Jump to content

Moto Zajednica

GSXR 600 K7 F1 GRESKA

Recommended Posts

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Imam problema sa gsxr 600k7 motor je presao 12000km i odjednom je poceo da mi izbacuje F1 gresku kod temparature i sija cevena lampica. Zna li neko o cemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nino, 81 postova
  • Lokacija: On Road
  • Motocikl: ZX6R

Jesi li siguran da je f1, trebalo bi da je to "FI" , fuel injection, verovatno ima nekih manjih problema sa ubrizgavanjem goriva, a mozda treba i lambda sonda da se menja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Javi mi se na PM da ti objasnim kako da ocitas gresku.

 

K6-K7 serija ima par bubica oko kojih hoce da alarmira FI greske, ali nista strasno uglavnom. ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Imas uputstvo i moj broj na PM.

 

SVE STO NISI 100% SIGURAN PITAJ!!! Cackanje oko ECU je delikatna stvar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR1000RR

Imam isti problem na gsxr600 k5, samo sto motor jedva ide i nece da pretera preko 9000 obrtaja (pritom ne trokira). Desi se da kad ga ugasim i ponovo upalim ne ocita nikakvu gresku i pocne lepo da ide, pa odjednom upali lampicu i FI i prestane da prima lepo gas, pa onda lepo prima opet a greska i dalje stoji.... Poslednji put kad sam ga vozio sve je radilo kako treba i jutros kad sam ga upalio poceo je da zeza ( stajao je ovih poslednjih 10ak dana napolju na kisi ), pa mi je prvo palo na pamet da nije brava ili neki kontakt glupavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Imam isti problem na gsxr600 k5, samo sto motor jedva ide i nece da pretera preko 9000 obrtaja (pritom ne trokira). Desi se da kad ga ugasim i ponovo upalim ne ocita nikakvu gresku i pocne lepo da ide, pa odjednom upali lampicu i FI i prestane da prima lepo gas, pa onda lepo prima opet a greska i dalje stoji.... Poslednji put kad sam ga vozio sve je radilo kako treba i jutros kad sam ga upalio poceo je da zeza ( stajao je ovih poslednjih 10ak dana napolju na kisi ), pa mi je prvo palo na pamet da nije brava ili neki kontakt glupavi.

 

Imash PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: pancevo
  • Motocikl: suzuki gsxr 600 k2,honda cbf 1000abs

i ja imam isti problem suzuki k2 600 f1 ili fi na oko 5 hiljada obrtaja ima knedlu cistio sam pumpu dizne zamenio svecice ali isto nista se nemenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: pancevo
  • Motocikl: suzuki gsxr 600 k2,honda cbf 1000abs

Ajde ako neko zna tacno kako da se ocita greska i sta znaci taj kod nakon ocitavanja neka pomogne ili bar preporuci pravi servis gde bi mogli da mi srede to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja