Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Slicna prica kao kod mene, samo sto je meni iz jednog komada. Mislim da ovaj savijeni zavrsetak pravi zajebanciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Imas li crne felne? Imas. Dakle vazi :D. Bajk je za tih 5-6 godina produkcije imao samo kozmeticke izmene.

 

A sashac je i dalje ostao duzan info sa cega je iskoristio lancobran :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Mislim da se vetrobran poslednji uglavljuje u masku, ali ne mogu das precizno da se setim. Mislim da ce te logika sama navesti na redosled.

Za filter nemam pojma :D, nisam to nista skidao. Kako mislis ispod cepa goriva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Cudna pojava. Najpre kontam da je u pitanju talog koji se stvorio na dnu tanka, pa si ga nesto rapidno promesao i dosao na cep

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Nista mi ne pada na pamet sem nekog muckanja taloga sa dna, a ako nisi skidao i prao tank, a verujem da nisi, imas ga sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ako kanis zavrnuti pun gas i ne pustati do austrije, mislim da cete se pozdraviti ti i agregat. Uz 100-120 uz obavezne promene ritma mislim da ce ti samo dupe stradati. U danu tolika tura... sumnjam :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Nije to nafrizirana dvotaktna masina pa da joj treba stalna promena rezima voznje, naravno da ce izdrzati taj put bez problema. Pogledaj samo koliko je Zoki prelazio svojim DR-om (isti agregat), pa je DR i dalje ziv :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Mislim da Zoki vozi stariji DR, ako se ne varam. A sto se tice autoputa, Nemanja je ubrzo posle tog letovanja morao da otvara agregat. Da li je taj tempo na autoputu uticao na to ili ne, ostaje da se nagadja. Ja ne bih da to testiram :). Ali u principu mora izneti tih 900km kao od sale, samo ne znam da li i koliko voli konstantan pun gas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ma pazi, na 110 moze da obidje zemlju po ekvatoru 2 puta, ali za 130-40-50 je to svakako visokokompresioni jednocilindras, sa relativno kratkim menjacem i losom aerodinamikom :), ne mogu se ocekivati cuda. Ja na 120 jurim petu, a vec sam u petoj, tako da sve preko toga su visoki obrtaji. A sam agregat se mnogo puta dokazao pouzdanoscu, samo ne znam koliko su ga ljudi testirali na velikim brzinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Vozi Zoki zadnji model DR-a, isti je kao moj :) Ista masina kao i na XF-u. Da je onaj stariji model DR-a sumnjam da bi uspeo da predje sve sto je presao :D

 

Gazio ga je dosta autoputem, e sad koju je putnu brzinu drzao ne znam. Mada po meni mu najvise prija do nesto malo preko 100km/h, mada je i meni prenos skracen za offroad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Seliste
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Samo da se javim kolegama Frivindovcima.  :zdravo:  Pratim ovu temu s vremena na vreme od kako sam kupio motor a to je bilo jos pre 3 godine od kolege sa foruma Ivan_NI-a ali nikako da se javim pa evo da iskoristim priliku.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Da li je ko vozio Freewinda duže autoputem? Kako se ponaša, jedno, dvoje, koja brzina je OK i koja potrošnja goriva?

Nešto gledam, Louis prodavnica najbliža u Grazu. Da odletim na jedan dan i da se vratim, to je oko 900 km. Ali autoputem bi trebalo biti oko 9 sati vožnje ukupno.

Krenem u 5, tamo oko 10. Povratak oko 16 i kući oko 21. Ako može Freewind.

Evo ja mog kad sam kupio, Nis do Bg., vozio drug koji ima 160 i neku kilu, znaci slobodno racunas kao dvoje, vozio ga autoputem preko 150, retko ispod, stali samo da natocimo benzina i peglaj... bez ikakvih problema, a do Ki sam imao preko 400km, Wind je to podneo od sale na +40, znaci bez bige,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Dule ne siri dezinformacije, agregat sam otvarao cim sam ga uzeo. Sva putovanja su bila posle generalne :) Evo sad vozim dosta jaci motor sa vecom putnom brzinom pa ne idem preko 140km/h kad putujem tako da je ta njegova putna brzina za jednu voznju do Austrije sasvim odlicna. Samo menjati ulje na 5,6k, povremeno da se provere ventili i cepaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

Ja vozim cesto, skoro svaki mesec dva tri puta do Budimpeste i nazad autoputem . Sem sto ces se smoriti ko plovak nemas nikakve brige samo ga zavrci :) A inace bio sam u luisu u Becu skoro i prilicno je losa ponuda tj nema nekih popusta mislim da je mnogo bolje otici pred novu godinu (naravno ne motorom :jee: ). Bio sam i u Haine Gericke radnji, tamo je mnogo bolja ponuda i ima dosta snizenja ja sam uzeo neke pantalone za 100e. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Seliste
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Hvala na dobrodoslici.  :)  Bice fotki, ova je trenutno najsvezija i jedna od retkih. Stare su ostale u starom kompu... @VeljkoM Sto se tice voznje na autoputu, nekoliko puta sam isao sam i sa suvozacem Pojate-Bg i obrnuto uglavnom oko 120-130 i kao sto rekose kolege iznad ni ja nisam primetio neke posebne probleme. Za duze ture ne znam ali mislim da pri toj brzini ne bi trebalo nesto preterano da mu smetaju ni duze relacije... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja