Jump to content

Moto Zajednica

ENDUROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Da ti nije malo visok?

Taman joj je, kršna je ðevojka naša Mina 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Gde su slike?? Ovo je malo i za thumbove!? Hocemo SLIKE! :)
hahaha ovo me Kvarisha slikao ispred Yomanove radnje mobilnim telefonom, onaj dan kad sam doterala motor...

Polako Lalajko dok navatam opet nekog od ovih profi fotografa...Pa tje biti i lepshih slika :D

 

Ajde Cope, Mikko, Hitman...javite se :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sem toga, nisi ni rec napisala o motoru, kako, sta, gde, koliko, nisi napisala svoje utiske iz voznje, poredjenje sa 500s, NISTA. Pa avatar ti je veci od slika koji se poslala i koje si najavila jos u ponedeljak :) Mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Sem toga' date=' nisi ni rec napisala o motoru, kako, sta, gde, koliko, nisi napisala svoje utiske iz voznje, poredjenje sa 500s, NISTA. Pa avatar ti je veci od slika koji se poslala i koje si najavila jos u ponedeljak :) Mislim...[/quote']

 

Evo Lalajko da ispravim greshku !

 

Nisam nishta napisala jer vetj 2 dana kako imam motor imam i osmeh koji pravi tri kruga oko glave :D

Motor je kupljen u Sremskoj Mitrovici od Zdelara [ninja66] , '93 god, perfektno stanje [ i pored toga shto mu fali desni retrovizor i prednji desni migavac i dalje kazem perfektno stanje ! ] .

Za ova dva dana koliko ga vozim po gradu mogu da kazem da sam prezadovoljna, presretjna, odushevljena i da imam osmeh koji pravi 3 kruga oko glave :D

Jednostavno savrsheno !!!

 

Motor nije registrovan i dok ne skupim neke pare netje ni biti u skorije vreme, tako da za sada samo pravim povremene izlete po gradu izbegavajutji policiju maximalno. Tako da dok ga ne registrujem nema daljih voznji .

A slike polako, ti fotografi su busy ljudi, treba to navatati ! :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Èestitam na tituli urednika, a pre svega na izboru motora.Ma ko da je dozvola bitna,neki od ¨nas½ nemaju ni ½A½,pa ništa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
Pa podji u subotu sa nama na enduro turu' date=' i bice slika. :)[/quote']

Hoæe li biti neki topic o toj turi,kako bi se organizovali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Bravo Minche! Prava klasa za pravu devojku! Enduro je zakon za grad Beograd, a i sire.

Jos jednom bravo, dugo i lepo da jases belog ata!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V
Ma šta u èetvrtak' date=' odma:

 

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/QN/v3mJA_tran1kf2.jpg

:D[/quote']Jesi siguran da je to taj motor?Ili si uzeo sliku slicnog?Pitam jer njene slike sa imageshack NE prikazuje (samo izbaci neku glupu reklamu na njihovom sajtu) a taj koji si okacio je stari model,dok bi 93-e godiste trebalo da je RD06 model,koji ima disk pozadi,svi od 91-e na ovamo bi trebalo da ih imaju,koliko sam review-ova i specifikacija procitao to sam naucio napamet!?

Ako jeste njen motor na slici,onda je neko cackao saobracajnu,ili je zamenjena zadnja felna za ovu sa dobosem ili su sve specifikacije koje sam citao pogresne,mozda je noviji model,treci po redu,koji se proizvodio od 96-e ako se ne varam,na ovamo do 2004-e ili dokle vec... dobio disk pozadi a da je taj 93-e imao i dalje dobos,mada sumnjam posto sam vidjao 92-o godiste sa diskom pozadi!?

TransAlp 600' date=' 1993, belo-plave boje....

 

slike u chetvrtak postavljam Very Happy[/quote']

SUPER masina Mina,odlicno si odabrala i mozda cu ti se uskoro pridruziti ako uspem da navatam neke duznike,suzio sam izbor na Transalp-a RD06 ili Afriku RD03 bas zato sto su tako DOOOOOOOOOOOBRIIIIIIII,znala si sta da kupis!!Uzdravlje da se navozas!! ;)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Tek sam sad otvorio,i procitao.Malo me je naslov odbijao.Mislio sam da je "sekta".Pa cestitam.Bas ti je mali motor. :lol: E ajde sad ovako.Skupljamo kintu za Minu.Lepo bi bilo da joj mi nesto poklonimo za motor,novi.Moj predlog je da joj mi platimo registraciju.Istalimo se npr.po 500 kinti.I ona uziva u voznji.Ne krije se.Sad kad Pablo zavrsi sa nalepnicama,idemo po nalepnice i ostavimo za Minu. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Hmmmm... tu nesto nije kako treba ako se za motor sa slike tvrdi da je 93-e godiste,odnosno ako tako i pise u saobracajnoj dozvoli!?Evo pogledao sam opet malo linkove sa kojih sam se informisao kad sam se ja"napalio"na isti i evo sta oni kazu za taj model:

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_xl600v_90.htm (to je taj model,trebalo bi da se proizvodio od kraja 90-e godine do 94-95-e,cini se da ima malo"mrsaviji izgled"nego taj sa slike u delu oko rezervoara i jasno pise da ima disk pozadi)!

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_xl_600_v_transalp_1993.php (ovde isto pise za disk pozadi kao i na prvom linku)!

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Transalp (obrati paznju sta pise u model list,za model od 91-e godine)!!

Zao mi je ako sam te mozda malo razocarao,ako ti je uopste bitno sta si tacno kupila,ali tu je nesto sumnjivo,i sad definitivno otpada mogucnost da su specifikacije netacne posto sve kazu jedno te isto,neko je cackao saobracajnu tog motora (daj boze da je samo godiste menjano) ili je bio havarisan otpozadi pa je tadasnji vlasnik smatrao da je jeftinije da kupi felnu od starog Transalp-a,mada mi je to malo verovatno!?

Ako nije tajna koliko si ga platila?Ako jeste model od 87-90 godiste i jos malo ostecen,sumnjam da vredi vise od 1700-1800 eura,mozda i manje posto je neregistrovan,bar sam tako video da se krecu cene!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

TO : MINA

Ne volim kad stvari ostanu nedorecene. BRIF je kod Mine, godina je 93.Drugi vlasnik.

U toku prosle zime je bilo istih TA desetak u Nemackoj na prodaju, svi 92-93. Svi sa satovima u miljama, po svim nalepnicama poreklom iz Amerike.

Evo srecom i oglas sacuvan.

6G3t0_lastscan121wp8.th.jpg

A ako nesto ne odgovara, Mina znas gde zivim , pali , pare te cekaju.

Pozz Boban.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1335 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Hmmmm... tu nesto nije kako treba ako se za motor sa slike tvrdi da je 93-e godiste' date='odnosno ako tako i pise u saobracajnoj dozvoli![/quote']

 

Motor sa slike ni teoretski nije 93 godište, najnovije može biti 1990 ili

stariji. Kad bi se napisao broj šasije, lako bi se otkrilo godište proizvodnje.

Jedino postoji moguænost da je taj model raðen još nekoliko godina za

neko tržište van Europe, pa da je uvezen u Europu. Inaèe, u SADu nema

puno Transalp Hondi novijih od 1990.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

ej ljudi, ja sam motorom prezadovoljna, vozim ga ovih par dana, nemam rechi hvale za njega!!!!

 

Nije mi brif ovde trenutno pa ne mogu da prochitam shta pishe...

 

Ono shto je meni bitno je da je taj motor super, da sam ja zadovoljna ! I to je to !

 

Chicha micha i gotova pricha :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd / Karaburma

Nisam neki expert, ali znam da ako je za Amerièko tržište može da bude bilo šta. Za njih su i kola radili drugaèije, ili je duže išao isti model nego za ostatak sveta. Tako da je vrlo moguæe da je to godište, ali stariji model koji je išao za Ameriku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ma nema veze i da je '32 godiste, samo da si ti srecna i da sljaka kako treba...... mada sto prodade onakvu azdahu nije mi jasno :D ...... zezam se, super je transalpèe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1335 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
ej ljudi' date=' ja sam motorom prezadovoljna, vozim ga ovih par dana, nemam rechi hvale za njega!!!!

[/quote']

 

Alo Mina, Transalp je jaaaaaako dobar motor ( bolji od Africe ) i uvuèe se

pod kožu svakome tko proba ( pitaj JosephaB ). Želim ti puno sretnih

kilometara :D Btw, meni se ti prvi TA dopadaju mnogo više nego noviji ?

Zašto? Zato što je to 1986 godine ( kada je predstavljen ) bio motor ispred svog vremena :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ljudi, kad je Njinja kupio doticnog transalpa u nemackoj vodjena je ista polemika oko godista ali je brzo zavrsena posto je motor imao sat u miljama i nema prekidac za gasenje svetla. Moguce je da ga ameri jos uvek vakim prave.

 

To Lomnica: al si se nacitao sajtova a nisi provalio da oznaka nije RD nego PD, no svi transalpi do te neke 94-5, koje vec su potpuno isti, a taj sledeci model je takodje od poluoklopa nadole indentican, samo mu je far i okolis oko doticnog razlicit. Transalp se zaista tek promenio sa pojavom 650-ke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja