Jump to content

Moto Zajednica

Alpinestar S-MX Plus vs. SIDI Corsa vs. Puma 1000

Recommended Posts

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Bio sam u Becu prosle nedelje turisticki i naravno da sam svratio do Louisa. Pre toga sam pikirao jedno 10-ak artikala preko neta i odlucio da ih kupim. Sve sto sam trazio imali su. Jedino je problem bio sa brojem jedne jakne ali su je imali u drugoj radnji tako da su ih nazvali telefonom i rekli da ostave. Inace u Louisu Fun shop (to je manji louis u Becu) radi jedan sjajan tip koji nije samo puki prodavac nego i bajker. vozi TA i i pici duge ture. Zove se Joakhim i odlicno govori engleski. Maltretirao sam ga za Schubert c3 i nije mu bilo tesko da iznese jedno 10 komada da probam jer kako on kaze da se sve one rade rucno i da iako nose isti broj nisu bas sve iste. Toliko od mne nadam se da sam bar malo pomogao. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

drugari, polako, mislim da postoji resenje.

glupo je zapucati do Beca samo zbog Louis-a.

Zasto se ne obratite Beri. Necu da govorim u njegovo ime, ali mislim da on donosi robu uz neku sitnu proviziju, ali u varijanti greske, moze da se vrati taj primerak i naruci drugi, u odgovarajucem broju.

Robu donosi i Sekula, ali tamo nema zamena u slucaju greske.

Rezime: za pipavu robu obratiti se Beri. Mislim da je ta sitna provizija zanemarljiva ako uzmemo u obzir rizik.

za sigurica robu ici na Sekulu koji artikle prodaje po Louisovim cenama, dakle bez ikakvih provizija.

Ustvari, najbolja varijanta je da se covek uputi turisticki za Viennu, pa onako uzgred, posle razgledanja grada skokne i do Louis-a.

ps. Danas sam malo vozikao bajk. Vozio sam u cipelama. Da li treba da vam prijavljujem da sam u stan usao kaljav kao svinja!!! Hitno mi trebaju cizme!

Pozdrav svima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Zavisi koja čizma te interesuje, SMX-4 su na sniženju recimo, jeftine a dobre čizme, tu se isplati.

 

Inače naleteo sam na oglas i pazario sam danas SIDI Vertigo, a broj, ni manje ni više.....49 :neznam: taman su mi...........nosim inače 46 - 47..........koliko vidim sa čizmama se nikad ne zna.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

"Motoland" je slovenacka firma! Pa ono sto mladji mozda ne znaju, a stariji ce se sigurno setiti, je da je svaki uvoz u staroj Jugi radio po pravilu: Slovencima i Hrvatima sve, a Srbima je stizalo samo ono sto se tamo nije prodalo.

 

Nego me cudi zasto vam je "blizi" Bec od Budimpeste? Tacnije, ima li neko iskustva sa prodavnicama u Budimpesti, ili zna neki link na forumu posvecen prodavnicama koje to u Madjarskoj prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1224 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Da pojasnim par nedoumica, MOTOLAND nije slovenačka firma već Beogradska vlsnik je momak iz Bg i pojavljuje se na forumu.

Tražio sam po Madjarskoj u Segedinu i Budimpešti jednom prilikom prodavnice moto opreme i nisam se proslavio, t.j. izbor je bio kao i u Srbiji samo za nijansu skuplje.

E sad ostaje varijanta Beč, do beča imate oko 640km u jednom smeru i 15ak e putarine, po meni se isplati ako vas je dvojica da sednete u auto u subotu oko 1-2 ujutro i zapalite do Louisa pogotovo ako ne kupujete samo čizme već i nešto pride a da ne spominjem da se još više isplati ako vas je četvorica....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

(Iz Motolanda-a znam Aleksandra, predusretljiv momak, vispren u svom poslu, pedantan, vodi racuna o musterijama i na njega zaista nema primedbi (Naprotiv, za svaku pohvalu!). Medjutim on ne moze da mi kaze sta od cizama (za to sam pitao) stize za sledecu sezonu! Zasto?!?! O Aleksandru mislim sve najbolje, medjutim indikativno je da taj posao ne zavisi od njega! Nazalost! Pa sam pitao "Centar S" za cizme, pa i njima svaka cast na ljubaznosti i iskrenosti, ali i oni iskreno kazu da ne znaju sta ce im stici tamo negde u martu (Opet je upadljivo da posao ne zavisi od njih.Opet nazalost.). Pa je "puk'o" "Xtrreme" diler za "Alpinestars" - a i u toj firmi sam upoznao jednog solidnog mladjeg coveka koji kao prodavac nje nametao neki brend, nego "izvololi, probaj". Rezime je da su svi ti prodavci vise nego dobri! Da li je tu postojao neki domaci obicaj da se na takva mesta ode da se nesto isproba, pa zatim ide na jeftinije varijante narudzbine oreko Louis-a, ja to ne znam.Ako i jeste, onda, s obzirom na to cije su to firme (a pomenuo sam negde ranije), nemam nista protiv, medjutim spadosmo (takvim manirima) na to da za opremu sad treba ici u inostranstvo.)

 

Bez obzira (ili sa obzirom) na ovo sto sam stavio u zagradu, mozda i ne treba ici u inostranstvo. Meni licno je u planu nesto sasvim posebno ( i zbog toga me nije nimalo sramota, ostala mi neka kinta u dzepu jer i danas nosim Lewis duksere kupljene 91', i to u samo svecanim prilikama, i farmerke od ko zna kad), pa ako nemate neku sasvim odredjenu ideju da "tresnete" pare za svoje lude fantazije (a ja "ocu!), probajte da nadjete nesto ovde. Ima toga sigurno.

 

Ako se nekom ide preko (a meni to jeste na pameti (ne kazem da sam pri zdravoj pameti!!!)), ja sam nasao ovo (kombi prevoz do Budimpeste i do Beca):

 

http://www.orbit-bg.com/

 

http://www.geatours.rs/kontakt.htm

 

(Ako neko ima losa iskustva neka kaze! Ja ne znam nista, zadnji put sam isao u inostranstvo '86-te.)

 

(A za marke koje vas zanimaju kopajte po internetu. Nije to lako!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

O narucivanju!

Imaj u vidu ovo! A ovo je moje iskustvo iz "Xteme"-a: Ja kazem (u prodavnici) da nosim broj 41, kad gle', savrseno mi odgovara broj cizme 42 (nisam ih kupio jer prvo 'ocu pantalone koje nisu imali, al' to nema veze sa pricom), a momak u prodavnici mi kaze da on nosi uobicajeno (civilnu) obucu broj 43 a da mu moto-obuca odgovara u broju 42. Sta sad?!?

 

(Ako uopste krenem preko, prvo cu, kao pedantan covek (bar u toj fazi pripreme), da nadjem sve adrese na kojima se prodaje ono sto 'ocu. Zatim cu da skupim adrese svih "eskort-servisa", kupleraja i svih ponudi lokalnih kurvi, pa ako ostane koja kinta ... Znas, cini mi se da je ta moto-oprema svugde nesto "na kasicicu", i ne pada mi na pamet da odem negde sa idejom da cu nesto od onog sto sam zamislio da nadjem. Pa bih tu ideju o moto-opremi bacio negde pod sekundarnu, mislim da nije lose po zivce.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja