Jump to content

Moto Zajednica

kupujem lanac i lancanike za GSXR-a '94

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja imam zadnji lancanik sa modela 90 godiste, skoro nov, nije vozen ni 1000km, skinuo sam ga posto sam stavio za 5 zuba veci.

Ako si zainteresovan mogu proveriti da li su isti (mada mislim da jesu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2906 postova

ja donosim iz nemacke iz jednog moto kluba lance regina i lancanike jt,to je top svetski kvalitet,nisi napisao da li le 750 ili 1100.za oba motora su isti lancanici,a lanci su i razlicite dizine 108 i 114 linkova,za 750 ide fabricki o ring a za 110o zlatni z ring.cena za 750 je 140e, a za 1100 180e,tu bi moglo biti do nove godine .savetujem ti da ako mozes sto pre posto je svake godine sve skuplje i skuplje . to se odnosi i na ulja motul i silkolen, sprejeve za lance i lance bregastih i altenatora i ferodo i lucas plocice,svecice ngk i filtere hi flo.za sve sam povoljniji nego bile gde oko 10-15 %.Sve je iz nemacke pa i ulje,ostalo nabavljam po narudzbi,ako ti nesto treba zovi me na 0641352299 ili na neon.co@neobee.net ili mi je nik sasa ns1,ili da ti posaljem sve cene.sto se tice kvaliteta sve je ok mozes se raspitati kod novosadjana svi me znaju a polanjih vozi na moje ulje.pozdrav od sase

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja