Jump to content

Moto Zajednica

sprint grizi 125

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Sta mislite o ovom skuteru. Da li ga ima neko. Koliko mislite da vredi ovaj skuter star godinu dana. Kupljen je u Metrou za 700 evra.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Kupio. Da li moze da se omeksaju zadnji amortizeri jer kao da ih nema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Nije los, ima duple amortizere pozadi, zadnji disk...sasvim solidan. Jedino sto sam cuo za te iz Metroa, da su dugo stajali kao eksponati po radnjama po Srbiji, pa su preneti u Metro. Koliko te je izasao, ako nije tajna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara
  • Motocikl: Sprint grizzy 125

Ja takodje vozim Sprinta i zadovoljan sam sa njim.Dobro jeste malo tvrd sto ti kazes ali je jako dobra skuter.Nemam nikakvih zamerki samo redovno servisiranje i sve ce biti u redu kazu da je mehanicki jako dobar da moze dugo da se vozi i da traje samo ako se redovno servisira.Neces se pokajati sa njim zelim ti lepe kilometre sa njim.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Za sada je izdrzao voznju od dva puta po 130 km. Ima li negde neki manual ili nesto slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Mislio sam na servis manual (servisno uputstvo). Gde da ga servisiram u Beogradu na 1000km i da li treba da uopste idem na servis ili sam da ga uradim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Istice garancija za 10 dana. Presao blizu 1000 km Sta se radi na servisu na 1000 km. Treba mi savet da li da odem u servis ili sam da zamenim sta treba. Interesuje me da li i kod vas koji imate ovaj skuter kada se polazi malo trese dok ne krene. Da nije lamela u pitanju.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara
  • Motocikl: Sprint grizzy 125

Pa menjaju ti ulje u motoru svecicu meni su usput smanjili ler gas i kontrola ulja u locnicama...Pa malo zatrese bas malo....ali ne uvek...a za servis vec ako ti istice garancija mozes i sam ako hoces ali ja ga odvezem i oni odrade ne znam kako ti je volja za servis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Aha :D...Ja sam servis kod njih onaj nulti i na 1000km http://www.motoprogram.com/...a ne znam da li mozes sam ako ti je motor jos u garanciji mislim da ne bi trebao...jer bi mogao izgubiti garanciju pitaj njih....ili se raspitaj... ;)

 

Ja sam isao kod njih, i sada idalje idem kod njih. Sasvim korektan servis...

 

Ok, imao bih par zamerki, ali nista strasno. Stvarno se trude da svaki put budem zadovoljan i zato se vracam opet (i za Suzukijem).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja