Jump to content

Moto Zajednica

Eo red je da se predstavim!

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova

Mislim da bi bio red da se predstavim poshto sam  banuo ovde na forum i za 1h napisao 5,6 posta i otvorio 2,3 teme, pa ovako:

Zovem se Nedja 16 dina, imao 2 skutera do sad, ovaj zadnji gledam ili da popravim ili da prodam poshto sam iamao sudar sa kolima ja malo brzo a on mi preshao u krivini na moju stranu, pre toga sam jbg imao josh jedan udes, preti me nesreca oba puta sam krivio viljusku. Taj drugi je bio pre 3,4 godine imao sam oko 12 godina, vracao sam se po nekom pljusku sa bazena, regionalnim putem, i nishta, a kada sam doshao u svoju ulicu koja je bila suva, pametni komsija racunao padala  kisa, nedelja popodne, i choek okretao kola na sred ulice, mene i pored sviranja i dranja nije ni chuo ni video, josh ko da mi se namestio poshto sam ja ishao normalno mojom stranom on bio poprecno u drugoj i samo krenuo u rikverc i ja bam u njegov zadnji tocak, iz cista mira tako.

Tada sam na viljusku cekao mesec dana a sada vecd evo 7,8 meseci, jbg nije isti motor.

Eo vishe da vas ne smaram, zeleo sam ovo da postavim ovde, nadam se da mi necete i vi reci kao i ostali da sam budala shto sam i posle prvog udesa seo opet!

Pozdrav

P.S. Zaboravih da kazem da sam iz Pozarevca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Dobrodosao!!!

Nisi budala a ako jesi ja sam jos veca :) :) prosle godine sam 5-6 puta strugao asfalt :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: italija-srbija (homolje)
  • Motocikl: SUZUKI VL 1500 LC INTRUDER

zdravo, vidim bas si srecan sa tim skuterima sto ne prodas oba pa kad se malo saberes kupis neki drugi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Kao prvo pozdrav svim bikerima i dosta sigurne vožnje i pređenih kilometara i naravno dobrog druženja.

Ja sam iz Doboja, imam skuter i Hondu 600, volim putovati, družiti se i upoznavati nove ljude kakvi god da bili.

Poznajem vrlo dobro oba dobojska kluba, tj.članove oba kluba i sa većinom se družim i bez obzira na sve volim iskrenost u svakom razgovoru i komentarima.

Pozdrav za sve članove foruma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Hvala svima na dobrodoslici, viljuska je po svemu sudeci nadjena, pa tako izgleda ipak zbog nekih novih okolnosti a i zbog toga shto sam je nashao necu prodavati motor, i uzeti novi, vec ce to sacekati neku godinu, ali ipak sve ostaje otvoreno.

Josh jednom hvala svima na dobrodoslici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja