Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZS 1000 Fazer (2000-2005)

Recommended Posts

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

Nameravam uskoro da pazarim Fazera Litru, koje su mu mane, prednosti i na sta treba obracati paznju pri kupovini? Licna iskustva su mi najpotrebnija, temeljno kakav je agregat, kocioni sistem, elektronika? Da li je neko imao problema sa ovim modelom. Kako lezi na putu i kakav je konfort?

 

Hvala.

post-5219-098318700 1289672371_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

SKK?? :lud:

 

Plenty of the Yamaha FZS1000 Fazer’s metallic parts will corrode and the EXUP valve in the exhaust can seize too.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

ovako izgleda nova bebica :care:

 

 

Auuu ala je dobar... Stvarno nemam reči. Neka je sa srećom. Nego zar ti nisi ranije kod Jasminka gledao njegovog FZS-a i čak uzeo ga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Jesam

Zasto si ga prodao?

 

Mislish na onog ljubicastog iz KG-a? Istina sta mu se desilo?

taj je bio na moto.it oglasu 2007g sa 130000km :staa:

 

Nije moguce jer sam ja gledao motor i video da ima 50k na satu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Izgledao je super. Kako je moguće da je toliko prešao? Vraćan sat? Šta je bilo sa tim motorom? BanditKG, jesi li ga kupio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sta imas od delova na prodaju. A jbt taman je kum prelomio da kupi taj fazer i ti si ga uzeo. Mislili smo da je dobar. Lep je bio na oko ali nam nije dao da ga provozamo. Jbg, sta da se radi. Nadam se da ce taj opravdati ime i duh Fazera i da ce de dobro i dugo sluziti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1201 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R 1200 R

Pozdrav ljudi !

Nabasah na ovu temu kao ljubitelj Fazera i imam sta da vidim.

Ja ispadoh prevarant. Bugsy, zar mislis da sam ja mislio da je motor presao 100.000. km i da samo sto nije prolupao pa nisam dao da se proba motor. Motor sam kupio u Beogradu od vrlo ozbiljnog coveka, direktor Gradskog saobracajnog Beograd (tad bio), to mu je drugi ili treci motor u zivotu. Motor se ponasao i radio perfektno i po onome sto sam ja mogao da primetim nije izgledao da je presao ni kilometar vise od onoga sto je na satu pisalo, niti je pokazivao neke znake da bi u skoroj buducnosti nesto moglo da se pokvari.

Sta se desilo i zasto se desilo, ja stvarno ne znam, a eto tu je BanditKG pa neka nam objasni, pretpostavljam da je on najupuceniji.

A i njemu sam dao da proba i mislim da nije crkao na probi, tako da Bugsy, veruj mi nisam imao ni jedan skriveni razlog zbog koga nekome ne bih dao da proba motor. A cak se i ne secam da ste hteli da probate a da vam nisam dozvolio, ali verovatno je tako cim ti to kazes.

Motor je bio kod mene nekoliko zimskih meseci tako da nisam ni stigao da ga nesto vozim. Ja sam bio odusevljen sa njim, jedino mi je bio visok i nisam se osecao na njemu stabilno pri manevrisanju u mestu pa mi je jednom cak i ispao u mestu iz ruke na samoj kapiji.

Malo sam vas smorio, ali svasta sam u zivotu radio ali neposten nisam bio niti sam koga svesno prevario pa me ovo bas pogodilo.

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Pozdrav ljudi !

Nabasah na ovu temu kao ljubitelj Fazera i imam sta da vidim.

Ja ispadoh prevarant. Bugsy, zar mislis da sam ja mislio da je motor presao 100.000. km i da samo sto nije prolupao pa nisam dao da se proba motor. Motor sam kupio u Beogradu od vrlo ozbiljnog coveka, direktor Gradskog saobracajnog Beograd (tad bio), to mu je drugi ili treci motor u zivotu. Motor se ponasao i radio perfektno i po onome sto sam ja mogao da primetim nije izgledao da je presao ni kilometar vise od onoga sto je na satu pisalo, niti je pokazivao neke znake da bi u skoroj buducnosti nesto moglo da se pokvari.

Sta se desilo i zasto se desilo, ja stvarno ne znam, a eto tu je BanditKG pa neka nam objasni, pretpostavljam da je on najupuceniji.

A i njemu sam dao da proba i mislim da nije crkao na probi, tako da Bugsy, veruj mi nisam imao ni jedan skriveni razlog zbog koga nekome ne bih dao da proba motor. A cak se i ne secam da ste hteli da probate a da vam nisam dozvolio, ali verovatno je tako cim ti to kazes.

Motor je bio kod mene nekoliko zimskih meseci tako da nisam ni stigao da ga nesto vozim. Ja sam bio odusevljen sa njim, jedino mi je bio visok i nisam se osecao na njemu stabilno pri manevrisanju u mestu pa mi je jednom cak i ispao u mestu iz ruke na samoj kapiji.

Malo sam vas smorio, ali svasta sam u zivotu radio ali neposten nisam bio niti sam koga svesno prevario pa me ovo bas pogodilo.

Pozdrav !

 

Lose sam se izrazio. Vise je da nije doslo do situacije da ga probamo. Mozda zato sto niste bili zainteresovani za ponudu koju smo imali za vas. Nisam mislio nista lose. Vidite i sami da se i ja cudim jer sam mislio da je motor super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja