i resiti svoj problem.

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Dobro to jeste ali geni su geni. Moj pas je po prirodi miroljubiv i mozda najbolji pas sa decom (zlatni retriver)

Dok opet sa druge strane moj burazer ima miroljubivog pit bula :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Psa sam poklanjo samo zbog toga sto sam ga dobio u uzvrat za parenje pa licno meni nemoze da koristi za parenje sa mojim. Nisam hteo da ga dajem deci posto to nije igracka,bilo bi im kako u vecini slucajeva zanimljivo prve dve nedelje i posle bi bilo zanemareno.U svakom slucaju pas je otisao u ruke jedne starije gospodje kojoj je nedavno uginula njena zenka (od starosti)i znam da ce tamo ziveti ko bubreg u loju

post-757-0-87623500-1305703329_thumb.jpg

post-757-0-78240300-1305703416_thumb.jpg

post-757-0-62624700-1305703573_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Psa sam poklanjo samo zbog toga sto sam ga dobio u uzvrat za parenje pa licno meni nemoze da koristi za parenje sa mojim. Nisam hteo da ga dajem deci posto to nije igracka,bilo bi im kako u vecini slucajeva zanimljivo prve dve nedelje i posle bi bilo zanemareno.U svakom slucaju pas je otisao u ruke jedne starije gospodje kojoj je nedavno uginula njena zenka (od starosti)i znam da ce tamo ziveti ko bubreg u loju

jaoo brate mili ala je lepa kao lutka secer mali,e je..m ti bas mi krivo sad,aj ako se baba predomisli cimni :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam imao jednog AST-a i bio je celog života super prema deci, nijedan incident nije napravio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Dobro to jeste ali geni su geni. Moj pas je po prirodi miroljubiv i mozda najbolji pas sa decom (zlatni retriver)

Dok opet sa druge strane moj burazer ima miroljubivog pit bula :takoje:

 

Ja imam retriverku koja je agresivna prema nekim psima (nemacki ovcari, rotvajleri, mastifi...). Sa jednim nemackim ovcarom se potukla i ujela ga za vrat. Od malena je takva, sa 3 meseca je skakala za vrat rotvajlerici od drugara sa kojom se igra koja je tada imala 7 meseci i bila je 3 puta veca od nje.

Inace, imao sam rotvajlera muzjaka koji je bio plasljiviji i mirniji od nje.

 

Moja najbolja drugarica ima zenkicu bul terijera koja je nevidjena maza. Istina, ljubomorna je na druge pse, ali i to je normalno...

 

PS

 

Stafordica je preslatka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

upravo tako Kypck, inace po statisitici pit bull i AMSTAF su pri dnu liste ujeda od strane psa. Tako da genetika ne pije vodu kao razlog, njihov jedini problem je sto kad ugrizu ostavljaju vece posledice od nekih drugih rasa kao retriver.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Ma sve je do vlasnika...pas oseti sta oseca vlasnik i to je to. Gledao sam nekakvu emisiju dogs 101 i kazu da je retriver valjda 2. po broju ujeda!? :neznam:

 

Opet sa stafordima, pitovima, bulovima...treba samo cvrsto ako pokazu neke znake agresije...i naravno pruziti im istrcavanje, jer to obozavaju.

 

Preslatka je mala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Pile, kad ćeš opet imati neko štene staforda? Mene bi interesovao klinac neki crno-bijeli... Hvala.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Pile, kad ćeš opet imati neko štene staforda? Mene bi interesovao klinac neki crno-bijeli... Hvala.

 

Pozdrav.

 

Djole

druze ovo je jako jako retka prilika da ce ti neko pokloniti ovako lepog staforda,prosto sam se zabezekno kad sam procitao al dobro sreca pa ima ljudi kao sto je kolega sa foruma,nemas ga ispod ajd recimo 50 evra,ima al malo falican noge krive itd ili stariji ofucan,znaci skupi love malo i uzmi lepog psa,ja sam mog kretena :lol:(tepam mu)platio 80 bez papira sta ce mi jer nisam u tom fazonu a verujem da bi bilo nesto od njega da ga vodim,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Psa sam poklanjo samo zbog toga sto sam ga dobio u uzvrat za parenje pa licno meni nemoze da koristi za parenje sa mojim. Nisam hteo da ga dajem deci posto to nije igracka,bilo bi im kako u vecini slucajeva zanimljivo prve dve nedelje i posle bi bilo zanemareno.U svakom slucaju pas je otisao u ruke jedne starije gospodje kojoj je nedavno uginula njena zenka (od starosti)i znam da ce tamo ziveti ko bubreg u loju

svaka cast na humanosti :takoje: ,neko je nebi dao ispod 80 evra garant

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Znaci da retriver nije ni 15 po broju ujeda mogu da secem desnu ruku.

Prvi je Koker Spanijel pa onda gomila terijera i pekinezera i drugih malih pasa.

Retriveri imaju takozvani mekani hvat jer donose ptice tako da nisu za ujedanje.

 

 

Ali opet ni koker ni pekinezer iako najcesce ujedaju ne mogu da naprave stetu kao agresivan pit ili staford,mada to je opet problem do nasih DIZELASA koji tako i dresiraju pse.

http://www.youtube.com/watch?v=s-3FW8v40GQ&feature=player_embedded

 

 

PS: Kucence je prelepo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Pile, kad ćeš opet imati neko štene staforda? Mene bi interesovao klinac neki crno-bijeli... Hvala.

 

Pozdrav.

 

Djole

druze ovo je jako jako retka prilika da ce ti neko pokloniti ovako lepog staforda,prosto sam se zabezekno kad sam procitao al dobro sreca pa ima ljudi kao sto je kolega sa foruma,nemas ga ispod ajd recimo 50 evra,ima al malo falican noge krive itd ili stariji ofucan,znaci skupi love malo i uzmi lepog psa,ja sam mog kretena :lol:(tepam mu)platio 80 bez papira sta ce mi jer nisam u tom fazonu a verujem da bi bilo nesto od njega da ga vodim,pozdrav

 

Druže, i mislio sam da kupim kucu...

 

E, sad, zašto AST? Prošle godine smo šetali malo uveče po Kalemegdanu draga (ima kuče, toskanskog ptičara) i ja (nemam kuče, a stari je prošle godine nabavio malinoa štene, koji će da bude telence), i u šetnji naiđemo na djevojčicu koja šeta - mališu AST-a zvanog Radoš! E tu sam se ja raspekmezio na kučence, a mališa sladak do Boga i nazad. I od tada ja ne mogu da prestanem da mislim ni na jedno drugo kuče osim na AST-a. On mali, šape za njegovu veličinu prevelike, a tako veselo kuče i slatko da sam se oduševio. Kako reče došao je iz Zrenjanina ili bliže okoline...

 

Eto... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Znaci da retriver nije ni 15 po broju ujeda mogu da secem desnu ruku.

Prvi je Koker Spanijel pa onda gomila terijera i pekinezera i drugih malih pasa.

Retriveri imaju takozvani mekani hvat jer donose ptice tako da nisu za ujedanje.

 

 

Ali opet ni koker ni pekinezer iako najcesce ujedaju ne mogu da naprave stetu kao agresivan pit ili staford,mada to je opet problem do nasih DIZELASA koji tako i dresiraju pse.

http://www.youtube.com/watch?v=s-3FW8v40GQ&feature=player_embedded

 

 

PS: Kucence je prelepo :zdravo:

 

Taj "mekani hvat" ili "soft mouth" znaci da ima visak koze oko njuske i da moze da kontrolise stisak - da u zubima nosi pticu iz lova ili recimo par zivih jaja i da ih ne osteti. To ne znaci da ne moze da ugrize, nego samo da ima kontrolu stiska. Moja retriverka moze da nosi i ziva jaja a moze i da visi na kanapu koji drzi u zubima. Naravno, imaju dosta slabiji ugriz koji zavisi od misica vilice i naravno ne mogu da se porede sa AST ili rotovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

AST које знам имају јако добру нарав и баш их волим! Недавно смо урадили мајице за екипу љубитеља стафорда! :)

 

htgwg6.jpg

2s8spjl.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Znaci da retriver nije ni 15 po broju ujeda mogu da secem desnu ruku.

Prvi je Koker Spanijel pa onda gomila terijera i pekinezera i drugih malih pasa.

Retriveri imaju takozvani mekani hvat jer donose ptice tako da nisu za ujedanje.

 

 

Ali opet ni koker ni pekinezer iako najcesce ujedaju ne mogu da naprave stetu kao agresivan pit ili staford,mada to je opet problem do nasih DIZELASA koji tako i dresiraju pse.

http://www.youtube.c...player_embedded

 

 

PS: Kucence je prelepo :zdravo:

 

Moj Cole sada ima dobar oziljak od "mekanog hvata" ispod levog oka jer ga je pre 3 dana napao komsijski retriver. Da nisam bio u blizini mislim da bi mi udavio psa.

Cole je inace sar pei star 8 meseci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nisam ni rekao da ne umeju da ujedu, samo da to ne rade. I moj se bije sa Jazavicarom kojeg imam u dvoristu, pogotovu kad mu krade hranu. Ali na coveka nikad nisam video da je bio agresivan. Dok Jazavicara sam video da bide agresivan i prema deci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja