Jump to content

Moto Zajednica

BMW R65LS

Recommended Posts

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R65LS, Drag Star 1100

Vlasnik sam BMW-a R65LS (Luxus Sport)nisam vidjao da jos neko ima taj model, a rado bi podelio iskustva i utiske o istom...pozz... :zdravo: a evo i koja slika mog motora...kao i sajta sa informacijama o modelu...http://www.bmbikes.co.uk/specpages/R65LS.htm

post-6057-0-51849700-1299003269_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

ima dosta LS-a ali vecina je bez te maske napred .... ja imam njegovog starijeg burazera iz '79 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: svilajnac
  • Motocikl: BMW R80RT

Mislim da je doslo do zabune. 79, se nije proizvodio LS vec ;obican; R65. Ralika je upravo u poluoklopu,crnim auspusima i to sto LS ima 50KS umesto 45KS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1211 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Zorane u pravu si ima ih dosta (R65} pa i sa 27konja ,samo R65 LS ima 50konja, Ovog sa slike sam prepoznao ,to je nekad bio moj .Neka mi se vlasnik javi da ga servisiram kad otopli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Mislim da je doslo do zabune. 79, se nije proizvodio LS vec ;obican; R65. Ralika je upravo u poluoklopu,crnim auspusima i to sto LS ima 50KS umesto 45KS

 

Pecin je "policajac" kolko znam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Mislim da je doslo do zabune. 79, se nije proizvodio LS vec ;obican; R65. Ralika je upravo u poluoklopu,crnim auspusima i to sto LS ima 50KS umesto 45KS

 

Pecin je "policajac" kolko znam :takoje:

 

aha i nije LS nego obican R65 sa malo vise KS jer je policajac :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Nord of country
  • Motocikl: Kawa V2

Imao sam i ja takvog R65LS, isto crvenog.Godište 1983. Možda jedna zanimljivost: dok sam još vozio Laverdu 1200, kolega nabavio je takvog LS-a. Ja sledeče godine prodam Laverdu, pa u potragu za BMW. Nabavim, kod kuče malo gledam, i... serijski su nam brojevi bili jedan za drugim. Za deset godina starog, platio sam tadašnjih 3500 maraka, a za dve godine dobio sam 4200... :zvizduk::moto3:

Za razliku od ''običnog'' R65 imao je 50 konja, crne izduvne cevi, sportskiji volan, alu točkovi su drugčijeg dizajna, dva diska sprijeda, maska ispreda... A original oprema bili su i crno obojene cevi za zaštitu motora. Meni je u prosjeku trošio 4.5 na 100. Nikakvih troškova, osim ulja i svečica nije bilo u tih par godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Zanimljiv motor,malo sam tražio po internetu.Prvi put vidim taj dizajn prednje maske na BMW-u :BMW2: .Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: YAMAHA FZ6N

I ja sam ga imao.Bio je policijski, 79 god. 45ks i bio sam prezadovoljan. Motor za uzivanje i prelazenje veliki broj kilometara bez umaranja. Zahvalan za odrzavanje. Samo sipaj kvalitetno ulje i vozi na kraj sveta i nazad :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1211 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Mislim da je doslo do zabune. 79, se nije proizvodio LS vec ;obican; R65. Ralika je upravo u poluoklopu,crnim auspusima i to sto LS ima 50KS umesto 45KS

 

U pravu si Druze, ovaj sa slike je 1982god od 50 konja i napravljena je mala serija. Vec sam pisao da je to bio moj motor i sa njim sam presao za tri godine oko 71000 km bez ikakvih problema. Cak i ove auspuhe na njemu sam ja pravio, a kakvi su bili orginalni neznam.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja