Jump to content

Moto Zajednica

ženski moto izlet

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Drage moje dame,

Danas mi je ptičica šapnula da će 20.03 biti čitavih 16 stepeni, pa mi je palo na pamet kako bi mogle da se okupimo, malo se provozamo i družimo.

Ako bude sve tako kao što mi je ptičica javila, i još nas posluži sreća pa se otope svi snegovi i osuše putevi, mogle bi baš da otvorimo sezonu.

Ideja je da se ne ide daleko od Beogrda zbog samo 16 stepeni, i dana koji još uvek nisu tako dugi.

Meni je palo napamet da bi mogle da se provozamo da Baba na Kosmaju, tamo ručamo, možda iskoristimo nešto od relax programa koji nudi hotel Country Club i krenemo kućama već oko 16h.

Ja lično nikad nisam bila tamo pa ne znam ni šta da očekujem. Ako imate neki predlog, bilo bi lepo da ga iznesete pa da zajedno odlučimo gde ćemo.

 

Pozvane su i sve forumašice koje ne voze motore, a na forumu su (one bi mogle da dodju autom).

Nama koje vozimo motore, biće nam drago da vas ubedimo kako je krajnje vreme da počnete da vozite, a možemo i da vam otkrijemo i trik kako da odluku o vožnji mototra i kupovini istog vaši najbližnji prihvate vrlo lako.

 

Dakle, drage moje dame, hajde da se dogovorimo gde ćemo!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

Kažu 20. mart nedelja. A kažu i 16 stepeni: taman da udahnemo malo prvog proleća pred poslednji nalet snega krajem marta. Da, da. Možeee! :jee5::moto3::jee1: :jee1: :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja nisam dama, ali bih rado da se dokopam tog trika kako da odluku o vožnji mototra i kupovini istog naši najbližnji prihvate vrlo lako. ;)

 

ps. ugodan provod zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Ja nisam dama, ali bih rado da se dokopam tog trika kako da odluku o vožnji mototra i kupovini istog naši najbližnji prihvate vrlo lako. ;)

 

ps. ugodan provod zelim

 

He, he.... To Silvana i ja najbolje znamo.... a pri tom je i sve bezbolno a ne kao kod čika zube...:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

a kako mi vozacice da stignemo do beograda po tom kratkom danu :( kada nismo tako blizu :(:(

 

Odakle si? Možda bi mogla da iskoristiš gostoprimstvo neke bajkerke ili bajkera džentlmena :staa2:

 

Ako bi ti isla lako bi se dogovorili....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: kawasaki EN 500 vulcan

na zalost postoji problem poslaaaaa ...posto radim i vikendimaaaa tako da je malo ne izvodljivo ali kad odem na godisnji odmor nadam se da cete organizovati jos neki zenski izlet tako da onda sigurno dolaziiiim :takoje::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Dorcol,Beograd
  • Motocikl: GPZ 500S

ja jos nisam uzela SVOJ motor :(

jedino sto mogu da izvedem da bih isla je motor(1700cc) ali sa vozacem... ni ja mi ga nebi dala samoj meni :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

ja jos nisam uzela SVOJ motor :(

jedino sto mogu da izvedem da bih isla je motor(1700cc) ali sa vozacem... ni ja mi ga nebi dala samoj meni :))))

 

Pixelina, ova prethodna dva posta su omaž :hej: mlađanom političaru Đeliću, nem' da misliš da smo tebi nešta prigovorili... samima namima to ne bi palo na pameću :D

 

Ne znam šta Šmizla kaže na ovaj tvoj predlog; možda bismo onaj atribut iz naziva 'ženski moto izlet' mogli nekako zaobići ako nas ti i vozač, maskulinum :hej: , sačekate na cilju pa da svakako kafenišemo. I ostalo što Šmizla već predlaže :jee: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

He he... Plasim se samo da mu ne bude neprijatno medj' toliko zena!!!:hej:

 

Za sada jos nisam uspela da stupim u kontakt sa onim tamo na kosmaju. Nesto im je telefon u kvaru!

Skupljamo se preko kojekakvih foruma i FB-a pa cu ja dodavati na spisak one koji me kontaktiraju a nisu na forumu.

Za sada se zna da idu:

 

1.Sandra

2.Livija (Zrenjanin)

3.Buffy

4.Silvana

5.Maja

6.Nela

 

Mozete se slobodno dodati na spisak... (mislim na dame :aha:)

 

Svaki predlog je i vise nego dobrodosao. Nedajte da vas ovaj kijamet obeshrabri.

Tamara duso, zovem te da mi objasnis kakav ti je taj vozac :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Napomena,Babe nisu na Kosmaju.Ima vise nacina da se do tamo dodje,posto sam ja u tom kraju mogu vam objasniti sve sto vas interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

1.Sandra

2.Livija (Zrenjanin)

3.Buffy

4.Silvana

5.Maja

6.Nela

7.Nensy

PS. samo ako budem spremila kolokvijum koji je 21.03

Vozim skuter 50ccm jel to problem??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

Ima nas od 125 do 600 kuba, koliko ja znam. Moramo se prilagoditi i nije nam to prvi put, Nensy. Ne brini, samo spremaj kolokvijum :takoje:

 

Inače, opcije su i Akvaten u Alibunaru, Vila Breg u Vršcu, spa centar u Kovačici... Dogovorićemo se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: kawasaki EN 500 vulcan

aaaa jel livija iz zrenjanina sto vozi suzu ??? joooj pozdravite mi je punooooo ..nisam je videla od prosle godine sa skupa coyota ..sad mi je jos vise krivo sto ne mogu da dodjem 0plac.gif0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Nancy nije nikakav problem! jos uvek je zima. za sada si ti 9 prijavljena.

S obzirom da je zima cilj nam je da se vratimo a ne da jurimo. Na kraju krajeva, put je jednostavan (samo pravo :moto3:) a ako zaostanes neko ce te cekati!

dakle za sada spisak ide ovako:

 

1.Sandra

2.Livija (Zrenjanin)

3.Buffy

4.Silvana

5.Maja

6.Nela

7. Ljilja

8.Bastetus

9. Nancy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

aaaa jel livija iz zrenjanina sto vozi suzu ??? joooj pozdravite mi je punooooo ..nisam je videla od prosle godine sa skupa coyota ..sad mi je jos vise krivo sto ne mogu da dodjem 0plac.gif0plac.gif

A ti onda dodji!:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja