Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem kacigu AGV Mad Dog

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kaciga je L velicina,obim moje turbine na ramenima je 58cm,ali moze i za malo glavatije.Uz kacigu ide 2 vizira obican koji je dosta izguljen i crni koji sam kupio NOV prosle godine i on je oguljen na 2 mesta vidi se na slikama(jedno je veoma malo i skoro neprimetno-udarila neka velika buba i drugo je ova zakacka gde se podize vizir-valjda sam noktima to izgrebao).

Unutrasnjost moze da se vadi i pere.

 

Kontakt: 061/656-3-656 Milan Cena:100e

 

rzQYp_72140555.th.jpgyGJBg_56154209.th.jpgpiJQa_52485172.th.jpgchvRN_27484225.th.jpgcM2Ag_24258779.th.jpgF8abn_34839716.th.jpgMmoTA_74557500.th.jpg8zZlx_93947278.th.jpgS4MDY_54990265.th.jpgd8KsS_12188506.th.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Neznam cemu poredjenje,al nije ni bitno.Ali ako hoces da poredis sa tamo nekim sajtom,onda poredi do kraja http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Visier-AGV-K2/SubProducts/Visier-AGV-K2-0001

Sto po njima znaci kaciga(90e) + Vizir (60E) = 150e ja moju prodajem za 100e polovnu i nevidim sta ti tu nevalja? <_<

 

A vidis i sam da je to cena na nekom snizenju bila,prethodna cena je 200e :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Z 750

Novo je novo...uvek bilo i ostal. Da bi polovno otislo trebalo bi da bude povoljna cena! U svakom slucaju tebi sretna prodaja!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Novo je novo...uvek bilo i ostal. Da bi polovno otislo trebalo bi da bude povoljna cena! U svakom slucaju tebi sretna prodaja!

Ok,onda drugar put pod noge do prve prodavnice opreme,izbrojis susku i pazaris novo jer je novo novo,a netrazis po forumu gde su 88% polovne stvari :aha::goodluck:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Osvrnimo se malo na pravila prodavac svoju robu moze da ceni koliko hoce i to je njegovo a tebi ako se svidja pregovaraj za cenu ako ne bez komentarisanja i uporedjivanja cene jel je suludo pricati o ceni novih i polovnih stvari .

 

srecno sa prodajom,kaciga izgleda odlicno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Z 750

Namera nije bila nikog da vredjam niti bilo sta drugo! Izgleda se to tako protumacilo! Pustio sam link samo da se vidi koja je trenutna cena nove...dosta ljudi ovde svoje cene spusta isto kako se spustaju i kako idu akcije za nove proizvode. Sto ja vidim kako fer s njihove strane. i dalje stojim pri svom da polovno treba (sto nije uvek sluca) da bude povoljno u odnosu na novo, da bi se prodalo. I mislim da ce se svi sloziti sa tim.

 

p.s. Nemoj da se obazirete na znake uzvika, nije vkanje, nego eto, ide mi od ruke da ih uvek postavljam....svidja mi se! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nova cena kacige 800e,podlozna korekciji,zavisno od stanja nuklearki u Japanu i Gadafijevog raspolozenja,sve to indirektno utice na mene (radijacija je cudo) :jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Molim admine da se brise oglas,nije prodato i nije na prodaju vise,kolege su mi otvorile oci sto se tice prodaje. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja