Jump to content

Moto Zajednica

Ispravljanje usd viljuske

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Pitanje za one koji su tako nesto radili ili imaju iskustva.

Evo postavljam sliku i interesuje me da li se ovo moze ispraviti i koliko bi to moglo da kosta? Malo je kriva samo ova desna, ostalo neosteceno.

 

 

 

post-9249-0-48629000-1300884475_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ma nasao sam ove po dosta niskoj ceni, prodavac je rekao da nije mnogo kriv pa reko ako se isplati.. jer stapovi skupi ko djavo a opet mozda su i ti ispravljani...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

izvini druze ali koliko ja vidim na slici OBA stapa su kriva ;),izvini ako gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova

Ma nasao sam ove po dosta niskoj ceni, prodavac je rekao da nije mnogo kriv pa reko ako se isplati.. jer stapovi skupi ko djavo a opet mozda su i ti ispravljani...

 

Prodavac je rekao : Nije mnogo kriv .... ! 1lol.gif

 

Druze ako hoces da ozbiljno rizikujes svoju sigurnost tokom voznje vozeci se sa (na) tim ispravljenim stapovima samo napred ,ali ja to ne bih uzimao ni za dz. !

Procunjaj malo okolo jer zaista ima pristojnih polovnih stapova po prihvatljivoj ceni uvek , ali je novo i originalno ipak uvek i najbolje !

Ps : Kazi tom prodavcu da znas (znam) jedan dobar otpad za otkup sekundarnih sirovina gde moze da dobije zaista fer cenu (na kilogram) za to krivo Smece ! jer TVOJA SIGURNOST TOKOM VOZNJE IPAK IMA MNOGO VECU CENU I IZNAD SVEGA JE !!!

 

Poz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Obicni stapovi se vrlo lako isprave i to je potpuno ok,ispravi se i nije nebezbedno.Prevrnuta se vrlo tesko ispravlja-ispravi se ali oce da glavi i to je vrlo neprijatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova

Koliko znam ona firma u Kraljevu(cini mi se da je u Kraljevu...90% sam siguran) ispravlja sa velikim uspehom i ramove i viljuske.....al da me ubijes nemogu da se setim kako se zove....a sto se tice obicnih stapova svaki drugi ili treci su ispravljani samo ljudi koji to voze i koji su kupili motor kao polovan to neznaju.E sad sto se tice stapova koje ti imas neznam...pitaj havarisanog dosta zna oko tih stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: NoviBeograd
  • Motocikl: BMW R45 Yamaha FZS 1000

Pitaj Dragana hoce li da radi, kaze skoro je operisan.

Majstor-gospodin sa ociglednim iskustvom, skoro mi ispravio korman.

Ne bi trebalo da je skupo kod njega, a cini mi se da je bilo na forumu da je generalno cena 30E po stapu, kod nekih majstora.

Beograd,telefon 0638070891

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Hvala na savetima. Kontam da nisu mnogo krivi pa reko mozda moze da se ispravi, po smesnoj su ceni.. Vozio sam na prvom motoru ispravljane stapove i nikakvih problema nisam imao, a ovo je nesto drugacije pa reko da pitam mozda je neko imao slicnog iskusva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Koliko znam ona firma u Kraljevu(cini mi se da je u Kraljevu...90% sam siguran) ispravlja sa velikim uspehom i ramove i viljuske.....al da me ubijes nemogu da se setim kako se zove....

Ne znam koliko si siguran, ali 100% si u pravu. ;) Majstor Babić - 036/5446069

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Ja sam uspesno ispravio jedan stap otprilike toliko kriv .. kostalo je 10e ... salje se klot stap bez cizme i svega ostalog ...ako nista ne resis ti se javi na PP da ti dam kontakt :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Uzeo sam od limenog viljusku i koliko vidim u dobrom je stanju. Nisam bas bio spreman da se kockam da porucim ove od preko.. Ipak je slika slika a realnost nesto trece. Hvala drugari na odgovorima! :zdravo::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Malo je starija tema, ali nekom ce sigurno koristiti.

 

Otprilike isto tako krivu viljusku (USD) sam ispravio kod coveka u Mitrovici za 2000 din! Mogu da nabavim broj telefona, mene je Farbach licno odveo do njega. Odradjeno kvalitetno i to za jedan dan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja