Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Umag, ocenjivanje.

Ocenite moto skup u Umagu  

14 članova je glasalo

  1. 1. Ocenite moto skup u Umagu

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      0
    • 8
      1
    • 9
      1
    • 10
      10


Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Mozda mu se pokvario bajk pred put na skup pa mu sad sve crno!

Ma ispravice on ovu jedinicu cim se smiri :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Eto i još jedne informacije: Èisti utržak od prodanih karata 65.000 kuna ide u humanitarne svrhe za dvije teško oboljele djevojèice Melissu Konèar i Anamariju Manin - svakoj doniramo po 25.000 kuna ( 3.500 eura svakoj ) i 15.000 kuna ( 2.000 eura ) za Hitnu službu Doma zdravlja Umag ( kupiti æemo jedan aparat koji im treba ). Živjeli i još jednom hvala na dolasku i druženju ( koliko se moglo ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin
Mislim da je na skupu bilo prisutno desetoro ljudi da BJB foruma.

 

Oldbiker

sasaumag

yoman

bojanp

goran_bgd

tomob

ere031

igor-gs

zozongti

i ja.

Propustio si Mihajila.

 

Da li mozzda neko smatra da nas 10torica(ili vishe) forumasha ne znamo shta prichamo i da nas sud nije dovoljan da bi ocenili koji skup vredi i koliko? Pa' date=' siguran sam da, necu biti ne skroman ako kazzem da Ernesto,Mihajilo i ja imamo vishe skupova nego 80% forumasha sve zajedno! Malicioznost choveka koji je glasao sa ocenom 1 je vishe nego ochigledna. Molim,ako je chovek i ako je bio na skupu neka obrazlozi svoju ocenu, u suprotnom ochekujem da moderatori reaguju. Ja se vishe necu javljati po ovom pitanju.

 

Hvala unapred[/quote']

 

 

 

Bio je ja mislim i ROADKING . TomoB je li tacno ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Ma, sta se sekirate zbog ljubomornih tipova koji su tu samo da nesto pakoste i pokvare , zna se kako moze biti u Umagu- samo cista 10 i nista vise . Evo kod nas u Nisu na moto-skupu je bilo odlicno, i ja sam se licno super proveo i stavio sam 8-icu na glasanju o skupu u Nisu, jer sam imao i neke sitne zamerke , pa neko stavio 10 neko 5 , ali je sigurno prosek 7 ili 8 . Ali se uvek nadje neki manky da zaokruzi 1, a taj mozda nije ni bio na skpu, ili dosao sa nekim prolivom da smrdi na skupu. :evil:

Zato sam ja vise za opciju da se prvo obrazlozi ocena koja treba da se da za odredjeni skup pa tek onda pravo da se glasa , ovako moze ko hoce da glas i ako nije bio sto nije fer prema ljudima koji su bili i koji pokusavaju da slikama i opisom dogadjaja priblize nama forumasima atmosferu na tim susretima.

Svaka cast organizatorima skupa na humanitarnom gestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

MIslim daje oèigledno da su dva keca koje je neko izvukao iz rukavva ustvari dokaz varanja na kartama. Dok neko ne obrazloži zašto je skup ocenio sa tako niskom ocenom, ja te ocene neæu uzimati u obzir.

 

Srdnja ocena skupa je 9.75

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja