Jump to content

Moto Zajednica

Moj pegaso na prodaju

Recommended Posts

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

evo ovako, prodajem moju apriliu pegaso 650. godište 1992, prešao 47800km trenutno. motor je 2003. godine uvežen iz švajcarske. motor je estetski preradjen i lep je ko lutka :D ima led stop svetlo sa integrisanim migavcima i prednje migavce na retrovizorima i tako neke gluposti. pre oko 500-600km mu je uradjeno sledeće: promenjeno ulje i filter (sipano Bel-Ray Thumper Racing), novi filter goriva, zamenjen antifriz, zamenjeno kočiono ulje, stavljeni novi semerinzi na vodenoj pumpi, stavljeni nov lanac DID (i to zlatni :D ) i JT lančanici. motor ima dunlop trailmax gume u odličnom stanju. motor ima fabričke brembo kočnice i USD prednju viljušku. takođe, tablica je ispod repa tako da nema cimanja zbog kamera po gradu i tih gluposti (nije zalepljena onako da te smara marsovac već lepo stavljena gospodski :aha: )

 

na motoru su izvedene neki električni upgrejdovi o kojima možete čitati na aprilia forumu ali ono što je postignuto je da motor puni 14V u leru kao i na 5000 obrtaja (što je preko 120km/h na motoru). znači nemojte te priče aprilia i struja :D na motoru je takođe stavljen merač napona punjenja akumulatora pored kontrolne table (veoma pedantno :D ) regler je takođe premešten i na njega je stavljen mali ventilator za bolje hlađenje. ovaj pegaso je generacija 1992-1995 sa boljim rešenjem za dihtung glave odnosno hlađenje tako da se pucanje dihtunga kod ovog modela ne dešava.

 

motor pali iz cuga i radi odlično. ništa mu ne fali, potpisujem. sve što je pravilo problem sam javno izneo na forumu. motor prodajem jer bi da kupim nešto jače da mogu da se komotnije vozim sa svojom mladom suprugom :D

 

ove slike imam trenutno na kompu, staviću još ukoliko bude potrebno. motor je regitrovan do jula, znači što se kaže sedi i vozi. cena 1500 evra i ne verujem da će ići niže jer na motoru nema ništa da se radi a ja trenutno nemam pare da dodam za drugi motor tako da opušteno :jee:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

da :) ima dva otvorena auspuha, čuje se kao helihopter. uslikaću još fotka ovih dana pa ću ih staviti. stavljam iridijumsku svećicu i zadnji nosac kofera (jericho javi mi se :D ) tako da i to ide uz motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

pošto registracija ističe za oko mesec dana, cena do tada 1350 evra.

 

inače, očišćeni su karburatori i naštelovani - potrošnja na otvorenom do 100 na sat malo preko 4,5 litre. malo jačom vožnjom, potrošnja 5,5 litre. takođe naštelovani i ventili, zategnut lanac u mašini i španer. motor sada ima 49000km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

covecee, strasno dobro izgleda! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Sve pohvale za motor,pokazao se dobar na off-u na Kepijadi.Pozdrav za Bajoneta,Sumsku neman :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Opa,bracni paru sta je sledece,jel se to smesi super tenere a?

Inace sve pohvale za izgled i zvuk motora, srecno sa prodajom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Opa,bracni paru sta je sledece,jel se to smesi super tenere a?

Inace sve pohvale za izgled i zvuk motora, srecno sa prodajom...

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

ajde ljudi, zbog registracije koja ističe za 2-3 nedelje, možemo da se dogovorimo..dajte neku cenu pa da vidimo jel može da prođe :) danas je sve moguće... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

sledećih 10 dana cena 1200 evra. ako ni to ne uspe, ne gine mi registracija i onda ću ga prodati sledeće sezone..ili ću ga pokloniti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

ma imaš motora kolko hoćeš, nije teško naći :D više želim da ga prodam dok mi ne istekne registracija jer je greota da stoji motor tokom leta a ako puknem za registraciju neću ga ni prodavati ove sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Ljudi,kupujte motor,odlican primerak i siguran sam da ce kupac biti zadovoljan kupovinom...Pozdrav za Bajoneta -sumsku neman i za njegovu zenu Olju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Evo da pomognemo čoveku. Moj drugar je zainteresovan, ali dolazi sa puta za par dana. Ako ne ode do tada, eto nas da se dogovaramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja