Jump to content

Moto Zajednica

Kragujevčani!(i okolina) hajde da se okupimo,upoznamo, i vozimo!

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

    Imam jedan predlog, ako naidje na razumevanje biće super. Naime, predlažem da se mi sa područja kragujevca nekako upoznamo a ne samo da čitamo i pratimo tudje izveštaje sa putovanja, izleta itd. kao prvo bih odredio neki datum kada bi se našli, upoznali i krenuli u neku kraću vožnju ali po svim pravilima vožnje motora u koloni -vodja napred-ostali iza njega-razmak-... , nikako ludovanje,  recimo napr. Oplenac, Borač, Vrnjačka banja,Arandjelovac i Garaško jezero... Naravno ovde bi pozvao sve koji žele tako nešto i koji mogu tako nešto i čiji motori mogu tako nešto(125cm3 i više).  Nemam ništa protiv motora manje kubilaže, svi smo mi počeli na takvim motorima ali budimo realni kako održati kolonu od recimo "hiljadarki" i 50cm3.

    Naravno, može neko reći to sve može što predlažeš možeš uraditi na moto skupu. naravno možeš, ali prvo, nikome ne piše na čelu da je član ovog foruma da bi mu neko prišao i upoznao, drugo, ima bikera koji ne idu na skupove a opet se voze i vole da se voze u društvu drugih bikera, treće, tu na lokalnom nivou svako svakog zna odn zna nekog to toga zna i onda nema greške, itd.

 

    Razmislite o tome, predlozi,  sugestije i saveti su uvek dobrodošli. Otvaram ovu temu a Vi ako ste zainteresovani slobodno predložite datum, mesto, i mesto izleta.

 

    Naravno ovo nije usko lokalno svi koji su zainteresovani iz bilo kojih drugih gradova nek se jave bilo savetom, učešćem u forumu ili učesćem u samom skupu odnosno druženju.

  veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Odlicna ideja, i ako se dogovorite (u sta se ja necu mesati) sacekacu vas u Topoli pa idemo zajedno do jezera. Yes!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Lepo je to sto hoces da se okupite i druzite  :)

evo juce smo se mi iz Krusevca i okoline okupili u jedan sumarski dom bilo nas je 40 motora, zaklali i ispekli prase i jagnje i bilo je extra druzenje cak smo i na kraju napravili defile do jezera i nazad  :)

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

blago vama! u tome jeste fora, druženje, vožnja i motori pre svega. imate neke slike sa tog dogadjaja, okači ih, pa možda nekome se upali lampica da to i nije loša ideja, da malo izadju iz grada, a ne samo da se voze od kafića do kafića!?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Karlovac/Zagreb

U nedjelju smo dr.chala i ja (Strom i BMW GS sa Zg tablicama) na autoputu negdje oko Kragujevca prestigli Africu sa KG tablicama. Netko sa foruma? Ako je, pozdrav!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Potpuno se slazem sa ovom idejom. Ja uopste ne volim da se vozim po gradu tako da bi mi ovo bas odgovaralo. Kako ja nisam iz Kg-a (ali tu sam trenutno) ne poznajem bas lokalne motoriste, tako da se uglavnom vozim sam. A i nemam nesto bas pozitivna misljenja o mladim motoristima u Kg-u koje sam upoznao ( "frajeri i mangupi"). Cast izuzecima.

A i pitanje koliko nas iz ovog dela Srbije ima na forumu.

Da ne bude da unosim razdor ;). Ja sam uvek za bilo kakvo druzenje. Ako treba bilo kakva pomoc, tu sam.

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

ima dosta istine u tome sto si napiasao, ali zato da pokušamo nešto da napravimo i svako da dovede još po nekog i ideja može da uspe. ja sam se recimo u nedelju provozao u nedelju do Oplenca, Topola, stavio druga na mesto suvozača, u Kragujevcu gori asfalt, a na Oplencu, sigurno 7-8°C manje, debela hladovina ispod stoletnih stabala, hladno piće, i opet lagana vožnjica Šumadijom. računamo na tebe!

ne znam koliko ima naforumu iz kg, ali ovo je i način da utvrdimo. ovo "KG" ne uzimajte skroz teritorijalno usko. Šta je za motor +/-50km!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Mogu ja da pozovem 2-3 drugara, ali ne garantujem za njih. Moj br. je 064 183 16 46. Pa kada nesto isplanirate, zvrcnite. Pa ako i ne isplanirate zvrcnite da se upoznamo.

Samo znam da Vladamir voli brzu voznju, pa ne znam da li cu moci da ga pratim  ;).

Cesto prolazim kroz ili pored Batocine, pa zovem 063618434.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Mogu ja da pozovem 2-3 drugara, ali ne garantujem za njih. Moj br. je 064 183 16 46. Pa kada nesto isplanirate, zvrcnite. Pa ako i ne isplanirate zvrcnite da se upoznamo.

[glow=red,2,300]Samo znam da Vladamir voli brzu voznju, pa ne znam da li cu moci da ga pratim[/glow]  ;).

Cesto prolazim kroz ili pored Batocine, pa zovem.

 

Znao sam da ce los glas poceti da me bije  :'(  Sve sam brzi ovih dana  ::) izgleda da mi lamela zbog toga proklizava malo od nocas, mada nisam siguran  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

ok.

pošto je ova tema počela kao "kragujevčani" predlažem da to bude  u nedelju 15.jula 2007 da se nadjemo negde u gradu KG i posle upoznavanja krenemo u vožnju( sem u slučaju lošeg vremena). to bi bio prvi skup a kasnije ne mora uopšte da bude vezan za kg.

  ako neko ima neki predlog destinacije neka predloži.

mislim da je najbolje da svi dogovori idu preko foruma, javno, da može svako da se priključi ko je voljan, ali zbog toga bi i trebalo temu održati u životu pa makar i ništa ne bilo od tog skupa, do nekog sledećeg pokušaja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

ok.

pošto je ova tema počela kao "kragujevčani" predlažem da to bude  u nedelju 15.jula 2007 da se nadjemo negde u gradu KG i posle upoznavanja krenemo u vožnju( sem u slučaju lošeg vremena). to bi bio prvi skup a kasnije ne mora uopšte da bude vezan za kg.

  ako neko ima neki predlog destinacije neka predloži.

mislim da je najbolje da svi dogovori idu preko foruma, javno, da može svako da se priključi ko je voljan, ali zbog toga bi i trebalo temu održati u životu pa makar i ništa ne bilo od tog skupa, do nekog sledećeg pokušaja. 

Moze,javite na tel. ili PP i eto mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Ok i ja sam za vožnju bez obzira na to što nisam iz KG, vi se organizujte i izbaci te na forum, pa eto Lalajka, Kamikaze i mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Da, da pripreme. Ako uopste budem mogao da sipam benzin. U nedelju izgubih kljuceve  >:(. Imam rezervni ali ne otvara rezervoar. Kolega da taj rezervni malo "dotera", sada nece ni da pali  >:(  :(. Idem da razvaljujem. A ako nista, flasa i crevo.

Hajde dajte predloge gde cemo.

Vladimir je meni predlozio jednu turu. Prihvatljiva je ali neka on napise detalje.

Vladimire?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

tu sam i ja! u subotu  idem na  koncert R. Stones-e, ali ujutru sam spreman za voznju. da se dogovorimo samo kad i gde da se okupimo i gde idemo. predlazem i da konacan dogovor bude u subotu pre podne  napr do 14h, naravno da uzmemo  u obzir vremensku  prognozu za taj dan.

imate neki predlog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja