Jump to content

Moto Zajednica

Poziv damama dobrovoljnim davaocima krvi

Recommended Posts

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Zavod za transfuziju krvi povodom 08. marta organizuje na taj dan u Domu Omladine od 11,30 skup na kojem želi da javnosti (medijima) predstavi žene kao dobrovoljne davaoce krvi. Ideja im je, da u cilju popularisanja dobrovoljnog davalaštva predoče javnosti kako su i žene dobrovljni davaoci krvi i to iz svih sfera javnog i privatnog života.

 

Pošto nas vide kao stalnog i značajnog partnera, zamolili su nas da uputimo poziv našim damama da dođu tog dana i budu takođe predstavljene javnosti i to baš kao dame - motociklistkinje. Zamolila je da naše predstavnice, ukoliko je to moguće dođu kao ''bajkerke'' tj. bar sa kacigom u ruci i pantalonama, farmerkama i sl. kako bi i vizuelno novinari i prisutni gosti mogli da ih ''prepoznaju'' kao takve.

 

Broj nije ograničen.

 

Dame koje bi se odazvale učinile bi korisnu stvar za Zavod za transfuziju krvi ali i za BJB zajednicu-AMS jer je i to deo stvaranja pozitivnog imidža o motociklistima i motociklizmu kao vidu saobraćaja.

 

Nije bitno da li ste vozačica ili suvozačica i da li ste davali krv do sada. Na našim akcijama je uvek bilo devojaka i žena koje su dale krv i možda će one ovog dana biti sprečene da prisustvuju i zato je svaka od vas koja ima dobru volju da pomogne dobrodošla.

 

:jee2: :jee2: :jee2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Vrlo rado...ali meni vise nece da uzimaju krv...iz nekog tamo meni x-y nepoznatog razloga....

Podrzavam sve devojke i zene koje odu....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nensi, nije to akcija davanja krvi već učestvovanja na proslavi 8. marta u organizaciji Zavoda za transfuziju 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Vrlo rado...ali meni vise nece da uzimaju krv...iz nekog tamo meni x-y nepoznatog razloga....

Podrzavam sve devojke i zene koje odu....1zdravo.gif

 

Nensy ti svakako, ako si u mogućnosti, dodji da bude više naših devojaka u bajkerskoj opremi tamo, što se kaže da pravimo gužvu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Bile Tetka Scuba i ja i osvetlale obraz AMS- BJB-u :moto3: Zaposleni u zavodu za transfuziju krvi jako cene nase zalaganje i humanost i drago im je sto nas imaju kao partnera!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja