Jump to content

Moto Zajednica

Ns Riders 18-ti moto skup

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozivamo sve bajkere,ljubitelje dobre svirke,'ladnog piva na 18-ti moto skup Ns Riders-a! Lokacija je Ns Riders Carda! 27-28-29.05.2011

3 dana ludog provoda! muzicari.gif2BJB6.gif2BJB4.gif

 

Ulaz je simbolican 200din po co'eku!

post-17715-0-94431400-1305196328_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

poznajem mesto,extra izgleda a evo jos malo informacija ako nekog zanima,udaljenost od grada je 8 km a kad se prodje rumenka mislim da je oko 2 km,savrseno je za kampovanje sa umerenom hladovinom a ima i drveni mol sa skakaonicom pa ko voli nek izvoli u vodu,prilaz je dobar a najavljuju od cetvrtka prilicno suncano vrema tako da se vidimo tamo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

evo jos nekih informacija do kojih sam dosao,cena ulaza za sve dane je 200 din,ima dva defilea u petak do futoga na ladno pivce a u subotu u novi sad do g-paba takodje na po koje ladno ili ko sta voli,svirka naravno oba dana za petak sam cuo da je jedan od bendova tribute bjelo dugme bend a za subotu dobri stari balkan i kraljevski apartman nisam bas sto posto siguran u ove informacije ali bi trebalo da je to

to otprilike

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

cujem da ce na skupu biti potpisivana neka peticija u vezi registracija koju organizuje savez motociklista,ako neko zna nesto detaljnije nek javi,,svaka inicijativa u tom pravcu je dobra i podrzavam,pozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Pan european 1300

Novosadski moto susret a iza Rumenke,ne razumen da od tolikog Novog Sada bas tamo mora da bude.Razumem da je mozda lepa lokacija ali da svake godine bude na drugom mestu,to stvarno ne razumem,a pogotovo prosli moto susret i lokacija kao na nekom otpadu.U cemu je vic, da novosadski susret od nekada najboljeg sada gotovo bude prosecan,jel su mozda u pitanju sponzori ili organizatori.Iako sam odavde mislim da je ovo sramota za Novi Sad.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Novosadski moto susret a iza Rumenke,ne razumen da od tolikog Novog Sada bas tamo mora da bude.Razumem da je mozda lepa lokacija ali da svake godine bude na drugom mestu,to stvarno ne razumem,a pogotovo prosli moto susret i lokacija kao na nekom otpadu.U cemu je vic, da novosadski susret od nekada najboljeg sada gotovo bude prosecan,jel su mozda u pitanju sponzori ili organizatori.Iako sam odavde mislim da je ovo sramota za Novi Sad.

Nemaju neki zarade od toga kao pre pa onda nema ni moto skupa valjda si skontao do sad to :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Ja cekam da se vrati u Kamenicki park...

Tamo je bilo najlepse i prvi su se tamo odrzavali ali tamo bas ne mozes da iskontrolises ulaznice a to je sad naj vaznije

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Ja cekam da se vrati u Kamenicki park...

Tamo je bilo najlepse i prvi su se tamo odrzavali ali tamo bas ne mozes da iskontrolises ulaznice a to je sad naj vaznije

 

Ne znam koji je pravi razlog, ali u kameničkom parku je sad strožiji režim, mislim da se i ne sme ući motorom, kolima i sl. Nacionalni park, priroda i ta priča. Pitanje je li moguće izboksovati da se odobri za moto skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Ja cekam da se vrati u Kamenicki park...

Tamo je bilo najlepse i prvi su se tamo odrzavali ali tamo bas ne mozes da iskontrolises ulaznice a to je sad naj vaznije

 

Ne znam koji je pravi razlog, ali u kameničkom parku je sad strožiji režim, mislim da se i ne sme ući motorom, kolima i sl. Nacionalni park, priroda i ta priča. Pitanje je li moguće izboksovati da se odobri za moto skup.

Sto se tice prirode to nije razlog bila je priroda i nacionalni park i pre dvadeset i vise godina to je sve izmisljeno u nazad par godina recimo sad za 1.maj si mogao da udjes i kampujes ali platis 400din onda nije ni nacionalni park ni priroda kad se uzimaju pare

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Pan european 1300

Ja cekam da se vrati u Kamenicki park...

Tamo je bilo najlepse i prvi su se tamo odrzavali ali tamo bas ne mozes da iskontrolises ulaznice a to je sad naj vaznije

 

Ne znam koji je pravi razlog, ali u kameničkom parku je sad strožiji režim, mislim da se i ne sme ući motorom, kolima i sl. Nacionalni park, priroda i ta priča. Pitanje je li moguće izboksovati da se odobri za moto skup.

Sto se tice prirode to nije razlog bila je priroda i nacionalni park i pre dvadeset i vise godina to je sve izmisljeno u nazad par godina recimo sad za 1.maj si mogao da udjes i kampujes ali platis 400din onda nije ni nacionalni park ni priroda kad se uzimaju pare

E,vala bas tako.Kad je kes u pitanju sve se zaboravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Backi Petrovac, Vojvodina
  • Motocikl: Tomos Automatic A35-S / Kawasaki ZZR600

Mozda je glupo pitanje ali dali ima tu neki TV nek ja odgledam Manchester U. - Barcelona u 20:45 a posle da se zezamo ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Vraćam se ja iz Sombora danas .. Petrovac.. pa pored skupa, gledam i ne verujem. Drotovi stali na skretanje ka moto skupu i nišane laserom po jadnim motorašima i samo ih slažu, pa jel moguće da su toliki skotovi da moraju da upropaste svaki skup :grr: a kao šlag na tortu, čujem da je marsovac vijao lika sve do skupa, tamo ga spopao u kampu i napisao prijavu pred svima, zato što čovek nije imao tablicu iako mu je registrovan motor i pokazao mu papire... užas! :ljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Vraćam se ja iz Sombora danas .. Petrovac.. pa pored skupa, gledam i ne verujem. Drotovi stali na skretanje ka moto skupu i nišane laserom po jadnim motorašima i samo ih slažu, pa jel moguće da su toliki skotovi da moraju da upropaste svaki skup :grr: a kao šlag na tortu, čujem da je marsovac vijao lika sve do skupa, tamo ga spopao u kampu i napisao prijavu pred svima, zato što čovek nije imao tablicu iako mu je registrovan motor i pokazao mu papire... užas! :ljut:

I ja sam cuo da maltretiraju P.......e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Sta reci... :zbunjen: Stotinak metara pre raskrsnice(skretanja za most preko kanala DTD odnosno do moto skupa) na glavnom putu postoji znak i ogranicenje na 60 km/h pa vodite racuna jer ne da nišane....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

vratio se jutros oko 3,sta da kazem ljudi su se potrudili domacinski sveka cast ako i danas bude kao juce bice to jedan od biljih skupova ove god,....samo ona policija kod mosta....hm mogli bi nekog i da propuste ali dobro i oni ljudi rede svoj posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja