Jump to content

Moto Zajednica

Pescara, Vrsac, Pancevo 13.maj

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

U nedelju smo se provozali na gornjoj relaciji. Zapeo Chala da vidi gde je Mishko vozio 5km u rikverc zatvorenih ociju.

 

Posto sam pescaru video samo na filmu i Mikkinm slikama, zvao sam u pomoc coveka koji je sa njom odavno na "ti" - Dirtyija.

On, kum Mica i njihovi ortaci (mahom svi iz "Siruisa") su nas docekali, vodili, ugostili, ispratili....jebem li ga vise sta nam nisu radili. Samo nam senvice za nazad nisu napravili.

 

Na poslu sam, pa nemam fotografija sa voznje. Ne znam ko je sve slikao, ali ko ima slike, neka ih trpa ovde, ja cu moje malo kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
U nedelju smo se provozali na gornjoj relaciji. Zapeo Chala da vidi gde je Misho vozio 5km u rikverc zatvorenih ociju.

 

Posto sam pescaru video samo n afilmu i Mikkinm slikama' date=' zvao sam u pomoc coveka koji je sa njom odavno na "ti" - Dirtyija.

On, kim Mica i njihovi ortaci (mahom svi iz "Siruisa") su nas docekali, vodili, ugostili, ispratili....[b']jebem li ga vise sta nam nisu radili.[/b] Samo nam senvice za nazad nisu napravili.

 

Na poslu sam, pa nemam fotografija sa voznje. Ne znam ko je sve slikao, ali ko ima slike, neka ih trpa ovde, ja cu moje malo kasnije.

 

Bogami, zabrinuo sam se kad sam video koliko si slova ispustio u postu :roll: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Znaci, ako si ispravio, ja se ne secam da sam video tu PRSCARU iz naslova... Ne znam zasto ali me to asocira na... :twisted: :twisted: :twisted:

Nego spakovali su nam ljudi i sendvice za nazad, al ti to ne znas jer si pobego kuci pre nas :baeh: ne znas za red :D

Ekstra je bilo, a ljudi koji su nas docekali i sproveli su stvarno neverovatni... Nemam reci, hvala im jos jednom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ja sam prvo mislio da ste bili u Peskaru u Italiji, ali pošto znam da Chala mrzi sve što je Italijansko, znao sam da sam pogriješio. Da ne dužim, daj slike... 8)

Dirrty i ekipa, svaka èast... :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo malo slika s'brda s'dola...

 

Sto bi rekao Smajser, ko nema GS-a u svom dvoristu, nek' jede govna

 

Swpbv_dsc03985xo3.jpg

 

Kad bolje razmislim, ja nista nisam slikao...pokupicu nesto sa Chaline kartice. Ovo je sa moje:

 

Deo (mislim polovina) ekipa u Pescari:

 

Yyv0G_dsc04003ww1.jpg

 

Stizemo na riblju corbu...pogled ka EU (za neupucene - Rumunija, za jos neupucenije - da, ta zemlja je u EU, ma kako to neverovatno zvucalo)

 

UC1Tk_dsc04009rs4.jpg

 

E Smajser se sa sve zenom popeo ovde...pa vi vidite (Vrsacka kula)..

 

XuMhK_dsc04011oa2.jpg

 

A ovo je pogled odatle:

 

404.jpg

 

rQB9X_dsc04010oo0.jpg

 

Sto bi neko rekao, vidi se Tokio :)

 

I moj highlight of the month:

 

MGx2P_dsc04012jk8.jpg

 

Doktore Srbine, Srbija je uz tebe!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ovo radite uvek pred duzu voznju da ne bi otkrili da vam je pritisak u gumi 1.1 :shock:

 

dIcgL_dsc01576ig4.jpg

 

Karadjordje, al' kara i Dane!!

 

PYGRX_dsc01577kr8.jpg

 

ko vidi Nindzino lice, umrece u najvecim mukama

 

URhND_dsc01581fj1.jpg

 

Posle fenomenalne borbe, Smajser uspeva da pretekne Francov kombi!!!

 

TmSjY_dsc01593rh0.jpg

 

Aaaajde, potpisi za nas "Sirius"

 

yVFC9_dsc01607mv0.jpg

 

E vidis doktore...eno ti je Jevropa:

 

MCKMH_dsc01602pw0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Ovo dolje je bio povod dolaska na djurin poziv!A za ovaj vikend ja ostadoh bez rijeèi!Sve koje sretoh ovaj vikend zauvijek su dobrodošli kod mene!Dakle takve ljudine se rijetko sreæu!Panèevaèka ekipa s Dirtyjem na èelu(stvarno ste ljudine-Dirty zašto te zovu Fifty?-franc pita :wink: ),SS ekipa djura,šmajser,Tanja,jelana (malo je asocijalna,al poraditi æemo na tome kad je djura dovede u Zg :wink: )GSS ekipa Dane i Koma (kakva klopa????)...jednostavno nemam rijeèi zahvale!Pozdrav Mikki i Andreju - žao mi je što se nismo kasnije barem na piæu našli! :cry: Jedino što mogu je pozvati vas ovdje kod nas, kad god budete u prilici!BTW Dobio sam barem 3 kg ovog gastro vikenda!Zaljubio se u pešæaru i jedva èekam da se franc oporavi da doðemo sa "skakavcima"!Pošto ste pobijedili na Euroviziji nadam se djuro da æemo dogodine povezati NOTJ sa Eurosongom u Areni?

6K8rm_a1tk8.jpg

 

57jy4_a2ik2.jpg

 

X6SNQ_a3ai3.jpg

 

aBOhW_a4bf6.jpg

 

01XPN_a5fm1.jpg

 

sFYAy_a6vt1.jpg

 

I1geq_a7ug9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ovako je bilo u nedjelju:

 

1HN2O_b1ic2.th.jpg

 

404.jpg

 

4WmS7_b4ni2.th.jpg

 

y3aAx_b5wr7.th.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Dg4V4_b8qo2.th.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Tb41H_b12qi3.th.jpg

 

404.jpg

 

ImDvw_b14lz6.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Pošto ste pobijedili na Euroviziji nadam se djuro da æemo dogodine povezati NOTJ sa Eurosongom u Areni?

 

Aaaa, pa tu uzimamo box seats za goste sa zapada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Sta reci , upoznali smo se u Areni, tamo mi je bilo sve jasno.Sa ljudima koje prvi put vidim u zivotu imao sam kontakt kao da se znamo sto godina.Ekstra ljudi i ekstra gosti.Bukvalno jedva cekam da se ponovo vidimo i vozimo.

Isto to vazi i za ostali deo ekipe koji je bio tog dana sa nama.

Djura me obicno zajebe , ali ovoga puta nije kad je rekao da su Chala, Franc, Ksenija i Iva ekstra :D .

2 Chala, ispricao sam Djuri odakle mi nadimak prenece vam 8)

Moramo samo malo Djuru da edukujemo po pitanju druzenja pobeze nam glavom bez obzira da ga surak ne bo roknuo :lol:

Smajser je samo zaboravio da ponese neko vatreno orurje sva ostala oprema je bila na gotovs.

Ma sta reci vise ekstra vikend :D

Chala puno hvala na pozivu i najavljenom gostoprimstvu, drago mi je da smo moji prijatelji i ja uspeli da vas ugostimo i da budete zadovoljni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Odlièna kombinacija urbanog i prirodnjaèkog "izleta"! :fcab:

 

@djura: A mislio sam da igram na sigurnu kartu kad sam tebe pitao za rezultat formule. Ako ti ne gledaš, onda... možda nije ni voženo :-k

 

Društvo za respekt. :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

@djura: A mislio sam da igram na sigurnu kartu kad sam tebe pitao za rezultat formule. Ako ti ne gledaš' date=' onda... možda nije ni voženo :-k

[/quote']

 

:D

znas sta....gledam je, ali vise nije to-to :(

Ako imam nesto pametnije da radim, a ovo je definitivno bilo, zajebem F1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

@Djura: Hvala na pozivu, bilo je super, drago mi je da imamo zajednicke drugare, aka Lola..... :) :baeh: :finger:

 

@Dirrty: Domacini ste pravi, neki od sledecih vikenda bi se mogli oduziti....

 

@Svi: Izvinjavamo se svima sto smo kao puvanjci Ogi, Lola, Milance i ja pobegli ranije, ali nam se jako jako vozilo, razumite, nov motor, a ni dana jos na njemu pre toga.......a Djerdap blizu.....

 

@Chala: deblji je od mene :lol::lol: xexe, i to ima.......

 

Jos jednom hvala na druzenju...... :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
@Djura: Hvala na pozivu' date=' bilo je super, drago mi je da imamo zajednicke drugare, aka Lola..... :) :baeh: :finger:

[/quote']

 

Sta fali, Lola super lik...faca iz grada...a ne kao ti, hobit iz garaze :finger:

 

@Svi: Izvinjavamo se svima sto smo kao puvanjci Ogi' date=' Lola, Milance i ja pobegli ranije, ali nam se jako jako vozilo, razumite, nov motor, a ni dana jos na njemu pre toga.......a Djerdap blizu.....[/quote']

 

Ma stari si ti smrad...ja sam to i ocekivao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

@Djura: Nisi ocekivao da odemo, vec molio ko zna gde i koga da krenemo, ne bi li izbegli salu sa Lolom.....inace gradskim likom.... inace nasim zajednickim prijateljem..... :finger: :finger: :finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
@Djura: Hvala na pozivu' date=' bilo je super, drago mi je da imamo zajednicke drugare, aka Lola..... :) :baeh: :finger:

 

@Dirrty: Domacini ste pravi, neki od sledecih vikenda bi se mogli oduziti....

 

@Svi: Izvinjavamo se svima sto smo kao puvanjci Ogi, Lola, Milance i ja pobegli ranije, ali nam se jako jako vozilo, razumite, nov motor, a ni dana jos na njemu pre toga.......a Djerdap blizu.....

 

@Chala: deblji je od mene :lol::lol: xexe, i to ima.......

 

Jos jednom hvala na druzenju...... :kul:[/quote']

Nema na cemu, vraticete istom merom :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Evo i mene...''dokopah'' se interneta posle dva dana ''zone sumraka''na KiM.

Zelim da se zahvalim Dirrtiju i njegovoj ekipi iz Panceva na doceku i druzenju :pivo: . Da nije bilo njih, gosti iz Zagreba bi pomislili da je sadrzaj naseg ''tradicionalnog gostoprimstva'' - kako ostaviti ljude koje si pozvao i ''dati vjetar petama'' :twisted: (kao neki :finger: mislim na Senjak ).

O jos tradicionalnijoj ''grupnoj voznji''....drugom prilikom :mrgreen:

Iskreno se nadam da ce sledece godine, tokom istog vikenda, moci da se uklope poseta Moto-skakavcima, pesmi Evrovizije i Ravnogorskim susretima Veljka Bulajica. :kul: Uz posetu Cvetnoj kuci...naravno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Evo i mene...''dokopah'' se interneta posle dva dana ''zone sumraka''na KiM.

Zelim da se zahvalim Dirrtiju i njegovoj ekipi iz Panceva na doceku i druzenju :pivo: . Da nije bilo njih' date=' gosti iz Zagreba bi pomislili da je sadrzaj naseg ''tradicionalnog gostoprimstva'' - kako ostaviti ljude koje si pozvao i ''dati vjetar petama'' :twisted: (kao neki :finger: mislim na Senjak ).

O jos tradicionalnijoj ''grupnoj voznji''....drugom prilikom :mrgreen:

Iskreno se nadam da ce sledece godine, tokom istog vikenda, moci da se uklope poseta Moto-skakavcima, pesmi Evrovizije i Ravnogorskim susretima Veljka Bulajica. :kul: Uz posetu Cvetnoj kuci...naravno...[/quote']

Nema na cemu Zeljko,

p.s. Svi su protiv Senjaka :finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja